Małgorzata: Jesteś przy mnie pomimo mych zwątpień

Pragnę złożyć Maryi - Pani naszej i Królowej obiecane świadectwo. Chcę podziękować za otrzymane łaski, związane przede wszystkim z moją pracą, że wysłuchała moich próśb, mimo że modlitwy zanoszone do Jej tronu były czasem pospieszne, chaotyczne... Wiem, że zawdzięczam Maryi wiele. Czuję Jej opiekę i pomoc w trudnych chwilach. Maryjo, przyjmij moje podziękowanie. Przyjmij też moje przeprosiny za niestałość i chwile zwątpienia. Maryjo, proszę Cię o opiekę i pomoc.
Przeczytaj całość

Monika: Świadectwo uratowania męża z wypadku

Witajcie!!! Wczoraj skończyłam moją 1 w życiu NP, czasami było ciężko, najgorzej w połowie części dziękczynnej, myślałam ze nie dam rady, zły tak strasznie mieszał ale dałam radę Moją intencją było uzdrowienie męża z niepłodności- już od roku staramy sie o dziecko ale dopiero od 3 miesięcy wiemy że o...
Przeczytaj całość

Natalia: Dziecko, ciąża, małżeństwo

Dzięki odmawianiu nowenny sama bardzo się zmieniłam
Przeczytaj całość

Świadectwo modlitwy o pracę

Witam, chciałam podzielić się moją historią. Przez długi czas nie miałam pracy ani żadnych widoków, aby cos mogło ulec zmianie. Mimo, że nieustannie wraz z mamą szukałyśmy pomocy dookoła. Wreszcie zaczełam odmawiać Nowennę Pompejańską (juz tyle o niej czytalam) i w drugiej połowie odmawiania stał się cud. Nagle po blisko...
Przeczytaj całość

GLM: Kolejna łaska zdrowia dla żony

W czasie odmawiania drugiej nowenny części dziekczynnej Matka Boża udzieliła mi kolejny raz łaski zdrowia dla mojej żony.Dziękuję jej z całego serca za te łaskę moc nowenny i różańca jest wielka .Chwała Ci Pani nasza.
Przeczytaj całość

K: Matka Boska naprawdę pomaga

Kochani, chciałabym podzielić się z wami moim doświadczeniem w odmawianiu Nowenny Pompejańskiej.Odmówiłam już kilka. Jestem jak większość człowiekiem słabej wiary i nie dowierzałam, że to aż tak działa. Pierwsza moja nowenna była za otrzymanie pracy i pod koniec odmawiania (było jeszcze kilka dni) otrzymałam telefon z propozycją pracy. Następnie podjęłam kolejne o: zgodę w rodzinie (byłam skłócona z siostrą o pewną sprawę a wiedziałam, że rodzice zawsze trzymają jej stronę). Nie chciałam trwać w niezgodzie i prosiłam Matkę o pomoc. Znów zostałam wysłuchana.Choć nie było to łatwe, ni ztąd ni zowąd zaczęłyśmy ze sobą rozmawiać. Prosiłam też Matkę o odsunięcie złego chłopaka – narkomana od mojej córki, która była ogromnie w nim zakochana, zostałam wysłuchana, został na jakiś czas zamknięty w poprawczaku, ale kiedy widziałam, że problem całkowicie nie zniknął, bo córka dalej się z nim kontaktowała, podjęłam następną nowennę, aby Matka dała jej zrozumieć, że to zły człowiek i aby sama odrzuciła go od siebie. Znowu zostałam wysłuchana. Córka zerwała z nim z własnej woli, chociaż wcześniej nie było to możliwe, mimo wielu tłumaczeń. Następnie modliłam się o zdrowie po operacji, o zdane egzaminy córki i za każdym razem byłam wysłuchana. Módlcie się, a Matka pomoże.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "K: Matka Boska naprawdę pomaga"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
enia
Gość

K może powinnaś odmówić NP za tego”złego chłopaka” , z pewnością bardzo potrzebuje modlitwy

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!