robert: brak słów by podziękować

nie wiem od czego zaczac i jak ulozyc tresc mojego wpisu aby oddac cala radosc i chwale Matce Bozej. Mysle ze najlepiej bedzie jesli wyraze to prosto tak jak tylko moge. zaczalem odmawiac kolejna nowenne dwa tygodnie temu i szczeze mowiac nie spodziewalem sie reakcji a na pewno nie tak szybko...
Przeczytaj całość

Małgorzata: Moje Świadectwo

Moje kolejne świadectwa odmawiania Nowenny Pompejańskiej Szósty już raz odmawiam nowennę i pragnę po raz drugi podzielić się z Wami świadectwem wysłuchanych modlitw. Choć w sumie nie tylko, chciałam się również podzielić „skutkami ubocznymi” odmawiania tej jakże pięknej modlitwy jaką jest różaniec. Pamiętam swoją pierwszą nowennę w intencji ocieplenia relacji na linii brat-rodzice. A nie było wesoło, można rzec że było beznadziejnie. Maryja pomogła, rodzice i brat dziś rozmawiają normalnie ale proces uzdrawiania tej relacji trwa jeszcze i to widać. Kolejna nowenna odmawiana była w intencji znalezienia pracy przeze mnie. Po ukończeniu studiów idę do pracy. W zawodzie i w renomowanej firmie.
Przeczytaj całość

Wioleta: wzrastanie w wierze

Szczęść Boże. Po latach "letniego" życia zaczęłam poszukiwania i prosiłam Boga o większą wiarę różnymi modlitwami, często zwykłymi słowami. Zawsze się tak działo, że wpadały mi w ręce ciekawe książki, modlitewniki i powoli posuwałam się do przodu. Kiedy na mojej drodze stanęła nowenna pompejańska, to dopiero zaczęła się jazda z...
Przeczytaj całość

Beata: łaski płynące z nowenny pompejańskiej

Dziś skończyłam odmawiać swoją pierwszą nowennę pompejańską. Jestem dumna z siebie, że podołałam. Nie wierzyłam w to, że wytrwam w tej modlitwie. Od kilkunastu lat nie chodziłam do kościoła, nie modliłam się, zastanawiam się, czy wierzyłam w Boga… Sama nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie... Całe moje życie, odkąd sięgam pamięcią, było trudne, nie...
Przeczytaj całość

Agnieszka: przecież zło tego właśnie chce, by człowiek się załamał !

Wczoraj zakończyłam swoją najtrudniejszą nowennę w życiu (odmówiłam już ich dotąd kilkanaście). Modliłam się w intencji dobrych wyników badań prenatalnych, jestem w ciąży i mam powyżej 35 lat.
Przeczytaj całość

Magdalena: Już teraz czuję wsparcie Boga i Maryi

Kochani, o Nowennie Pompejańskiej usłyszałam po raz pierwszy pare lat temu, ale nie wnikałam na czym polega ta modlitwa, dopiero z 1.5 tyg temu coś mnie tchnęło i postanowiłam poznać Nowennę. I tak od 11 dni odmawiam dzień w dzień nowennę w wiadomej Matce Świętej intencji. Nie czuje zniechęcenia, i mam nadzieje że go nie poczuje w ogóle. Początkowo przeraziłam się czasochłonnośćią modlitwy, ale teraz już wiem że mogę rozłożyć ją w czasie doba ma 24 h a to sporo i wiecie co Kochani czuje Bożą pomoc, bardziej się wyciszyłam, mniej się denerwuje, i uwierzcie mi ta modlitwa wciąga….zostawiłam 2 dni temu różaniec w pracy, jak się zorientowałam mogłam bo niego jeszcze wrócić ale postanowiłam, że następnego dnia zabiorę go ze sobą a koraliki różańca który został w pracy będą stanowić tego dnia moje palce u dłoni. Wieczorem przed snem tęskniłam za formą różańca czyli za tymi koralikami a przede wszystkim za wieńczący go krzyż z Jezusem. Tak bardzo go kocham i lubię jak Jezus jest blisko. Modlę się, wiem ,że niedoskonale ale chce się poprawiać, teraz też już wiem, że nie muszę bezczynnie czekać na przystanku na przyjazd autobusu w tym czasie moge się modlić i nie marnować czasu. Dzieki Waszej stronie dowiedziałam się więcej o nowennie i nie ukrywam czytane tu świadectwa, mniejsze i większe cuda umacniają mnie, że ta modlitwa ma sens, że Matka Boża modli się wraz z nami, wiem teraz też że modliłam się zbyt rzadko i zbyt słabo. Jak skończę nowenne chciałabym się podzielić z Wami dalszym świadectwem, ale ja czuje wsparcie Boże i Maryi już teraz. Módlcie się gorąco. Matka Boża modli się wraz z nami. Kocham Cię Mateńko Boża! Bóg zapłać.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Magdalena: Już teraz czuję wsparcie Boga i Maryi"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Asia
Gość

Mojżeszu zdejm, sandały bo ziemia na której stoisz jest Święta…

NIE MOŻNA SIĘ MODLIĆ DO BOGA WSZECHMOGĄCEGO NA PRZYSTANKU JADĄC AUTOBUSEM.
NALEŻY SIĘ BOGU Wszechmogącemu cześć i szacunek.
Zdrowi ludzie kleczą,chorzy siedzą…

Paul
Gość

Różaniec odmawiam właściwie tylko spacerując i wiele razy zostałem wysłuchany więc nie sądzę, żeby taka modlitwa była niemiła Bogu. Kiedyś bardzo mądry kapłan rozwiał moje wątpliwości co do właściwej postawy w trakcie modlitwy mówiąc, że to powinna być taka postawa, która najbardziej sprzyja skupieniu na Bogu. Cóż z tego, że klęczymy skoro zamiast na Bogu skupiamy się na bolących kolanach.

Monika
Gość

Zgadzam się Paul – zdecydowaną większość moich Nowenn Pompejańskich odmówiłam w tramwajach, autobusach, na ulicy, etc. Wielu osobom sprawiało to radość, bywało że obcy ludzie prosili mnie o modlitwy w swoich intencjach. W ten sposób odmówiłam 26 NP, teraz odmawiam 27 i 28. Niestety w przypadku tak zapracowanej osoby jak ja odmawianie na kolanach byłoby niemożliwe.

m
Gość

np. Jan Paweł II odmawiał różaniec spacerując po ogrodach watykańskich:)

MK
Gość

Lepiej sie modlic na przystanku lub w autobusie niz wcale.Bog Jest wszedzie.Bogu Jest mila kazda modlitwa.Blogoslawienstwa Bozego wszystkim zycze!

Obrazki z nowenną pompejańską?