Ilona: będę dziękować za każdy dzień syna bez narkotyków.

Z pewnością nie jest to maja ostatnia nowenna ,gdyż ta modlitwa potrafi zarażać w dobrym tego słowa znaczeniu i głęboko wierzę w jej moc i w to Maryja jako matka wysłucha mojej prośby i kiedyś będę się mogła z mężem cieszyć tym ,że mamy zdrowego syna
Przeczytaj całość

Jola: Czuję opiekę, jestem spokojniejsza.

Jak prawie wszyscy na NP trafiłam przypadkowo w internecie, będąc w bardzo trudnej sytuacji życiowej, na tzw. mocnym zakręcie.
Przeczytaj całość

Ania: dar pracy

Chciałam podzielić się z Wami moim bardzo krótkim świadectwem. Moja modlitwa została wysłuchana już po 8 dniach nowenny. Prosiłam o pracę, a także o moją otwartość na tę pracę, którą Pan chce mi dać. Kiedyś nie traktowałam pracy jako daru od Pana Boga. Teraz jednak mam inne zdanie. Wszystko, co...
Przeczytaj całość

Anna: Nadzieja na lepszą przyszłość

Dziękuję Ci Maryjo Pompejańska z całego serca za opiekę
Przeczytaj całość

Basia: Sen o Matce Najświętszej

Witam, Mam na imię Basia, mam 28 lat. Chciałabym podzielić się z wami moim świadectwem. Nowennę pompejańską odmawiam już po raz trzeci. Drugi raz w tej samej intencji - o miłość.
Przeczytaj całość

Marta: Trwajcie w modlitwie

Ja też chciałabym dać świadectwo i zachęcić do odmawiania różańca! Jestem w trakcie odmawiania trzeciej nowenny. Dwie poprzednie prośby się spełniły! Teraz chciałabym podzielić się z Wami tym, jakiego miłosierdzia Matko Boskiej doświadczyłam w trakcie odmawiania mojej trzeciej nowenny. Docelowa intencja jeszcze się nie spełniła, ale doświadczyłam już wielu innych łask: spokoju ducha, dbania o moje zaległe dzieciństwo (Tata był alkoholikiem, mojego dzieciństwa praktycznie nie było, a skutki tego w dorosłym życiu są tragiczne, głównie w relacjach z innymi ludźmi), znalezienia bardzo dobrze płatnej pracy (to nic, że póki co tylko na kilka miesięcy). Bałam się również bardzo o swojego brata, który również jest bardzo zamknięty w sobie i od dawna walczył ze znalezieniem pracy. W tym tygodniu i on podpisał umowę o pracę. Teraz z utęsknieniem wyczekuję mojej najważniejszej intencji! Wiem, że nie jestem sama, że Matka Boska jest koło mnie. I wierzę, że ta intencja się również się spełni we właściwym czasie. Dlatego i wy trwajcie w nadziei i wierze i nie zniechęcajcie się do modlitw, nawet jeśli wasze intencje jeszcze się nie spełniły. Pozdrawiam Was serdecznie!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Marta: Trwajcie w modlitwie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
irena
Gość
tak marto masz racje ,matka boza pomaga,ja tez jestem dzieckiem pijacego taty,ktory juz jest moze w niebie ,jestem takze zona alkoholika w tej chwili nie pijacego ,bo matka boska mnie wysluchala i on przestal pic a juz myslalam ze stoczy sie calkiem na dno,zamienilam placz ,martwienie sie o to co bedzie na modlitwe , odmawialam nowenne pompejanska a w tej chwili to odmawiam juz druga w inntencji mojej starszej corki ,tez bardzo potrzebuje pomocy od matki bozej i nie, ze ma problem z alkoholem, ale ma stany depresyjne ,modle sie za nia zeby nie odrzucila swego synka i zeby w… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!