Iwona: Nerwica lękowa

Witam wszystkich bardzo serdecznie.O nowennie dowiedziałam sie od Pani doktór,zwlekałam z jej odmowieniem bo była dla mnie za trudna i cieżka do odmowienia.Trzy tajemnice ,trochę mnie to przerastało do pewnego czasu.Postanowiłam odmowić ,wytrwałam było bardzo cieżko .
Przeczytaj całość

Wanda: Wysłuchana modlitwa

Minoł już prawie rok od zakończenia mojej nowenny, tak długo zwlekałam z tym świadectwem. Początkowa intencja była o dobrego męża, nigdy nie miałam szczęścia do związków w zasadzie  w takim poważnym związku nigdy nie byłam. Tak około połowy nowenny znalazłam w internecie ogłoszenie o pracę poszukiwałam pracy jakiejkolwiek już od...
Przeczytaj całość

Marcel: Nadzieja i cel

Do nowenny namówiła mnie przyjaciółka. Początkowo byłem sceptyczny, było to dla mnie "magiczne" klepanie formułek, które do niczego nie prowadzi. Strata czasu. Ale jednak stwierdziłem, że spróbuję, głównie z szacunku do przyjaciółki. Bardzo pomogła też wygodna aplikacja zachęcająca pomagająca w przechodzeniu przez kolejne tajemnice. Zawsze lubiłem się modlić, ale nie spodziewałem się niczego. Wybrałem intencję, która mi przyświeca od dłuższego czasu - przynajmniej umocnię się w postanowieniach. I co się stało?
Przeczytaj całość

Lucyna: Udana operacja mojego brata

Chcialam podziekowac najuko chanszej Matence za kolejna wysluchana modlitwe. Tym razem modlilam sie o udana operacje rekonstrukcji czaszki mojego brata Jerzego.Moj brat przezyl powazny wypadek i wierze ,ze zyje dzieki najukochanszej Matce ,ktora zawsze wysluchuje prosb i opiekuje sie swymi dziecmi. Przeczytaj Lucyna: Udana operacja mojego brata
Przeczytaj całość

Modlitwa o maturę

11 marca 2012 r. zaczęłam odmawiać różaniec w intencji swojego syna Mariusza o skończenie w terminie szkoły średniej, zdanie matury i egzaminu zawodowego oraz powrotu na drogę wiary. Sytuacja z matematyki była beznadziejna czyli "1" i poprawka w sierpniu, czyli matura i egzamin zawodowy za rok. Dziś po radzie pedagogicznej,...
Przeczytaj całość

Natalia: Uzdrowienie z lęku

Maryjo, Matko Moja przepraszam za to, że tak długo zwlekałam ze złożeniem świadectwa. Wybacz mi proszę. Dziękuję Ci z całego serca za Twą pomoc, dziękuję Ci za uzdrowienie mnie z lęków, niepokoju, dręczenia, za to, że mój mąż zaczął się modlić, czego nigdy wcześniej nie robił (po 16 latach małżeństwa), dziękuję za pomyślnie zdane egzaminy gimnazjalne mojego syna i że się dostał do wybranej przez siebie szkoły. Dziękuję Ci Matko Najświętsza za wszystkie łaski wyproszone u Jezusa Chrystusa. Chwała Ci Panie.
Nowennę Pompejańską odmówiłam dwa razy. Za pierwszym razem nie dokończyłam jej, ale dwie następne odmówiłam w całości, Chwała Ci Jezu Chryste. Pierwszy raz w całości ją odmówiłam kiedy w moim życiu pojawiły się lęki, ciągły niepokój, dręczenia – zwłaszcza w nocy, ale i w ciągu dnia. W duszy przeżywałam katorgę. Ukrywałam to przed moją rodziną. Przez wiele tygodni nie mogłam spokojnie spać, przez miesiąc spałam z różańcem w ręku, kurczowo trzymając się też męża. Potrafiłam mocno ściskać różaniec przez całą noc, w ogóle nie wypuszczając go z dłoni. Gdy męża nie było w domu, musiałam spać z dziećmi, bo tak się bałam być sama. Prawie po miesiącu odmawiania Nowenny różaniec nieświadomie wypuszczałam z dłoni, zasypiając spokojnie, nie czując już lęku, niepokoju i dręczenia. Rok minął od tego ciężkiego czasu i pomimo tego, że w życiu pojawiają się różne problemy to w sercu cały czas czuję pokój, nie ma już lęku i dręczeń. Dziękuję Ci Jezu i Maryjo.
A drugą Nowennę odmawiałam w intencji mojego syna, i wiem, że jest on pod opieką Najcudowniejszej Matki, patrząc na to jak toczy się jego życie. Cudowne jest też to, że mój mąż zaczął się modlić.
Maryjo kocham Cię.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Natalia: Uzdrowienie z lęku"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Wiem, co to znaczy spać całą noc z różańcem w zaciśniętej dłoni – robię tak co noc od ponad roku, od śmierci mojego ukochanego Męża. To mi pomaga, oczywiście nie wyobrażam sobie życia bez różańca i nowenny pompejanskiej. Szczęść Boże

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!