Magdalena: Zdrowie dla dziecka

Szczęść Boże. Jestem w trakcie odmawiania drugiej Nowenny, Nowenny, która odmieniła moje życie. Jestem w piątym miesiącu ciąży, pierwszą Nowennę odmówiłam w intencji zdrowia Dziecka, które noszę w łonie. W jednym z ostatnich dni Nowenny miałam rutynowe badanie USG , na którym okazało się, że synek ma serce po prawej stronie. Straszna wiadomość, potrzebne kolejne badania itp. czekając na badania potwierdzające tej wady zaczęłam gorąco się modlić i zawierzylam swoje życie oraz życie synka Maryii i prosiłam Boga żeby stała się Jego wola. Na kolejnych badaniach wyszło, że dziecko jest w 100% zdrowe , serce jest po lewej stronie!! to wszystko dzięki Naszej Matce. Jestem teraz w trakcie drugiej Nowenny o zdrowie dla siebie – uzdrowienie z guza wątroby. bardzo duży guz , który jest zagrożeniem dla mnie podczas porodu ,wierzę, że z Matką uda mi się pokonać wszystkie przeciwności.

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

7 myśli na temat „Magdalena: Zdrowie dla dziecka

  1. Wspaniała wiadomość!!!! Też już pisalam świadectwo że i mi Bóg uzdrowił dzieciątko więc wiem co czujesz!!! Chwała niech będzie Bogu!!!

  2. Wierzę w moc modlitwy i uzdrowienia przez Jezusa i łaski za pośrednictwem Maryji.W przypadku badań przez ludzi ,niestety często dochodzi do błędów,a w przypadku USG do pomyłek w odczycie umiejscowienia organów,pomyłki we wskazaniu nieprawidłowej strony przez lekarza są częste.
    Cieszę się Pani szczęściem,jednak polegać tylko na ludziach nie można,bo kosztuje to wiele nerwów.Z Panem Bogiem

A Ty co o tym myślisz? Napisz!