Magdalena: Upragniona praca!

Witam! Mieszkam w małym mieście gdzie perspektywy pracy są niewielkie a więc i moja sytuacja nie była za ciekawa mimo ciągłego poszukiwania.Pewnego dnia przeglądając strony w internecie natknęłam się na nowennę pompejańską i bardzo mnie zainteresowała a więc postanowiłam odmówić.Oczywiście prosiłam Matkę Najświętszą o łaskę pracy.Ale zły bardzo przeszkadzał nie...
Przeczytaj całość

Maria: Dziękuję Królowej Różańca Świętego za znalezienie pracy

Odmawiałam Nowennę Pompejańską z wielką wiarą i nadzieją w to,że znajdę w końcu pracę. I udało się:) Matka Przenajświętsza Maryja wysłuchała mojej prośby. Dostałam pracę z czego bardzo się cieszę. Módlcie się z wiarą do Matki Bożej a na pewno wysłucha Wasze prośby. Jestem tego najlepszym przykładem. Bardzo długo szukałam...
Przeczytaj całość

weronika: życie pełne łask

jestem w trakcie odmawiania trzeciej Nowenny Pompejańskiej.przekazanie tego co chce powiedziec jest dla mnie trudne , nie wiem jak obrac to w slowa. to co chce tu napisac nie bedzie do konca dotyczyc swiadectwa wysluchania nowenn, lecz łask, ktore otrzymalam podczas nowenny jak i przez cale zycie dzieki wierze. moze...
Przeczytaj całość

Maria: Wiem, że dzięki modlitwie syn jest zdrowy

W wieku 12 lat syn zachorował na epilepsję . Ataki były częste , pobyty w szpitalach i leki nie pomagały . Było tak ,że obawialiśmy iż już ataku nie przeżyje ,poprosiliśmy proboszcza o ostatnie namaszczenie . Dowiedziałam się od znajomych o Nowennie Pompejańskiej . Zaczęłam się modlić ,potem dołączył mąż i dwie córki . Syn Tomasz 27 lat spodziewa się syna i założył rodzinę. Wiem, że dzięki modlitwie syn jest zdrowy . Modlimy się dalej w różnych intencjach .
Przeczytaj całość

Sylwia: Modlitwa o upragnioną pracę

Obawiam sie ze Matka Boza mnie nie wyslucha, oczywiscie ze nie watpie w moc modlitwy tylko boje sie ze zostane sposrod tych co nie zostana wysluchani..
Przeczytaj całość

Różańcowy plan na październik 2017 r.!

Przed nami miesiąc różańca, zobaczmy, co nas w nim czeka!

Starajmy się być w tym miesiącu wierni wezwaniu Maryi  do modlitwy różańcowej.

 

  1. Święto Królowej Różańca 7 PAŹDZIERNIKA obchodzimy w 1. niedzielę miesiąca, a więc tym roku 1 października. Pamiętajmy, że suplikę do Królowej Różańca, akt uroczystego zawierzenia, modlimy się właśnie w święto Królowej Różańca. Zobacz tutaj treść modlitwy.
  2. Wspomnienie bł. Bartola Longo – Patrona Różańca i Pierwszego Apostoła Nowenny Pompejańskiej – przypada 5 października! Pamiętajmy, że to dzięki niemu październik jest miesiącem różańca.
  3. Pierwsza sobota miesiąca – sobota różańcowa, związana z objawieniami w Fatimie, których mamy setną rocznicę, przypada na 7 października. Modlimy się nabożeństwem pierwszych sobót.
  4. 25 października – odbędzie Msza św. w Pompejach w naszych intencjach!
  5. Duchowy Autokar do Pompejów – to nasza facebookowa inicjatywa. Intencje przysłane do Duchowego Autokaru zostaną omodlone w czasie naszej pompejańskiej pielgrzymki!
  6. Pamiętaj też o naszych inicjatywach pompejańskich na www.wdowigrosz.pl!

Odmawiajmy codziennie różaniec!

O to prosi nas Maryja – codzienny różaniec! Postarajmy się w październiku modlić się codziennie różańcem. Czy podejmiesz się tego zobowiązania?

A może tak… zacząć  NOWENNĘ POMPEJAŃSKĄ?

Możesz zacząć z nowenny.pl 🙂

Nowenna pompejańska zaczęta 7 października zakończy się 29 listopada (część dziękczynna od 3 listopada).

Jeśli zaczniesz 16 października, w rocznicę pontyfikatu Jana Pawła II, zakończysz 8 grudnia, w święto Niepokalanego Poczęcia (część dziękczynna od 12 listopada).

Zapraszamy do duchowego i aktywnego włączenia się w ten miesiąc różańca!

Marek Woś z redakcją KRŚ

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!