Monika: Ulga w cierpieniu

Moja Mama choruje od kilkunastu lat na reumatoidalne zapalenie stawów, chorobę nieuleczalną i bardzo bolesną. W 2016 r. jej stan bardzo się pogorszył. Odczuwała straszne bóle w kolanach, nogach i biodrze. Nie mogła spać całymi nocami, strasznie cierpiała.
Przeczytaj całość

Klaudia: Zdrowie dla męża

Muszę przyznać, że w tym czasie nie byliśmy blisko Boga. Praca, dom, dzieci, pogoń za pieniądzem, Msza Święta może raz na rok.
Przeczytaj całość

Arleta: Moja wiara jest mocniejsza

Od czasu pierwszej Nowenny czuje bliskość i opiekę Matki Bożej, stałam się spokojniejsza i mam wiarę, ze oddając się Jej, wszystko jakoś się poukłada.
Przeczytaj całość

Maja: Warto zaufać Bogu i Maryi

Dla Matki Bożej nie ma nic niemożliwego. Rok temu odmówiłam moją pierwszą nowennę w intencji zdrowia dla wujka, brata mojej mamy. Rokowania nie były pomyślne i wszyscy bardzo się martwiliśmy. Pewnego dnia na portalu plotkarskim znalazłam informację o Nowennie Pompejańskiej. Pół godziny później zaczęłam Nowennę, ponieważ wiedziałam że Matka Boża...
Przeczytaj całość

Zofia: Potęga wstawiennictwa Maryi

.Sama byłam zaskoczona jak dzięki Matce Bożej i Jezusowi Chrystusowi klarowała się cała sytuacja. To była 100 procentowa pomoc z nieba.
Przeczytaj całość

Kasia: Dziękuję za wszystko!

Szczęść Boże!
O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się od mojej siostry! Piękna Modlitwa!!! Czekam na „miłość mojego życia”… Ufam!;-) Otrzymałam mnóstwo łask, o które nawet nie prosiłam. Odmawiam już drugą NP: o zdrowie!W międzyczasie modliłam się również Nowenną do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły (kilka razy).
Jestem bardzo wdzięczna! Codziennie dziękuję Najświętszej Matce-Królowej Różańca Św. za obecność i nieustanną opiekę.
Serdecznie pozdrawiam i życzę wytrwałości każdemu…
Wiara czyni cuda!!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Kasia: Dziękuję za wszystko!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Anonim
Gość
Anonim

Kasiu podasz swojego meila chcialbym napiac i cos sie spytac 🙂

Kasia
Gość
Ufająca
Gość
Ufająca

Ale wiara i radość bije z Twojego świadectwa Kasiu. Piękne świadectwo wiary, oczekiwania i zaufania Matce Bożej. Szczęść Boże! 🙂

Kasia
Gość

Dziękuję!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!