Anonim: Znalezienie dziewczyny

Odmówiłem 2 nowenny w tej samej intencji o dobrą mądrą dziewczynę, bardzo długo byłem sam, mocno zrażony poprzednimi znajomościami zrezygnowany tym co się dzieje na dyskotekach zażenowany postawą dziewczyn na uczelni postanowiłem poprosić Matkę Bożą o pomoc, w międzyczasie przez wiele lat codziennie odmawiałem krótka modlitwę do sw.Jozefa o dobrą żonę. Miałem wrażenie że nikt tego nie słucha że nic się nie dzieje że moje prośby uciekają gdzieś w przestrzeń, nie widziałem żadnych zmian. Bardzo często odmawiałem nowennę tak potężnie zmęczony po pracy że zasypiałem i kończyłem rano, wiele razy budziłem się w nocy nie wiedząc na której tajemnicy skończyłem ale postanowiłem dokończyć bez względu na wszystko. I właśnie przyszedł taki dzień że zobaczyłem ogromne piękno w dziewczynie którą znałem wiele ale nigdy nawet nie brałem jej pod uwagę. Zobaczyłem to czego nigdy wcześniej nie zauważałem jej dobroć podejście do życia pobożność. Wtedy dopiero otworzyły mi się oczy że to właśnie ona jest dokładnie taka jak chciałem jak spod zamówienia, jesteśmy razem już kilka miesięcy, jest jak w niebie, jestem najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi. Mógłbym napisać wiele świadectw o łaskach otrzymanych od Boga ale właśnie teraz przyszła mi taką myśl że Pan Bóg tym którzy szczerze go o coś proszą i jest to im potrzebne sprawia że są szczęśliwi daje sto razy więcej. Pan nie skąpi swoich łask jak dostajesz to czujesz że dostaleś

Różańce pompejańskie

z kamieni szlachetnych

– jedyne w Polsce!

21
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
14 Comment threads
7 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
15 Comment authors
Ernstozdzkey1984Anianieznajoma Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Krzysiek
Gość
Krzysiek

Ja tak samo jak Ty odmówiłem i nadal odmawiam nowennę o dobrą dziewczynę, ale o konkretną osobę. Niestety jest ciężko. Cieszę się Twoim szczęściem! piękne świadectwo! 😀

Ufająca
Gość
Ufająca

Piękne świadectwo! Szczęścia życzę i Błogosławieństwa Bożego! Szczęść Boże!

Mich
Gość
Mich

To jest piękne gdy Bóg otwiera nam oczy 🙂

Paul
Gość
Paul

Super:) Teraz czas na nowennę, abyś był dobrym mężem wszak małżeństwo zawsze tworzą dwie osoby. Z Bogiem.
PS. Postarajcie się podziękować Bogu i Przenajświętszej Pannie za ten dar żyjąc w czystości.

Sa
Gość
Sa

Chwała Bogu 🙂 piękne świadectwo zaufania, ale zastanawiają mnie w nim słowa,że teraz „jest jak w niebie”…czy to trochę nie przesada? 😉 ja rozumiem zakochanie..ale niebezpieczne są stwierdzenia,że pasujecie do siebie IDEALNIE (bo tak po ludzku.. .to życie weryfikuje ten stan-wiemy o co chodzi..) To piękne,że ludzie się zakochują, ale razi mnie to kiedy sa w tym bezkrytyczni, bo później przychodzą nieuniknione problemy,konflikty, różne sprawy wychodzą na jaw i wtedy pęka mydlana bańka naszych wyobrażeń… piszę to trochę jako przyjacielskie ostrzeżenie, nie gniewaj się proszę.

Perełka
Gość
Perełka

Ja zmowilam już 3 nowenny w intencji dobrego męża i jak narazie nie ma nikogo nawet na horyzoncie. Ale wierzę i wciąż czekam że Matka Boża postawi na mojej drodze kogoś z kim będę mogła stworzyć szczęśliwa i kochająca się rodzine o ktorej marze, a przede wszystkim religijna. Pozdrawiam.Bóg z wami.

NiepasującyElement
Gość

Perełko, walcz! Ja też walczę w takiej intencji jak Ty 🙂

enia
Gość
enia

Bądźcie szczęśliwi !

Grazyna
Gość
Grazyna

WSZYSTKIEGO DOBREGO WAM ZYCZE, BOG Z WAMI…

waleczna
Gość
waleczna

Wszystkiego dobrego! 🙂

Skromny
Gość
Skromny

Straciłem już wiarę że znajdę kogoś z kimś mógłbym się pośmiać , wyjść gdzieś razem do kina np czy zwyczajnie przytulić się do kogoś na kim mi bardzo zależy ..
Mam 24 lata z tego co mówią jestem przystojny , ale co z tego jak nie potrafię zagadać i zainteresować jakieś dziewczyny
Beznadzieja…

nieznajoma
Gość
nieznajoma

Eeee… To młody jeśteś człowieku… 🙂 . Rzec by można, dzieciak ;-. ( Bez obrazy oczywiście). Wszystko przed Tobą :-).

Skromny
Gość
Skromny

Raczej już za mną… ..czuję że niestety tak już zostanie .Dziękuje za odp..

Ernsto
Gość
Ernsto

Skromny, głowa do góry. 24 lata to jeszcze nie tak źle, ale wiem co czujesz, bo w tym wieku też już myślałem, że to koniec i że najlepsze lata już za mną. Źle to się dopiero zacznie będąc dalej samemu mając na horyzoncie 30. urodziny, gdzie wszystkie najlepsze i najsympatyczniejsze dziewczyny są już dawno pozajmowane, z dziećmi itp. Ja już nie mam nadziei na zmianę sytuacji, ale jedno jest pewne – jeżeli dożyję 40tki, to pozbywam się jakichkolwiek złudzeń, bo może staro się nie czuję, ale brzydzę się romansami takich już nieco „wypierdzianych” staruchów, więc jeszcze te kilka lat i… Czytaj więcej »

Perełka
Gość
Perełka

,,Niepasujący element” a ile już zmówiłaś/eś nowenn w tej intencji ? pojawił się ktoś na Twojej drodze? bo wciąż czekam na tego jedynego, wymarzonego i wymodlonego. Fakt jest taki, że dzięki nowennom czuję wewnętrzny spokój, którego mi brakowało przez większość mojego życia. Poddałam się woli Bożej i Maryjnej. Wierzę w to, że Maryja mnie prowadzi jak najlepiej. To co się dzieję w moim życiu przyjmuję to ze spokojem, bo wiem że jest to dla mnie najlepsze. Czuję opiekę Maryi każdego dnia, że czuwa nade mną, że mi pomaga, wspiera, towarzyszy, podpowiada, prowadzi. Warunek jest jeden. NIGDY NIE NALEŻY WĄTPIĆ. Trzeba… Czytaj więcej »

NiepasującyElement
Gość

Teraz odmawiam piątą w intencji znalezienia potencjalnego męża. Pierwszą nowennę odmówiłam w 2013 roku. Pierwsza i druga były za konkretną już poznaną osobę, o ewentualne zbudowanie głębszej relacji, ale nic z tego nie wyszło. W trakcie kolejnych nowenn nie udało mi się nikogo poznać. W sumie nigdy nie miałam szczęścia do mężczyzn, zawsze zainteresowanie było jednostronne. Jestem spełniona zawodowo i ogólnie nie mam na co narzekać, ale bardzo chciałabym założyć rodzinę i mam nadzieję, że mi się to uda. Mam 30 lat i myślę, że już dość tego czekania.

NiepasującyElement
Gość

Mój komentarz z 25.09 z godziny 18.33 był skierowany do Perełki 🙂

Ania
Gość
Ania
key1984
Gość

Do Poznania mam bardzo daleko, ale dziękuję za info 🙂

NiepasującyElement
Gość

Do Poznania mam bardzo daleko, ale dziękuję za info 🙂

zdz
Gość
zdz

Mega, że tak ładnie tu piszecie!! Nawet nie wiecie jak miło jest mi tu czytać te wszystkie komentarze. Trafiłem tu dosłownie przed chwilą. To będzie mój pierwszy wpis na tego typu portalu. Modlę się o dobrą żonę. Każdy z Was, którzy tu jesteście i to czytacie wie o co mi chodzi.. Szukam żony, w której oczach zobaczę Boga, która będzie mnie prowadzić do Boga.. 🙂 Dalej: Ostatnio odkryłem modlitwę w postaci Nowenny do św. Antoniego, dokładnie chodzi o taką formę modlitwy: http://www.swantoni.siemianowice.wiara.pl/nowenna-i-koronka Sprawa wygląda tak, że przez 9 kolejnych wtorków odmawia się modlitwę + litanie do św. Antoniego. Jestem już… Czytaj więcej »

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

%d bloggers like this: