Grażyna: Światełko w tunelu

Szczęść Boże,chciałam napisać świadectwo, jestem w małżeństwie 38 lat 16.02.1980r, w moim małżeństwie było różnie, ale od ponad 10 lat mąż pije, ostatnie 3 lata bardzo dużo, moje małżeństwo wisiało na "włosku", odmawiam Nowennę Pompejańską od kilku lat,od 01,012018r znowu zaczęłam odmawiać Nowennę i mam światełko w "tunelu" .
Przeczytaj całość

Renata: Mamy dach nad głową

Moje spotkanie z Nowenną nastąpiło w bardzo trudnym momencie. Sprawa rozwodowa w toku i ciężka sytuacja finansowa. Nie mogę poradzić sobie z długami. Opieka nad dziećmi miała być przyznana po opinii Ośrodka Sądowego jednemu z rodziców .
Przeczytaj całość

Mari: Jeśli ktoś doświadczył znaków od Boga, wie o czym mówię

Chciałabym napisać, że Nowenna Pompejańska czyni prawdziwe cuda. Ale nie takie jakich my ludzie szukamy w naszych kategoriach postrzegania. Ta modlitwa zmienia nasze życie. Od momentu wypowiedzenia pierwszych słów stajemy się dziećmi Boga. Nie ma większej ochrony, twardszej tarczy.Przeczytaj Mari: Jeśli ktoś doświadczył znaków od Boga, wie o czym mówię
Przeczytaj całość

Aleksandra: Czuję siłę, która pomaga mi znosić trudności

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica. Jestem młodą mężatką i mamą ponad rocznego chłopca. Jeszcze całkiem niedawno byłam przygnębiona swoim monotonnym życiem i codziennymi problemami, często narzekałam i miałam uczucie wewnętrznej pustki. Wszystko zmieniło się gdy nawróciła się moja siostra wtedy poszłam w jej ślady i także pragnęłam zbliżyć się do Pana Boga. Książeczkę z Nowenną pompejańską dostała moja teściowa od znajomego, kilka razy szukając czegoś po domu natknęłam się na nią ale nie zwróciłam na nią szczególnie uwagi.
Przeczytaj całość

Wierząca: zachecam wszystkich z kim rozmawiam do odmawiania tej Nowenny

Poczatek  ubieglego roku ,zle sprawy pietrzyly  sie wokol mnie jedna po drugie,codziennie mowilam 10rozanca i Koronke juz od lat do a kiedy w polowie lata moje zdrowie calkiem podupadlo,(nie jestem okazem zdrowia )ale jakos dawalam rade,ale wlasnie wrzesien w ubieglym roku ,byl miesiacem kiedy odczulam calkowity brak sil do wszystkiego...
Przeczytaj całość

Anonim: Znalezienie dziewczyny

Odmówiłem 2 nowenny w tej samej intencji o dobrą mądrą dziewczynę, bardzo długo byłem sam, mocno zrażony poprzednimi znajomościami zrezygnowany tym co się dzieje na dyskotekach zażenowany postawą dziewczyn na uczelni postanowiłem poprosić Matkę Bożą o pomoc, w międzyczasie przez wiele lat codziennie odmawiałem krótka modlitwę do sw.Jozefa o dobrą żonę. Miałem wrażenie że nikt tego nie słucha że nic się nie dzieje że moje prośby uciekają gdzieś w przestrzeń, nie widziałem żadnych zmian. Bardzo często odmawiałem nowennę tak potężnie zmęczony po pracy że zasypiałem i kończyłem rano, wiele razy budziłem się w nocy nie wiedząc na której tajemnicy skończyłem ale postanowiłem dokończyć bez względu na wszystko. I właśnie przyszedł taki dzień że zobaczyłem ogromne piękno w dziewczynie którą znałem wiele ale nigdy nawet nie brałem jej pod uwagę. Zobaczyłem to czego nigdy wcześniej nie zauważałem jej dobroć podejście do życia pobożność. Wtedy dopiero otworzyły mi się oczy że to właśnie ona jest dokładnie taka jak chciałem jak spod zamówienia, jesteśmy razem już kilka miesięcy, jest jak w niebie, jestem najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi. Mógłbym napisać wiele świadectw o łaskach otrzymanych od Boga ale właśnie teraz przyszła mi taką myśl że Pan Bóg tym którzy szczerze go o coś proszą i jest to im potrzebne sprawia że są szczęśliwi daje sto razy więcej. Pan nie skąpi swoich łask jak dostajesz to czujesz że dostaleś

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

21 komentarzy do "Anonim: Znalezienie dziewczyny"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Krzysiek
Gość
Krzysiek

Ja tak samo jak Ty odmówiłem i nadal odmawiam nowennę o dobrą dziewczynę, ale o konkretną osobę. Niestety jest ciężko. Cieszę się Twoim szczęściem! piękne świadectwo! 😀

Ufająca
Gość
Ufająca

Piękne świadectwo! Szczęścia życzę i Błogosławieństwa Bożego! Szczęść Boże!

Mich
Gość

To jest piękne gdy Bóg otwiera nam oczy 🙂

Paul
Gość

Super:) Teraz czas na nowennę, abyś był dobrym mężem wszak małżeństwo zawsze tworzą dwie osoby. Z Bogiem.
PS. Postarajcie się podziękować Bogu i Przenajświętszej Pannie za ten dar żyjąc w czystości.

Sa
Gość

Chwała Bogu 🙂 piękne świadectwo zaufania, ale zastanawiają mnie w nim słowa,że teraz „jest jak w niebie”…czy to trochę nie przesada? 😉 ja rozumiem zakochanie..ale niebezpieczne są stwierdzenia,że pasujecie do siebie IDEALNIE (bo tak po ludzku.. .to życie weryfikuje ten stan-wiemy o co chodzi..) To piękne,że ludzie się zakochują, ale razi mnie to kiedy sa w tym bezkrytyczni, bo później przychodzą nieuniknione problemy,konflikty, różne sprawy wychodzą na jaw i wtedy pęka mydlana bańka naszych wyobrażeń… piszę to trochę jako przyjacielskie ostrzeżenie, nie gniewaj się proszę.

Perełka
Gość
Perełka

Ja zmowilam już 3 nowenny w intencji dobrego męża i jak narazie nie ma nikogo nawet na horyzoncie. Ale wierzę i wciąż czekam że Matka Boża postawi na mojej drodze kogoś z kim będę mogła stworzyć szczęśliwa i kochająca się rodzine o ktorej marze, a przede wszystkim religijna. Pozdrawiam.Bóg z wami.

NiepasującyElement
Gość

Perełko, walcz! Ja też walczę w takiej intencji jak Ty 🙂

enia
Gość

Bądźcie szczęśliwi !

Grazyna
Gość
Grazyna

WSZYSTKIEGO DOBREGO WAM ZYCZE, BOG Z WAMI…

waleczna
Gość
waleczna

Wszystkiego dobrego! 🙂

Skromny
Gość
Skromny

Straciłem już wiarę że znajdę kogoś z kimś mógłbym się pośmiać , wyjść gdzieś razem do kina np czy zwyczajnie przytulić się do kogoś na kim mi bardzo zależy ..
Mam 24 lata z tego co mówią jestem przystojny , ale co z tego jak nie potrafię zagadać i zainteresować jakieś dziewczyny
Beznadzieja…

nieznajoma
Gość
nieznajoma

Eeee… To młody jeśteś człowieku… 🙂 . Rzec by można, dzieciak ;-. ( Bez obrazy oczywiście). Wszystko przed Tobą :-).

Skromny
Gość
Skromny

Raczej już za mną… ..czuję że niestety tak już zostanie .Dziękuje za odp..

Ernsto
Gość
Ernsto
Skromny, głowa do góry. 24 lata to jeszcze nie tak źle, ale wiem co czujesz, bo w tym wieku też już myślałem, że to koniec i że najlepsze lata już za mną. Źle to się dopiero zacznie będąc dalej samemu mając na horyzoncie 30. urodziny, gdzie wszystkie najlepsze i najsympatyczniejsze dziewczyny są już dawno pozajmowane, z dziećmi itp. Ja już nie mam nadziei na zmianę sytuacji, ale jedno jest pewne – jeżeli dożyję 40tki, to pozbywam się jakichkolwiek złudzeń, bo może staro się nie czuję, ale brzydzę się romansami takich już nieco „wypierdzianych” staruchów, więc jeszcze te kilka lat i… Czytaj więcej »
Perełka
Gość
Perełka
,,Niepasujący element” a ile już zmówiłaś/eś nowenn w tej intencji ? pojawił się ktoś na Twojej drodze? bo wciąż czekam na tego jedynego, wymarzonego i wymodlonego. Fakt jest taki, że dzięki nowennom czuję wewnętrzny spokój, którego mi brakowało przez większość mojego życia. Poddałam się woli Bożej i Maryjnej. Wierzę w to, że Maryja mnie prowadzi jak najlepiej. To co się dzieję w moim życiu przyjmuję to ze spokojem, bo wiem że jest to dla mnie najlepsze. Czuję opiekę Maryi każdego dnia, że czuwa nade mną, że mi pomaga, wspiera, towarzyszy, podpowiada, prowadzi. Warunek jest jeden. NIGDY NIE NALEŻY WĄTPIĆ. Trzeba… Czytaj więcej »
NiepasującyElement
Gość

Teraz odmawiam piątą w intencji znalezienia potencjalnego męża. Pierwszą nowennę odmówiłam w 2013 roku. Pierwsza i druga były za konkretną już poznaną osobę, o ewentualne zbudowanie głębszej relacji, ale nic z tego nie wyszło. W trakcie kolejnych nowenn nie udało mi się nikogo poznać. W sumie nigdy nie miałam szczęścia do mężczyzn, zawsze zainteresowanie było jednostronne. Jestem spełniona zawodowo i ogólnie nie mam na co narzekać, ale bardzo chciałabym założyć rodzinę i mam nadzieję, że mi się to uda. Mam 30 lat i myślę, że już dość tego czekania.

NiepasującyElement
Gość

Mój komentarz z 25.09 z godziny 18.33 był skierowany do Perełki 🙂

Ania
Gość
key1984
Gość

Do Poznania mam bardzo daleko, ale dziękuję za info 🙂

NiepasującyElement
Gość

Do Poznania mam bardzo daleko, ale dziękuję za info 🙂

zdz
Gość
Mega, że tak ładnie tu piszecie!! Nawet nie wiecie jak miło jest mi tu czytać te wszystkie komentarze. Trafiłem tu dosłownie przed chwilą. To będzie mój pierwszy wpis na tego typu portalu. Modlę się o dobrą żonę. Każdy z Was, którzy tu jesteście i to czytacie wie o co mi chodzi.. Szukam żony, w której oczach zobaczę Boga, która będzie mnie prowadzić do Boga.. 🙂 Dalej: Ostatnio odkryłem modlitwę w postaci Nowenny do św. Antoniego, dokładnie chodzi o taką formę modlitwy: http://www.swantoni.siemianowice.wiara.pl/nowenna-i-koronka Sprawa wygląda tak, że przez 9 kolejnych wtorków odmawia się modlitwę + litanie do św. Antoniego. Jestem już… Czytaj więcej »

Obrazki z nowenną pompejańską?