Ilona: układy na Górze

To moje drugie świadectwo. Niedługo po opisaniu uzdrowienia mojego syna Kubusia ponownie zwróciłam się do Matki Bożej. Moja siostra była w zaawansowanej ciąży. Wszystko układało się dobrze. Dzieciątko rosło i rozwijało się prawidłowo, ona czuła się wspaniale. Wszyscy z niecierpliwością czekaliśmy na przyjście wyczekiwanego maleństwa. Kiedy na początku ósmego miesiąca pojawiły się nagłe bóle brzucha i wymioty, nikt z nas nie podejrzewał co nas czeka. Wezwano lekarza, który stwierdził zatrucie pokarmowe. Jednak ciągłe wymioty i nasilający się ból brzucha nie dawały spokoju. Następnego dnia mąż zawiózł ją na oddział szpitalny.
Przeczytaj całość

Barbara: Dobrze zdana matura

To już drugie swiadectwo,teraz bardzo chciałabym podziękować za dobrze zdaną maturę i dostanie się na dobry kierunek studiów mojej córki.Bardzo namawiam wszystkich,do odmawiania Nowenny Pompejańskiej ta nowenna naprawdę działa,działa w cudowny sposób.dziękuję Mateńko!
Przeczytaj całość

Adnieszka: Od najmłodszych lat wysłuchiwałam jak ojciec krzyczał

W trudnych chwilach nie zapominajmy, że Maryja zawsze jest z nami
Przeczytaj całość

Agnieszka: Tak wiele łask dzięki Matce Bożej

Owa pierwsza Nowenna, którą nie ja odmawiałam, ale Mama w mojej intencji dotyczyła mojego związku, w który byłam wtedy zaplątana.
Przeczytaj całość

Małgosia: Pierwsza nowenna

Pierwszą swoją nowennę odmawiałam w sierpniu i wrześniu w intencji mojej córki, która miała za sobą nieprzyjemne przeżycia i z ich powodu popadła w duże przygnębienie. Prosiłam Matkę Bożą o uwolnienie córki od zła i przecięcie wszystkich więzów, które wpływały na jej złe samopoczucie. Podobnie jak u innych osób, i...
Przeczytaj całość

Maryja w sercu, z różańcem w dłoni!

Kochani, do czytelników naszych stron internetowych o różańcu mam może nietypową prośbę: aby poznać działania naszej Fundacji, w których centrum jest “Królowa Różańca Świętego”! Zobacz na powyższym obrazku, jak wiele się dzieje w temacie różańca i nowenny pompejańskiej! A to wszystko wspólnym wysiłkiem, także Twoim! Doceniamy to.

Pamiętaj, że w centrum tych działań jest gazeta „Królowa Różańca Świętego”!

Poznaj więc „Królową Różańca Świętego”!

Królowa Różańca Świętego
Kliknij na okładkę i obejrzyj strona po stronie!

To gazeta z misją. Jednoczy modlących się na różańcu i nowenną pompejańską. Szczególnym charyzmatem czasopisma jest szerzenie czci Królowej Różańca Świę­tego z Pompejów oraz bł. Bartola Longo – patrona różańca, a także rozpowszechnianie nowenny pompejańskiej w ramach Apostolatu. Dzięki temu czasopismu:

 • poznajesz Maryję i idziesz z Nią do Jezusa,
 • udoskonalasz swoją modlitwę,
 • rozwijasz swoje życie duchowe.

W czasopiśmie znajdziesz:

 • wiele stron świadectw różańca i nowenny,
 • historie wizerunków i miejsc na całym świecie związanych z Matką Bożą,
 • orędzia z objawień Maryi, szczególnie tych mało znanych lub zapomnianych,
 • materiały do rozważań różańcowych,
 • wywiady z inspirującymi ludźmi,
 • historie ludzi zasłużonych dla różańca,
 • reportaże z miejsc świętych i pielgrzymek,
 • aktualności wspólnoty Apostolatu Nowenny Pompejańskiej!

Zobacz tutaj spis treści ostatniego wydania.

Dla całej rodziny!

Czasopismo trafia do ludzi starszych i młodszych, kobiet i mężczyzn. Bogate treści duchowe przekazujemy językiem żywym i zrozumiałym.

Zamów choć jeden numer za 5 zł i…

…miej udział w dziełach duchowych!

Zapoznaj się z nowoczesnym róża­ń­cowym czasopismem. Zaprenumeruj „Królową Różańca Świętego”! Czy wiesz, że za tylko 5 zł (w tym koszt wysyłki) możesz mieć najnowszy numer? – Zobacz i przekonaj się klikając tutaj!

Serdecznie Cię do tego zapraszam, Marek Woś
Fundacja Królowej Różańca Świętego

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?