Sandra: Prośba wysłuchana w inny sposób

Wczoraj zaczęłam część dziękczynną nowenny pompejańskiej. I choć moja prośba się jeszcze nie spełniła, otrzymałam w zamian inny dar. Bardzo mnie ucieszył bo czekałam od dłuższego czasu na niego.
Przeczytaj całość

Celina: znalezienie mieszkania

Mojej siostrze groziła eksmisja z mieszkania ,gdyż zalegała z opłatą z powodu utraty pracy.Cły rok toczyły się sprawy w sądzie o przyznanie lokalu zastępczego.Sąd stwierdził,że się nie należy. Moja siostra była zrozpaczona.Szukała na własną rękę,ale opłaty przewyższały jej możliwości. Ja dowiedziałam się o Nowennie Pompejańskiej i zaczęłam odmawiac w styczniu tego...
Przeczytaj całość

Bartosz: Modlitwa o lepszą pracę

Nie mam "lekkiego pióra", jednak w kilku zdaniach postaram się opisać moje świadectwo. Moją Nowennę rozpocząłem dokładnie 15 sierpnia 2017 r. Nie ukrywam, że był to akt całkowitej desperacji, spowodowanej frustracjami i zniechęceniem moją dotychczasową pracą zawodową, którą przez wiele lat próbowałem bezskutecznie zmienić.
Przeczytaj całość

Kasia: Ufam, że Bóg zadba o mnie i o moje życie

Swoja przygode z NP zaczelam w lipcu tego roku. Swoje pierwsze swiadectwo juz tu zostawilam. Kolejna Nowenne skonczylam 24 listopada i pragne podzielic sie kolejnym swiadectwem. Moja pierwsza NP dotyczyla uleczenia mnie z nerwicy natretnych mysli i nerwicy lękowej. Matka juz wtedy podala rękę gdy poprosilam o pomoc. Podnioslam sie na nogi po duzym zalamaniu nerwowym i zawladniajacej moim zyciem depresji. Kolejna NP postanowilam odmowic w intencji "Badz wola Twoja...". Powierzylam swoje zycie i wszystkie niepokoje Matce. Moje niepokoje dotyczyly niepewnosci przed slubem. Nachodzily mnie mysli "czy aby napewno to ten" lub " moze trzeba jeszcze poszalec". Niestety te mysli mialy nadal zwiazek z moja nerwica. Stwierdzilam ze skoro ja nie potrafie sobie z tym poradzic to powierze sie cala Matce.
Przeczytaj całość

Aleksandra: Matura-zaskakujące wyniki

Chciałam podzielić się swoim świadectwem o łasce jaką otrzymałam dzięki odmawianiu Nowenny pompejańskiej. W tym roku ukończyłam technikum
Przeczytaj całość

Elżbieta: Ocalona od śmierci

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Elżbieta: Ocalona od śmierci"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Piękne świadectwo, pani Elżbieto! Szczęść Boże

enia
Gość

P.Elżbieto zdrowia i wiele łask bożych . Dbać o siebie nie dać się chorobom , aby do setki bo później nasz kochany ZUS dopłaca do emerytury ..3,5 tys?

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!