Andrzej: Możliwe, że to wszystko musiało się wydarzyć

Postanowiłem napisać świadectwo, choć póki co, to o co proszę nie dokonało się. To może od początku. Na początku roku poznałem cudowną kobietę, ciepłą, uczuciową, wrażliwą, taki chodzący Anioł. Wszystko rozwijało się wręcz pięknie, mimo wielu przeszkód. Raz odległość, a dzieli nas blisko 300 km, dwa na początku znajomości dowiedziałem się , że walczy z nowotworem od kilku lat. Nagle latem rozstaliśmy się. Jak to w życiu bywa, okazało się, że w głowie ma jeszcze innego mężczyznę.
Przeczytaj całość

Monika: Szczęśliwe rozwiązanie

Będąc w ciąży modliłam się Nowenną Pompejańską o szczęśliwe rozwiązanie: w miarę szybkie i aby ból mu towarzyszący był do wytrzymania, a nasz synek urodził się zdrowy. Nigdy wcześniej nie byłam w stanie błogosławionym więc ciąża i poród były dla mnie czymś nowym i nieznanym. Była to również moja pierwsza...
Przeczytaj całość

K: Uwolnienie kleryka

Szczęść Boże! Decyzję o rozpoczęciu mojej pierwszej w życiu Nowenny Pompejańskiej podjęłam spontanicznie. poczułam, że mój przyjaciel, kleryk, potrzebuje modlitwy. Wiedziałam (dało się zauważyć), że coś go trapi, nie wiedziałam jednak, co, dlatego modliłam się po prostu w jego intencji. Właściwie prawie nie mieliśmy ze sobą kontaktu podczas tych 54 dni, każdy żył własnym życiem.
Przeczytaj całość

Aga: Odmawianie Nowenny rozpoczęłam gdy zostawił mnie mój chłopak

wszystko zawsze wróci do normy nawet jeśli diabeł ze złości nam popsuje pewne plany
Przeczytaj całość

Magda: Moje dziecko pięknie chodzi

Wtedy znalazłam w Internecie nowennę pompejańską, która spowodowała, iż uwierzyłam, że cuda się zdarzają. Nie skończyłam nawet jej odmawiać, gdy moje dziecko zaczęło prawidłowo chodzić. Chwała za to Panu i Matce Najświętszej.
Przeczytaj całość

Maria – LIST: VIII nowenna – nadzieja i zaufanie

Moją VIII Nowennę Pompejańską odmawiałam od 28 .11.2016 do 20.01.2017 o potrzebne łaski w rodzinie mojej córki .Odmawiając tę Nowennę w 12 dniu części błagalnej pierwszy raz poczułam,że chyba nie dam rady odmawiać NP i pierwszy raz poczułam, że modlitwa ta jest bardzo potrzebna w intencji w jakiej się modlę. Tak bardzo potrzeba tam łask Bożych w tym domu, w tej rodzinie. Modliłam się w tym dniu NP z pomocą internetu (p.Bednarz).
Następnego dnia modląc się, zaufałam Panu Bogu i Matce Bożej. W 16 dniu podczas modlitwy porannej miałam taką wizję jakby z Nieba spływały łaski na rodziny moich córek. Kolejnego dnia podczas odmawiania Nowenny usłyszałam jakby głos Pana Jezusa „pokonam wszystko zło w tej rodzinie”. Odmawiając część błagalną całkowicie oddałam sprawy w ręce Maryi. Pierwszego dnia części dziękczynnej czułam ,że Matka Boża zabrała te sprawy i zmartwienia, o które się modlę w swoje ręce i ufałam, że będzie dobrze. Czułam , że wszystko zło zabrał Pan Jezus od tej rodziny na swój krzyż.
Szukałam wsparcia w modlitwie, gdyż cały czas modlę się o zdrowie wnuczki. Przeczytałam w KRŚ świadectwo uzdrowienia z anoreksji i wstąpiła we mnie nadzieja.
Dziękowałam Matce Bożej za wszystko o co się modlę i za wizję,że cała rodzina idzie radosna, a wnuczka jest zdrowa. W 11 dniu części dziękczynnej w tajemnicy Zesłania Ducha Świętego ponownie powierzyłam wszystko Maryi i Panu Jezusowi, całkowicie oddałam wszystko w ich ręce i zaufałam.
W ostatnim dniu Nowenny tj. 20.01.2017 słuchając katechizacji w Radiu Maryja usłyszałam takie słowa”Niech Maryja przytuli całą rodzinę i w tym uścisku doprowadzi całą rodzinę do Nieba”. Tak bardzo jest potrzebna opieka Maryi nad tą rodzina, tak bardzo wierzę, że Maryja zaopiekuje się tą rodziną i uprosi potrzebne łaski. Tak bardzo pragnę , aby moje wnuczka była zdrowa, o co prosiłam już poprzednio w Nowennach.
Czytających to świadectwo proszę chociaż o jedno Zdrowaś Maryjo w intencji mojej wnuczki.
Dziękuję Ci Maryjo za to, że mogę modlić się Nowenną Pompejańską, dziękuję na nadzieję i proszę o całkowitą ufność.
Módlcie się Nowenną Pompejańską, bo ona pomaga przetrwać trudne chwile w życiu. Jeszcze raz dziękuję Ci Matko Boża za Twoją pomoc i opiekę.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

9 komentarzy do "Maria – LIST: VIII nowenna – nadzieja i zaufanie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Mario, pomodlilam się w intencji Twojej wnuczki. Szczęść Wam Boże

Maria
Gość

Dziękuję za modlitwę.

enia
Gość

Maria dzis odprawię Droge Krzyżową wg widzeń Emmerich za Twoją wnuczkę . Jest piatek
„Gdy rozmyślasz Mękę Pańską ,wiecej zasług pozyskasz ,niż gdybyś w tym dniu pościł o chlebie i wodzie i do krwi się biczował” – tak pisze w tym modlitewniku .
Ks.Glas poleca jako potężną broń przeciw złu NP ,Koronkę do Krwawych Łez MB, Nowennę do MBRW
A ja uważam że Droga Krzyżowa powinna być na I miejscu

Ufająca
Gość
Ufająca
Pani Mario, Pani wnuczka cierpi na anoreksję? Dzisiaj trafiłam na wywiad z Ojcem Witko, w którym jest mowa m. in. o tym, na jakie części ciała wpływają złe duchy i jakie choroby powodują. Wymieniona została anoreksja. Pani Mario, polecam Pani Mszę Świętą z modlitwą o uzdrowienie. Jeśli jest taka możliwość proszę na Mszę zabrać wnuczkę, jeśli nie jest to możliwe, to proszę zabrać wnuczkę w sercu. Ja uczestniczę we Mszy Świętej z modlitwą o uzdrowienie online, poprzez transmisję Mszy odprawianej przez Ojców Jezuitów w Łodzi. Msza Święta odbywa się w każdą ostatnią niedzielę i ostatni poniedziałek miesiąca w godzinach wieczornych.… Czytaj więcej »
Ewa
Gość

Pomodlę się za Pani wnuczkę…Szczęść Boże całej rodzinie!!!

irena
Gość

pani mario ja tez sie pomodle za pani wnuczke ,juz bedzie trzecia osoba z tego forum za ktora sie bede modlic

Dana
Gość

Mario i ja odprawilam Droge Krzyzowa za Twoja wnuczke

ana
Gość

Mario, ja tez krotko pomodlilam sie.
Moge Ci jeszcze polecic Nowenne do Matki Bozej rozwiazujacej wezly…jest cudowna i b.skuteczna a jednoczesnie krotsza bo tutaj oprocz krotkiej modlitway trzeba odmowiec jeszcze jedna czastke rozanca.
Powodzenia 🙂

Maria
Gość

Bardzo dziękuję za modlitwy.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!