Egzamin ponad siły

Od kilkunastu miesięcy czułam potrzebę złożenia świadectwa związanego z moją pierwszą Nowenną Pompejańską. Jej odmawianie zaczęłam, gdy czekałam na wyznaczenie terminu egzaminu, habilitacyjnego, do którego przygotowanie po ludzku przekraczało moje możliwości .
Przeczytaj całość

Jolanta: Zdrowie dla Taty

Składam świadectwo w imieniu mojej siostry, która ma w tej chwili problemy zdrowotne, a modliła się Nowenną Pompejańską w intencji naszego Taty. Otóż Tato odczuwał wielki ból w kolanie, chodził z trudem, a żadne środki i lekarstwa nie pomagały.
Przeczytaj całość

Anna: Za to Matce dziekuję

Chciała sie podzielic moimi przezyciem jakie doswiadczylam. Poczatek nowenny skonczyl sie tym ze poklocilam sie z kuzynka o byle blachoste. skonczylam pierwsza nowenne a teraz podmawiam druga i dzis kuzynke sie do mnie odwzwala. I za to Matce dziekuje.
Przeczytaj całość

Agata: jeszcze niewysłuchana…..

Matka Najświętsza nic nie wspomniała, że "natychmiast" będziemy wysłuchani, na pewno "wie" kiedy będzie odpowiedni czas.... i wierzę, że taki czas nadejdzie :)
Przeczytaj całość

Kasia: problem w pracy zniknął

Po zakończeniu modlitwy sytuacja sama się rozwiązała, a nawet w trakcie przed jej zakończeniem Matka Boska Natchnęła mnie jak można sprawę bez konsekwencji finansowych załatwić. Dziękuję Ci Matko Przenajświętsza za pomoc.
Przeczytaj całość

Emilia: Pomoc w uleczeniu nerwicy lękowej

Na początku tego świadectwa pragnę przeprosić Matkę Przenajświętszą za to , że tak późno piszę to świadectwo,gdyż nowennę skończyłam odmawiać pod koniec lipca.To była moja druga nowenna.Jej intencja była taka sama jak w pierwszej nowennie,czyli pomoc w wyjścia z nerwicy na którą cierpię od paru lat.Nie ustąpiła ona do co-prawda do końca,ale i tak dziękuję Maryi za tak wielką poprawę.Cały czas czuję że Maryja wspiera mnie ogromem łask i bardzo mocno pragnie mi pomóc,dając mi ogromny spokój wewnętrzny,tak ważny przy tej chorobie.Podczas odmawiania tej drugiej nowenny, zdarzył się wręcz cud a nawet dwa:pierwszy to taki że realnie przez kilka dni doświadczyłam życia bez tej nerwicy.Drugi to taki że dowiedziałam się że po raz drugi zostanę mamą.To było moje wielkie marzenia od bardzo dawna i spełniło się właśnie podczas jej odmawiania.Teraz jestem na początku 4 miesiąca ciąży jak narazie wszystko jest dobrze i mam nadzieję że z pomocą Maryi dotrwam szczęśliwie do końca.
Dzisiaj chcę zacząć następną nowennę,jest jakaś przedziwna moc w tej nowennie i różańcu, która powoduje,że po prostu nie można przestać jej odmawiać.Myślę ,że każdy kto odmówił tą nowennę doświadczył tego samego co ja.
Dziękuję Matko Najkochańsza Królowo Różańca Świętego z Pompejów za te wszystkie łaski i cjche cuda.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Emilia: Pomoc w uleczeniu nerwicy lękowej"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maria
Gość

Piekne

Ewelina
Gość
Ewelina

Jak nerwica? Dlaczego na nią zachorowałas? Pytam bo też jestem chora

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!