Vita: Różaniec – najpiękniejsza droga do Boga

Dzień dobry wszystkim miłośnikom Różańca i nie tylko! Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać w Wielki Poniedziałek i zbliżam się do mety. Już teraz wiem, że Nowenna Pompejańska będzie mi towarzyszyła zawsze. Bo jest o co prosić Matkę Przenajświętszą! O Nowennie usłyszałam od ks. Piotra Glasa.
Read More

Joanna: Wciąż czekam i wierzę ze przyjdzie i na mnie czas.

Ta modlitwa bardzo mnie zmienila polecam ja każdemu mimo ze ja wciaz czekam na to aby i na mnie Matka Boża spojrzała laskawym wzrokiem wieze mocno ze doczekamy sie drugiego dzidziusia
Read More

Barbara: Podziękowanie za cudowne wsparcie

Z całego serca dziękuję Ci Matko Boża za opiekę, wsparcie i wszelkie łaski otrzymane podczas odmawiania Nowenny pompejańskiej za każdym razem. Po raz pierwszy odmawiałam Nowennę razem z moją Mamą w intencji mojego męża, aby powierzył się Maryi i jej zaufał, moja Mama dodatkowo modliła się o poprawę naszej sytuacji materialnej. W czasie trwania całej nowenny czułam niesamowity pokój, opanowanie i miałam o wiele więcej cierpliwości niż normalnie.
Read More

Marta: Nauka syna w szkole

To jest moja juz druga nowenna teraz modlilam sie zeby syn dobrze radzil sobie w szkole oraz zeby Maryja obdarzyla go jakims talentem . Jeszcze kilka miesiecy temu mialam z nim straszne problemy nie wiedzialan czy poradzi sobie w szkole postanowilam odmowic nowenne .
Read More

Marta: Interwencja Maryi

Szczęść Boże. Jestem w trakcie odmawiania dziewiątej Nowenny Pompejańskiej (do końca jeszcze osiem dni). Po zakończeniu jednej Nowenny, rozpoczynam kolejną. Nie wyobrażam sobie już dnia bez tej modlitwy, ale wiem, że to nie moja zasługa.
Read More

Agnieszka: Maryja wskazała mi drogę

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
Piszę to świadectwo dziękując Bogu oraz Maryi za wszystkie łaski, a jest ich wiele. 15 dni temu zaczęłam Nowennę Pompejańską w intencji za dusze w czyśćcu cierpiące prosząc je o wstawiennictwo w moich sprawach. Pół mojego życia byłam związana z okultyzmem i bioenergoterapią; choć w tym czasie chodziłam do Kościoła, ale to dotyczyło głównie tradycji – bo rodzice, bo dziadkowie. W pewnym momencie chciałam nawet odejść z Kościoła, byłam chodzącym trupem, ateistką.
W wieku 18 lat zaczęły się problemy ze zdrowiem. Wylądowałam u bioenergoterapeuty. Po paru dniach od wizyty zaczęłam widzieć czyiś wzrok na sobie, gdziekolwiek poszłam – w sklepie, na ulicy, w szkole. Wylądowałam na kolejnej wizycie u bioenergoterapeuty. Mówił, że coś mam w głowie i musi to wyciągnąć – coś na 10 cm. Zaczął machać szalikiem i prawie zemdlałam. Po paru tygodniach się zaczęła jazda. Dziwne uciski w głowie, przeciążenie, ataki lękowe, depresja. Dużo by pisać. Moje życie obróciło się w ruinę. Jak trwoga to do Boga. Wróciłam na łono Kościoła. Spowiedź , modlitwy, Msze św. przynosiły ukojenie, ale ciągle czułam ucisk w głowie, który nie przechodził. Trudno opisać tę historię – wyszło by bardzo długie świadectwo na kilka stron. Odmówiłam parę Nowenn Pompejańskich o uzdrowienie z tej przypadłości,ale bez większych rezultatów.
Niedawno zainteresowałam się duszami czyśćcowymi. Mistycy opisywali, że za pomoc duszyczkom one są bardzo wdzięczne i wstawiają się za nami u Boga. Pomyślałam, że odmówię za nie NP. W 13 dniu pojechałam na Mszę św. z modlitwa o uzdrowienie. Była to Msza św. jak inna (już kilka razy byłam na takich wcześniej) – nic nie zapowiadało przełomu. Po Mszy św. Ksiądz prowadzący powiedział, że jeśli ktoś ma jakieś sprawy albo chce się pomodlić to zaprasza do zakrystii. To jakiś cud, bo nigdy po żadnej Mszy nic takiego się nie działo. Pomyślałam o sobie. Tak wiele razy chciałam jechać do egzorcysty, ale księża odsyłali tylko do spowiedzi i kazali się modlić( bo oni tylko zajmują się opętaniami). Teraz była szansa – lecz to zwykły ksiądz nie wiadomo czy będzie chciał się pomodlić, różnie to bywa, ale poszłam spróbować. Opowiedziałam o moim problemie i poprosiłam o modlitwę o uwolnienie. Ksiądz Mikołaj spokojnie wysłuchał, wyjął Krzyż św. Benedykta i rozpoczęła się krótka modlitwa. Po skończonej modlitwie powiedział coś w stylu: „będzie dobrze”. Jadąc do domu poczułam ciepło na mojej głowie. Na kolejny dzień pół dnia łzy leciały mi ciurkiem jakby ktoś odkręcił mi kranik w oczach, do tego czułam ból głowy przechodzący jakby w migrenę oraz chciało mi się wymiotować. Z dnia na dzień czuję się lepiej. Te dziwne uciski głowy stają się słabsze. Jestem bardzo wdzięczna ks. Mikołajowi za modlitwę i cierpliwość. Drogi czytelniku tego świadectwa. Proszę Cię o krótką modlitwę za tego kapłana i wszystkich innych kapłanów. Są oni nam niezwykle potrzebni w posłudze sakramentalnej. Chciałabym też przestrzec wszystkich przed bioenergoterapią, okultyzmem i innymi zagrożeniami duchowymi. To co mówią księża to jest prawdą. Ja zmarnowałam 7 lat na wyjście ze skutków tych praktyk. Problemy ze zdrowiem, niepowodzenia osobiste i zawodowe to czym przypłaciłam moją głupotę. Dziękuję Trójcy Świętej, Maryi i duszom czyśćcowym za pomoc i ten cud jaki się zdarzył. I dziękuję za ks. Mikołaja, że postawili go na mojej drodze i mi pomógł.

Chwała, Chwała, Chwała Bogu! Maryjo dzięki Ci!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Agnieszka: Maryja wskazała mi drogę"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ala
Gość

Ja bym bardzo chciała przeczytać całe Twoje świadectwo nawet i na 10 stron 🙂 piszesz językiem, który super się czyta. Chwała Panu za Twoją historię!

waleczna
Gość
waleczna

zgadzam się z Alą 🙂 Chwała Panu!

tercjanka
Gość
tercjanka

Co za wspaniała historia , proszę opisać całość , masz dar pisania i opowiadania – życze samych Błogosławieństw

kasia
Gość

Dziękuję za Twoje Świadectwo

Znajoma
Gość
Znajoma

Wspaniałe świadectwo. Też to przechodziłam. Czy ten ks. to ks. Mikołaj Konarski

Agnieszka
Gość
Agnieszka

😉 Nie chciałabym tutaj na forum ujawniać danych 🙂

Obrazki z nowenną pompejańską?