Anna: Nasz cud

Mam na imię Ania i jestem mama dwóch Aniołków. Po stracie, ciężko bylo mi dojść do siebie i myśleć pozytywnie o kolejnej ciąży. Pomocy i ukojenia szukalam w modlitwie. Po ponad roku zaszlam w trzecia ciąże, w trakcie, której natknęłam sie na Nowenne. Podczas całej ciąży odmówiła trzy Nowenny, powierzając swoja ciąże i zdrowie dziecka Matce Bożej. Mimo wielu ciezkich i zagrożonych dla ciąży chwil (cala ciąże leżałam) trwalam w modlitwę. Ciągle towarzyszył mi strach ale ufałam, że Maryja opiekuje się moim dzieckiem. Prosiłam również o bezpieczny poród. Dzisiaj Kochani tule w ramionach 2tygodniowa Hanne Marię. Poród był szybki i przebiegl bezpiecznie. Jestesmy szczesliwymi rodzicami.
Nie ustaje w modlitwie, chodz bywa ciężko. Różaniec ma cudowna moc, Maryjo Kocham Cię.

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
bogumiłamMaria Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Maria
Gość
Maria

Wszyscy zaglądamy na to forum z jednego powodu: znamy NP. Modliliśmy się, modlimy, bądź będziemy się modlić NP. Gratuluję córeczki. Pan jest wielki!

m
Gość
m

Wspaniale, szczęścia dla waszej rodziny 🙂

bogumiła
Gość
bogumiła

Wszystkiego dobrego.
Nie pozostań tylko na tych trzech nowenach. Módl się dalej.Przed Wami jeszcze dużo,dużo chwil dobrych i złych,Nie tylko modlitwa,ale całym życiem dajemy świadectwo.Bóg z Wami.
Bogumiła