Urszula: Uwolnienie rodziny z nałogów

Odmawiam nowennę z upodobaniem od prawie trzech lat z przerwami. W jednej z intencji prosiłam o pomoc w uwolnieniu mojej rodziny z nałogów. Oj, było ciężko i nadal jest. Ale właśnie zauważyłam, że nie palę papierosów już od trzech tygodni.Przeczytaj Urszula: Uwolnienie rodziny z nałogów
Przeczytaj całość

Agnieszka: Modlitwa o dobrego męża

Prosiłam o postawienie na mojej drodze człowieka, z którym mam według woli Bożej spędzić resztę życia. Jeszcze w trakcie nowenny poznałam kogoś. Moja radość i wdzięczność była wielka, ale niedługo. Z czasem rosły moje wątpliwości.
Przeczytaj całość

Justyna: Dostałam pracę.

Matka Boża mnie wysłuchała i w przededniu zakończenia Nowenny miałam pracę!!! Bardzo dziękuję Maryi za pracę :)
Przeczytaj całość

Joanna: Czyżbym odnalazła miłość?

Poczułam, że muszę napisać to świadectwo... by osoby które pragną miłości, UWIERZYŁY że Maryja ZAWSZE nas wysłucha... Moje świadectwo będzie długie... Zawsze byłam osobą bardzo wierzącą. Marzyłam o miłości, związku z osobą która nie będzie wstydzić się wiary, że pójdzie ze mną do kościoła, marzyłam o mężczyźnie który będzie dla...
Przeczytaj całość

Agnieszka: Uzdrowienie córki

Witam, chciałam podzielić się kolejnym świadectwem. Moja córka od wiosny zaczęła nietypowo mrugać i miewała dziwne tiki na twarzy (przez kilka miesięcy)- z upływem czasu objawy znikały, potem znów narastały i coraz więcej osób zwracało na to uwagę. Poszłam z córką do lekarza na badania: morfologia, podawanie magnezu itd. lekarz...
Przeczytaj całość

Magdalena: Zdrowie dla dziecka

Szczęść Boże. Jestem w trakcie odmawiania drugiej Nowenny, Nowenny, która odmieniła moje życie. Jestem w piątym miesiącu ciąży, pierwszą Nowennę odmówiłam w intencji zdrowia Dziecka, które noszę w łonie. W jednym z ostatnich dni Nowenny miałam rutynowe badanie USG , na którym okazało się, że synek ma serce po prawej stronie. Straszna wiadomość, potrzebne kolejne badania itp. czekając na badania potwierdzające tej wady zaczęłam gorąco się modlić i zawierzylam swoje życie oraz życie synka Maryii i prosiłam Boga żeby stała się Jego wola. Na kolejnych badaniach wyszło, że dziecko jest w 100% zdrowe , serce jest po lewej stronie!! to wszystko dzięki Naszej Matce. Jestem teraz w trakcie drugiej Nowenny o zdrowie dla siebie – uzdrowienie z guza wątroby. bardzo duży guz , który jest zagrożeniem dla mnie podczas porodu ,wierzę, że z Matką uda mi się pokonać wszystkie przeciwności.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Magdalena: Zdrowie dla dziecka"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Marta
Gość

Wspaniała wiadomość!!!! Też już pisalam świadectwo że i mi Bóg uzdrowił dzieciątko więc wiem co czujesz!!! Chwała niech będzie Bogu!!!

Aneta
Gość

Duzo zdrowia dla Ciebie 🙂

Asia
Gość

pomodlę się za Ciebie.

MK
Gość

Duzo zdrowia i wszystkiego co najlepsze dla Ciebie Magdaleno i dla Twojego Dzieciatka.

Dorota
Gość
Dorota

Pomodlę się za ciebie do Padre Pio.

Magdalena
Gość
Magdalena

Dziękuję i Bóg zapłać 🙂 nie jest mi łatwo ale wierzę, że wszystko się dobrze zakończy

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Wierzę w moc modlitwy i uzdrowienia przez Jezusa i łaski za pośrednictwem Maryji.W przypadku badań przez ludzi ,niestety często dochodzi do błędów,a w przypadku USG do pomyłek w odczycie umiejscowienia organów,pomyłki we wskazaniu nieprawidłowej strony przez lekarza są częste.
Cieszę się Pani szczęściem,jednak polegać tylko na ludziach nie można,bo kosztuje to wiele nerwów.Z Panem Bogiem

Obrazki z nowenną pompejańską?