Angelika: Dzięki nowennie nie poddałam się

Chciałabym się podzielic swoim swiadectwen które otrzymałam od Matki Boskiej. Odmawialam nowennę w intencji dostania się na wymarzone studia. Miałam rok przerwy po liceum gdyż nie chciałam chodzić na studia które będą mnie nudzić dlatego poprawilam mature odmawialam nowenne i po trudach dostałam się na pielęgniarstwo na Collegium Medicum w Krakowie .
Read More

Marta: Wydarzył się ogrom wspaniałych rzeczy

Witam wszystkich. To moje drugie świadectwo. Nowennę Pompejańska odmawiam ż przerwami od roku. Miałam przerwie w modlitwie, ponieważ wróciłam do toksycznego związku i zły robił Wszystko, żeby mnie odciągnąć od modlitwy, ale tak bardzo pragnąłem by Bóg wyprostował moje ścieżki, że Nowenna była dla mnie jedynym ratunkiem.
Read More

Marzena: Na pewno BÓG jest ze mną

Ale jedno wiem na pewno BÓG jest ze mną dwa razy jego twarz mi się ukazała na niebie .Jestem wdzięczna za wszystko co dzieje się w moim życiu choć wszystkiego nie rozumiem ale to PAN decyduje o naszym życiu i za wszystko chce MU podziękować i MATCE BOŻEJ za łaski.
Read More

Mateusz: Szczęśliwe narodziny dziecka

Szczęść Boże Nowennę Pompejańską odmówiłem w intencji szczęśliwego porodu oraz aby dziecko urodziło się zdrowe. Ciąża była przenoszona o 10 dni, poród był trudny a dziecko urodziło się z szyją dwukrotnie owiniętą pępowiną. Przeczytaj Mateusz: Szczęśliwe narodziny dziecka
Read More

Beata: Udało się!

Nowennę Pompejańską odmawiałam kilka razy. Za każdym razem w innej intencji, m. in. za zdrowie bliskich mi osób, za dusze czyśćcowe, a ostatnia w intencji znalezienia pracy dla siebie. Za każdym razem czułam opiekę Matki Boskiej Pompejańskiej, wierzyłam, że wszystko ułoży sie dobrze i tak właśnie się stało
Read More

Mamy już 9.000 świadectw pompejańskich, a więc powstanie VI Wielka Księga Łask!

Jak do tego doszło? Dzięki Wam, dzięki każdemu, kto przysłał swoje świadectwo nowenny pompejańskiej! 

Czy i ty już piszesz swoje świadectwo? 🙂

Jeśli nie, to najwyższa pora, bo co obiecujemy:

„Wszędzie głosić będę, jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną!”

Swoje świadectwo możesz napisać w tym formularzu na naszej stronie. Zostanie ono opublikowane:

Co to jest Wielka Księga Łask?

Otóż KAŻDE świadectwo, które zostanie przysłane na tę stronę i do czasopisma „Królowa Różańca Świętego” jest widoczne nie tylko w internecie, ale jest drukowane i w postaci pięknie oprawionej księgi trafia do Sanktuarium w Pompejach jako nasze wspólne wotum dziękczynne! Do tej pory pięć Ksiąg trafiło na ręce abp. Tommasa Cuputo w Pompejach, każda miała 1500 kolejnych świadectw z tej strony.

Zobacz, jak wyglądała V księga, II księga i III księga.

IV Wielka Księga Łask
Tak wyglądała IV Wielka Księga Łask

Co/ile potrzeba?

Żeby kolejna księga mogła powstać, musimy zebrać pewną kwotę na pokrycie: kosztu przygotowania, druku i oprawy introligatorskiej. Księga ma zostać pięknie oprawiona, będzie liczyła 00-900 stron.

Jedna ze stron tytułowych zostanie przeznaczona dla wymienienia nazwisk Darczyńców Księgi. Może więc i Ty zapiszesz swoje nazwisko pięknymi zgłoskami, jako jeden z nich?

Czy dołączysz? – Gorąco zachęcam!

Kiedy działamy razem, otwierają się nowe możliwości. Nie ma znaczenia, czy ofiarujesz 1 zł, czy 10 zł, czy jakąkolwiek inną kwotę: zostaniesz jednym z Darczyńców tego niezwykłego wotum dziękczynnego, wpisanym na pamiątkowej stronie –  tak jak na zdjęciach poniżej. Lista Darczyńców ułożona wg wielkości wpłat.

Jak dołączyć do Darczyńców?

Zbiórka rozpoczęła się na stronie wdowigrosz.pl!

–>

Ile mamy czasu?

Niestety, niewiele. Musimy zdążyć z pracami do połowy października.

…a jeśli zbierze się nadwyżka?

W poprzednich akcjach udało nam się zebrać niewielką nadwyżkę, która była przeznaczona na akcję „Nowenna pompejańską dla więźnia”. Tym razem nadwyżka  – jeśli będzie – zostanie w całości przeznaczona na utrzymanie Radia Różaniec. Każda nadwyżka jest spożytkowana w ramach naszej  fundacji Królowej Różańca Świętego – nie ma tam wynagrodzeń dla nas!

Zwykle równocześnie przygotowujemy „uboższą” wersję Księgi, która jest w archiwum naszej Fundacji. Wcześniej zdarzyło się przygotować kilka dodatkowych Ksiąg, które trafiły do kilku miejsc w Polsce związanych z nowenną pompejańską.

Zobacz zdjęcia poprzednich Ksiąg!

Więcej informacji o poprzednich Księgach – zobacz tutaj!

DOŁĄCZYSZ?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!