Asia: W poszukiwaniu Miłości

Była niedziela wieczorem, gdy w mojej głowie pojawiło się pytanie, „czy aby na pewno dam radę przez 54 dni odmawiać 3 Różańce, gdzie tak naprawdę do tej pory miałam problem z 1, czy znajdę czas i czy to w ogóle ma sens?!”. Jednak świadectwa innych osób oraz sama historia tej modlitwy, a także wydaje mi się to pragnienie miłości, które narodziło się we mnie zadecydowały.
Przeczytaj całość

Karol: Moje modlitwy przyniosły skutek bardzo szybko

18 kwietnia 2016 roku postanowiłem rozpocząć szturm do Nieba za pomocą nowenny pompejańskiej i orędownictwa Najświętszej Maryi Panny. W ciągu pierwszego tygodnia otrzymałem 5 telefonów o prace
Przeczytaj całość

Izabella: Cudowna nowenna pompejańska

Jest mi ogromnie przyjemnie, ze mogę napisac to swiadectwo. Mimo nie ukonczenia nowenny w calosci otrzymalam ogromne łaski. Ale od początku. Pierwszą nowennę zmowilam w lecie w intencji powrotu do mojego zycia pewnego mezczyzny. W tym czasie oczywiście dostalam rozne laski, ale nie wrocilismy do siebie, na dodatek nie dostałam pracy, o którą bardzo się starałam i na ktorej bardzo mi zależało.
Przeczytaj całość

Iwona: Pomoc w pracy

Pragnę złożyć świadectwo mojej czwartej nowenny pompejańskiej, którą odmówiłam w intencji zachowania przez moją mamę etatu w pracy. Mama ma ponad 30 lat doświadczenia zawodowego i pracuje w swoim zawodzie z powołania. Jest niezwykle sumienna i odpowiedzialna, na przestrzeni lat odnosiła niemałe sukcesy. Brakuje jej kilku lat do przejścia na...
Przeczytaj całość

Kamila i Maciek: Wszystko, co otrzymaliśmy, zawdzięczamy Matce Bożej

Chcemy zaświadczyć o łaskach, które otrzymaliśmy dzięki nowennie pompejańskiej. Matka Boża pomogła nam wyjść z bardzo trudnych sytuacji życiowych. Jesteśmy parą od kilku lat, po studiach zdecydowaliśmy się pobrać. Niestety, brak pracy zmusił Maćka do wyjazdu za granicę. W tym czasie wydarzyło się wiele zła. Samotność i negatywny wpływ otoczenia sprawiły, że odwołaliśmy ślub tuż przed wyznaczonym terminem.
Przeczytaj całość

Anna: Nasz cud

Mam na imię Ania i jestem mama dwóch Aniołków. Po stracie, ciężko bylo mi dojść do siebie i myśleć pozytywnie o kolejnej ciąży. Pomocy i ukojenia szukalam w modlitwie. Po ponad roku zaszlam w trzecia ciąże, w trakcie, której natknęłam sie na Nowenne. Podczas całej ciąży odmówiła trzy Nowenny, powierzając swoja ciąże i zdrowie dziecka Matce Bożej. Mimo wielu ciezkich i zagrożonych dla ciąży chwil (cala ciąże leżałam) trwalam w modlitwę. Ciągle towarzyszył mi strach ale ufałam, że Maryja opiekuje się moim dzieckiem. Prosiłam również o bezpieczny poród. Dzisiaj Kochani tule w ramionach 2tygodniowa Hanne Marię. Poród był szybki i przebiegl bezpiecznie. Jestesmy szczesliwymi rodzicami.
Nie ustaje w modlitwie, chodz bywa ciężko. Różaniec ma cudowna moc, Maryjo Kocham Cię.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Anna: Nasz cud"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maria
Gość

Wszyscy zaglądamy na to forum z jednego powodu: znamy NP. Modliliśmy się, modlimy, bądź będziemy się modlić NP. Gratuluję córeczki. Pan jest wielki!

m
Gość

Wspaniale, szczęścia dla waszej rodziny 🙂

bogumiła
Gość
bogumiła

Wszystkiego dobrego.
Nie pozostań tylko na tych trzech nowenach. Módl się dalej.Przed Wami jeszcze dużo,dużo chwil dobrych i złych,Nie tylko modlitwa,ale całym życiem dajemy świadectwo.Bóg z Wami.
Bogumiła

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!