Magnolia: Miłość dla syna

Modle się tą nowenna juz od 4 lat. Są chwile gdy mi odmawianie nowenny przchodzi bardzo trudno a ja kocham Rózaniec. Sama się dziwie dlaczego To ten zły nie odpuszcza. Ale nie przerwałam zadnej nowenny. Intencje są różne. Jedne spełnione na inne czekam z niecierpliwoscią ale też z wiarą ze się spełnią. Jedną nie spełnioną jest to ze modliłam się za męża alkoholika i w tym temacie nie ma poprawy. Cierpie ztego powodu okropnie( kto miał taki problem to wie co to za uczucie to poczucie bezradnosci bezsilnosci szukania winnych obciązanie siebie winą ).
Nadzieja ze coś się zmieni trzyma mnie ze się nie załamałam. I Maryja ona dodaje mi sił do zmagania się ztym problemem.
Modliłam sie za syna o potrzebne łaski dla niego i miłość. Długi czas juz od dawna szukał i nic w tym temacie się nie poprawiało. W tym roku w czerwcu powiedział mi ze jest osoba na której mu zalezy ale to trudna sytuacja bo ona jest z kimś związana. I zaczełam się modlic nowenna za niego. Już w trakcie częśći dziekczynnej się dowiedziałam ze są razem. Czy to będzie ta jedyna czas pokaże. Ale jak widze ze kocha i chyba jest kochany to moje serce rosnie.
Modlcie się tą nowenna naprawdę warto . Wycisza uspokaja daje wiare w lepsze jutro. Niech bedzie Chwała i Cześc i Uwielbienie Chwała i Czesc Jezusowi.

POMPEJAŃSKIE

RÓŻAŃCE

z kamieni szlachetnych

jedyne

w Polsce!

11
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
11 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
JanekeniamBMaria Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Ufająca
Gość
Ufająca

Piękne świadectwo! Droga Magnolio, za męża proszę modlić się dalej, aby Pan Bóg pomógł mu otworzyć jego serce, by Pani mąż zobaczył, że alkohol krzywdzi jego samego, Panią, Państwa rodzinę, aby zobaczył zobaczył swoje błędy, że ma ludzi wokół siebie, którym zależy na nim. Wierzę, że Pan Bóg wysłucha Pani próśb. Błogosławieństwa Bożego życzę! Szczęść Boże!

irena
Gość
irena

magnolio ,moj maz mieszkal juz na ulicy dosiegna calkowicie dna i nie ja go wyrzucilam z domu tylko wyrzucono go z hotelu ,w ktorym mieszkal za granica , bo tam pracowal, ja nie moglam mu nawet pomoc bo bylam za daleko i moja sytuacja materialna mi na to nie pozwalala,ale zaczelam sie modlic nowenna pompejanska za nim i matka boza mnie wysluchala ,wiem dobrze , rozumie co to za koszmar mieszkac z takim czlowiekiem wiec modl sie takze nie ustawaj ,mnie matka boza wysluchala ,tez najpierw otrzymalam pomoc dla mojej corki ,a potem pomoc dla meza i obydwoje ich mryja… Czytaj więcej »

Magdalena
Gość
Magdalena

Polecam autorce świadectwa, Nowennę do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły. Ta modlitwa uzdrowi Pani Męża. Modlę się tą modlitwą za osobę, która cierpi na alkoholizm i widzę poprawę i dalej walczę tą modlitwą za tę osobę.

MAGNOLIA
Gość
MAGNOLIA

Dziekuje serdecznie za słowa pokrzepienia.Modle sie obecnie N.P. za meza , teraz modle sie 4 częściami Różanca sw, Pomódlcie sie i w mojej tak trudnej intencji………

tercjanka
Gość
tercjanka

Drogiej Siostrze w Chrystusie proponuje modlitwe do Sw Rity ale tez lekarstwo ziolowe znalezione przez Siostre Zakonna o nazwie Kudzu dla alkoholikow , trwaj w modlitwie i ufaj Panu Jedynemu oraz Jego Matce

Maria
Gość
Maria

Ja też modlę się za syna który jest uzależniony od 3 lat nie otrzymałam jeszcze tej łaski o którą proszę Matuchnę Pompejańska ale jest już mała poprawa.Nadzieja którą daje modlitwa różańcowa jest wielka bez niej nie wiem czy bym wytrzymała.

irena
Gość
irena

oczywiscie magnolio ze bede sie modlic rowniez i w twojej intencji ,juz modle sie za trzema paniami ,za toba tez bede ,bedzie dobrze nie poddawaj sie

B
Gość
B

Magnolio nie poddawaj się módl się dalej nowenna. Rozumiem Cię bo też borykałam się z alkoholizmem w rodzinie. Modliłam się przeszło rok w tej samem intencji, zamawiałam msze święte, modliłam się innymi modlitwami do świętych. Dzisiaj jestem taka szczęśliwa że Matuchna mnie wysłuchała. W domu zapanował spokój.Nigdy a nigdy nie przestanę się modlić Różańcem .Życzę Błogosławieństwa Bożego. Szczęść Boże

m
Gość
m

wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2017/04/07/modlitwa-unizenia-lezenie-krzyzem-skuteczna-praktyka-duchowa/

enia
Gość
enia

Magnolia poczytaj na necie Krucjata Eucharystyczna . Warto odprawić .Najpierw za siebie a potem możesz za męża ,syna .

Janek
Gość

Magnolio
Polecam wywiady z Ojcem Witko na Youtube. Znajdziesz tam pomoc i to szybciej niż myślisz.

Błogosławię

Magnesy i ołtarzyki

z Matką Bożą

Pompejańską

%d bloggers like this: