Magdalena: Maryja uzmysłowiła mi pewne grzechy, z których się wyspowiadałam

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja Zawsze Dziewica! Jak w temacie-chciałam się podzielić świadectwem z mojej drugiej Nowenny, z którym zwlekałam.
Przeczytaj całość

Ł. : Z Maryją i Jezusem każdy z nas jest wygranym

Witam:) Obecnie odmawiam 11 Nowennę Pompejańską, a jest to moje pierwsze świadectwo dane w takiej formie. Pierwszą nowennę zaczęłam odmawiać, gdy wszystko posypało się w moim życiu. Zdrowie, relacja z człowiekiem którego kochałam, sytuacja z pracą a raczej jej brak, trudna sytuacja finansowa i rodzinna. W każdej odmawianej nowennie prosiłam Mateńkę Przenajświętszą o pomoc. Nie potrafiłam już tego wszystkiego udźwignąć, a tak naprawdę największym ciężarem było dla mnie zranione serce, co przede wszystkim wpłynęło na to, że zaczęłam odmawiać tę przepiękną nowenną. Gdyby nie Mateńka, Pan Bóg i Św. Józef każdy dzień byłby okrutnym cierpieniem.
Przeczytaj całość

Maria: Nowenna to łaska

Zaczynam dziś kolejną (ósmą) nowennę za mojego syna, ale to nie znaczy, że Matka Boża mnie nie wysłuchała. Wysłuchała i dała pokój serca, opiekę, radę i mądrość w każdej chwili. Wiem, że jest przy moim synu i przy mojej rodzinie
Przeczytaj całość

Kasia: Modlitwa, która zmienia życie.

Wszystko co działo i w dalszym ciągu dzieje się jest ułożone jak najwspanialsza kompozycja w której każdy element pasuje do siebie idealnie. Nie widać tego na pierwszy rzut oka.
Przeczytaj całość

Aleksandra: Po ukończeniu nowenny która miała być tą ostatnią

Witam wszystkich, chciałabym się podzielić 2 raz swoim świadectwem. Ukończyłam 7 października przed świętem Matki Boskiej Różancowej swoją 5 nowenne za rozpalenie bądź też jak tą przemienienie serca mojego byłego chłopaka
Przeczytaj całość

Kasia: Dziękuję za wszystko!

Szczęść Boże!
O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się od mojej siostry! Piękna Modlitwa!!! Czekam na „miłość mojego życia”… Ufam!;-) Otrzymałam mnóstwo łask, o które nawet nie prosiłam. Odmawiam już drugą NP: o zdrowie!W międzyczasie modliłam się również Nowenną do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły (kilka razy).
Jestem bardzo wdzięczna! Codziennie dziękuję Najświętszej Matce-Królowej Różańca Św. za obecność i nieustanną opiekę.
Serdecznie pozdrawiam i życzę wytrwałości każdemu…
Wiara czyni cuda!!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Kasia: Dziękuję za wszystko!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Anonim
Gość
Anonim

Kasiu podasz swojego meila chcialbym napiac i cos sie spytac 🙂

Kasia
Gość
Ufająca
Gość
Ufająca

Ale wiara i radość bije z Twojego świadectwa Kasiu. Piękne świadectwo wiary, oczekiwania i zaufania Matce Bożej. Szczęść Boże! 🙂

Kasia
Gość

Dziękuję!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!