Beata: Teraz czuję niesamowitą potrzebę modlitwy różańcowej

Pragnę podziękować Matce Bożej z Pompejów za uzyskanie spokoju duchowego .Intencja Nowenny była zupełnie z inną prośba ale Matka Różańcowa dokładnie wie co jest dla nas ważniejsze .Przez pewnie okres nie mogłam spac,czułam obecność osób innych .Poprzez modlitwe zyskałam spokój i mogłam spać spokojnie.
Przeczytaj całość

Joanna: Warto odmawiać!!

Kilka miesięcy temu postanowiłam zacząć odmawiać nowennę pompejańską. Był to bardzo trudny czas dla mnie i dla naszego narzeczeństwa. Trwały przygotowania do ślubu a ja byłam kompletnie niezadowolona z niczego, bardzo często się kłóciliśmy dochodziło nawet do sytuacji, że była mowa o rozstaniu...
Przeczytaj całość

Kasia: Maryja czuwa nam nami i nad naszym dzieckiem

Kasia: Maryja czuwa nam nami i nad naszym dzieckiem
Przeczytaj całość

Ewa: Odzyskałam słuch i wzrok

Zacznę od tego,że przez ostatnie lata moje życie było daleko od Boga, choć paradoksalnie wydawało mi się zupełnie inaczej.
Przeczytaj całość

Kasia: Nowe życie

Teraz odmawiam częsc dziekczynna. zly ciagle mnie rozprasza.. w trakcie odmawiania czesci blagalnej jak i do tej pory wzbudzam w sercu caly czas swoja intencje jednak mam takie poczucie ze nie ona jest dla mnie najistotniejsza.
Przeczytaj całość

Grzegorz: Weronika ze snu

Witam. wahałem się nad odmawianiem nowenny za poczęte dziecko teraz już wiem że córkę. Odmawiać czy nie odmawiać ? Mój starszy syn (7lat) modlił się o siostrzyczkę od mniej więcej roku, więc c pomyślałem ze to wystarczy ze on się modli, skoro już poczęła wiec jego modlitwa mam moc. ogromną i wszysko bedzie wporzątku, a poza tym standardowe myli jak przed 2 poprzednimi że nie dam rady że nie ma czasu i tak dalej….Modle się przynajmniej jedna tajemnicę dziennie tak mi zostało po pierwszej nowennie więc może wystarczy pomyślałem, jednak Matka Boża miała inny plan. Wieczorem położyłem się spać i miałem sen jak to przyszła do mnie siostra mojej babci Maria (żyła wtedy) i pokazała mi wątłe dzieciątko i powiedziała ze muszę odmawiać Nowennę pompejańską to będzie dobrze i będzie zdrowa oczywiście zacząłem nowennę już rano po tym śnie. Weronika urodziła się 21.08 cała i zdrowa wiem ze to dzięki nowennie i Matce Bożej i naszej . Jeśli chodzi o czas na nowennę to miałem i na Nowennę i na jeszcze przynajmniej jedną tajemnice dziennie dodatkowo i tak już mam , codzienna tajemnica . Byłem spokojny o każde badanie żony i Weroniki jak była w brzuszku.

Jak się wahacie i nie wiecie czy warto czy będziecie mieć czas Matka Boża wam go zapewni a czy warto? tak Tak tak tak tak tak tak tak tak tak tak tak Tak tak tak tak tak tak tak tak tak tak tak Tak tak tak tak tak tak tak tak tak tak tak Tak tak tak tak tak tak tak tak tak tak tak Tak tak tak tak tak tak tak tak tak tak tak Tak tak tak tak tak tak tak tak tak tak tak Tak tak tak tak tak tak tak tak tak tak tak Tak tak tak tak tak tak tak tak tak tak …….i jeszcze z miliard razy TAK i tak w nieskończoność

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Grzegorz: Weronika ze snu"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maria
Gość

Tak !!!!!!!!!!

Dorota
Gość
Dorota

Tak,!!!!!!! I dziękuję za świadectwo, jutro rozpocznie się nowenna do św Ojca Pio. Kocham Ojca Pio on też kochał MB z Pompejów.

Ania
Gość

A ja odmawiam 10 NP i dalej czekam i nic 🙁

Natalia
Gość
Natalia

Kochana Aniu! Nie załamuj się, wiem, że to trudne, ale zaufaj Panu z całych sił. On Cię bardzo kocha i nigdy nie zostawi, poczekaj cierpliwie, a na pewno odmieni Twoje życie.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!