Mamy już 9.000 świadectw pompejańskich, a więc powstanie VI Wielka Księga Łask!

Jak do tego doszło? Dzięki Wam, dzięki każdemu, kto przysłał swoje świadectwo nowenny pompejańskiej!

Czy i ty już piszesz swoje świadectwo? 🙂

Jeśli nie, to najwyższa pora, bo co obiecujemy:

„Wszędzie głosić będę, jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną!”

Swoje świadectwo możesz napisać w tym formularzu na naszej stronie. Zostanie ono opublikowane:

Co to jest Wielka Księga Łask?

Otóż KAŻDE świadectwo, które zostanie przysłane na tę stronę i do czasopisma „Królowa Różańca Świętego” jest widoczne nie tylko w internecie, ale jest drukowane i w postaci pięknie oprawionej księgi trafia do Sanktuarium w Pompejach jako nasze wspólne wotum dziękczynne! Do tej pory pięć Ksiąg trafiło na ręce abp. Tommasa Cuputo w Pompejach, każda miała 1500 kolejnych świadectw z tej strony.

Zobacz, jak wyglądała V księga, II księga i III księga.

IV Wielka Księga Łask
Tak wyglądała IV Wielka Księga Łask

Co/ile potrzeba?

Żeby kolejna księga mogła powstać, musimy zebrać pewną kwotę na pokrycie: kosztu przygotowania, druku i oprawy introligatorskiej. Księga ma zostać pięknie oprawiona, będzie liczyła 00-900 stron.

Jedna ze stron tytułowych zostanie przeznaczona dla wymienienia nazwisk Darczyńców Księgi. Może więc i Ty zapiszesz swoje nazwisko pięknymi zgłoskami, jako jeden z nich?

Czy dołączysz? – Gorąco zachęcam!

Kiedy działamy razem, otwierają się nowe możliwości. Nie ma znaczenia, czy ofiarujesz 1 zł, czy 10 zł, czy jakąkolwiek inną kwotę: zostaniesz jednym z Darczyńców tego niezwykłego wotum dziękczynnego, wpisanym na pamiątkowej stronie – tak jak na zdjęciach poniżej. Lista Darczyńców ułożona wg wielkości wpłat.

Jak dołączyć do Darczyńców?

Zbiórka rozpoczęła się na stronie wdowigrosz.pl!

–>

Ile mamy czasu?

Niestety, niewiele. Musimy zdążyć z pracami do połowy października.

…a jeśli zbierze się nadwyżka?

W poprzednich akcjach udało nam się zebrać niewielką nadwyżkę, która była przeznaczona na akcję „Nowenna pompejańską dla więźnia”. Tym razem nadwyżka – jeśli będzie – zostanie w całości przeznaczona na utrzymanie Radia Różaniec. Każda nadwyżka jest spożytkowana w ramach naszej fundacji Królowej Różańca Świętego – nie ma tam wynagrodzeń dla nas!

Zwykle równocześnie przygotowujemy „uboższą” wersję Księgi, która jest w archiwum naszej Fundacji. Wcześniej zdarzyło się przygotować kilka dodatkowych Ksiąg, które trafiły do kilku miejsc w Polsce związanych z nowenną pompejańską.

Zobacz zdjęcia poprzednich Ksiąg!

Więcej informacji o poprzednich Księgach – zobacz tutaj!

DOŁĄCZYSZ?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o