Ala: Proście a otrzymacie

Mam 24 lata. Nowennę znalazłam przez przypadek gdy szukałam pomocy w modlitwie, bo nie mogłam zapomnieć o chłopaku który mnie zostawił przez półtora roku nie było dnia żebym o nim nie myślała. Zaczęłam czytać NP. i następnego dnia odmawiać. Bałam się, że nie dam rady odmawiać 3 części różańca, że nie będę miała czasu. Ale daję radę i naprawdę Matka Boża wysłuchuje. Odmówiłam 5 nowenn, jestem w trakcie szóstej. Proście, a będzie Wam dane. Pierwszą nowennę odmawiałam w intencji siostry o zdrowie. Nie wiem czy została w pełni wysłuchana ale stałam się spokojniejsza i wiem, że Matka Boża się nią opiekuje i nic złego jej się nie stanie.
Przeczytaj całość

Magda: Nowenna o nawrócenie męża

Po ślubie mój mąż się zmienił zaczął buntować się jeżeli chodzi o sprawy kościoła i religii. Zaczął zachowywać się względem mnie tak, że ja zwyczajnie w świecie się go bałam. Przepłakałam nie jedną noc zastanawiając się po co był ten ślub.
Przeczytaj całość

P: Zdany egzamin

Chciałabym złożyć świadectwo pomocy jaka została mi dana za pomocą nowenny. Wiedząc, że czeka mnie bardzo trudny dla mnie egzamin zawodowy postanowiłam zmówić nowennę pompejańską. Był to dla mnie bardzo ważny egzamin, był uwieńczeniem wielu lat nauki, studiów prawniczych oraz odbytej aplikacji. Przeczytaj P: Zdany egzamin
Przeczytaj całość

Iwona: Dar życia – Jadzia, czyli 900 gramów miłości!

Zimny grudniowy  wiatr hulał za oknem szpitala w Cieszynie,  kiedy  mała Jadzia przyszła na świat. Był piątek 19 grudnia 2014 roku, jeden z kolejnych przedświątecznych dni.Przeczytaj Iwona: Dar życia – Jadzia, czyli 900 gramów miłości!
Przeczytaj całość

joanna: wszelkie otrzymane łaski

Może nie zawsze dzieje się dokładnie tak jak proszę , ale wierzę że każda modlitwa dociera przed oblicze naszego PANA
Przeczytaj całość

Anna: Życie i zdrowie

Może powinnam czekać do kolejnego badania, ale to , że mój mąż żyje, jest zdrowy na dzień dzisiejszy, ze mamy naszego synka- to największy cud.
Już raz składałam świadectwo, ale teraz będzie dwa lata- we wrześniu tego roku od kiedy mój mąż miał operację najbardziej złośliwego guza mózgu.Wszyscy nasi znajomi, z którymi mąż leczył się nie żyją. O Nowennie Pomejańskiej dowiedziałam się tzw. przypadkiem. Odmówiłam do tej pory trzy za mojego męża- z błaganiem o zatrzymanie choroby nowtworowej. Nie ma dnia bym nie odmówiła Różańca Świętego, co miesiąc wysyłam prośbę na mszę świętą do Pompejów. Modlę sie za dusze w czyśćcu.
Moja mama również odmawia już któryś po raz kolejny Nowennę Pompejańską. Za mojego męża również. Również moja matka chrzestna odmawiała za zdrowie mojego męża Nowennę.
Nasz synek, ma już ponad rok. Jest zdrowy. A mówiono nam, że nie będziemy mieli dzieci. Poroniłam wcześniej kilka razy.
Królowo Różańca Świętego za wszystko dziekuję

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Anna: Życie i zdrowie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
m
Gość

To świadectwo to dla mnie prawdziwy wyciskacz łez. Piękna jest miłość autorki do męża, zyczę zdrowia całej waszej rodzinie

b
Gość

To CUD, piękna jest Wasza miłość. Błogosławieństwa Bożego życzę na jeszcze wiele, wiele wspólnych szczęśliwych lat.

Dorota
Gość
Dorota

Dzięki Bogu za miłosierdzie Jego.

Aleksandra
Gość
Aleksandra

Chwała Panu!

Obrazki z nowenną pompejańską?