Maria: Świadectwo uzdrowienia córki.

Mogę jeszcze zaświadczyć o kolejnym cudzie
Read More

E.A.: Kolejne świadectwa

Szczęść Boże. mają drugą N.P.odmowiłam w październiku 2016 roku.Czułam dużą opiekę Matki Boskiej.Myślę że laski spływają na moją rodzinę przez cały czas.Gdy K onczylam te nowennę, zastanawiałam się czy rozpocząć kolejną za dusze w czyśćcu. Wtedy napłynęło masa myśli,z których wynikało,źe to będzie zbyt męczące,niepotrzebne itd.Były tak sugestywne zeomyslalam racja i wtedy naplynela ostatnia myśl a moźe ktoś potrzebuje Twojej pomocy.To mnie przekonało i od poniedziałku zaczęłam odmawiać.
Read More

Sylwia: Wygrana z nałogiem

Moja przygoda z Nowenną Pompejańską zaczęła się dwa lata temu. Niestety, z powodu braku organizacji, braku samodyscypliny wiele razy przerywałam nowennę. Męczyło mnie to, czułam się winna, ale myślałam, że nawet te kilka dni spędzone z różańcem, to przecież zawsze jest modlitwa, choć może nie będzie można tego "zaliczyć" do...
Read More

Dorota: Ja i Nowenna Pompejańska

Trudno mi było tutaj trafić, żeby złożyć świadectwo, tak jak trudno było mi odmawiać nowenne. O modlitwie dowiedziałam się od znajomej, która powiedziała, że działa cuda.
Read More
Jestem członkiem Kręgu Miłosierdzia Bożego. Od pewnego czasu chodziła mi myśl po głowie, aby odmówić Nowennę Pompejańską i tak się składa, że zaczęłam ją odmiawiać, gdy było w Kościele wspomnienie liturgiczne Świetej Faustyny. Ja o tym zapomniałam, że jest w tym dniu wspominana Św. Faustyna choć codziennie przy Koronce do...
Read More

Agnieszka: Maryja wskazała mi drogę

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
Piszę to świadectwo dziękując Bogu oraz Maryi za wszystkie łaski, a jest ich wiele. 15 dni temu zaczęłam Nowennę Pompejańską w intencji za dusze w czyśćcu cierpiące prosząc je o wstawiennictwo w moich sprawach. Pół mojego życia byłam związana z okultyzmem i bioenergoterapią; choć w tym czasie chodziłam do Kościoła, ale to dotyczyło głównie tradycji – bo rodzice, bo dziadkowie. W pewnym momencie chciałam nawet odejść z Kościoła, byłam chodzącym trupem, ateistką.
W wieku 18 lat zaczęły się problemy ze zdrowiem. Wylądowałam u bioenergoterapeuty. Po paru dniach od wizyty zaczęłam widzieć czyiś wzrok na sobie, gdziekolwiek poszłam – w sklepie, na ulicy, w szkole. Wylądowałam na kolejnej wizycie u bioenergoterapeuty. Mówił, że coś mam w głowie i musi to wyciągnąć – coś na 10 cm. Zaczął machać szalikiem i prawie zemdlałam. Po paru tygodniach się zaczęła jazda. Dziwne uciski w głowie, przeciążenie, ataki lękowe, depresja. Dużo by pisać. Moje życie obróciło się w ruinę. Jak trwoga to do Boga. Wróciłam na łono Kościoła. Spowiedź , modlitwy, Msze św. przynosiły ukojenie, ale ciągle czułam ucisk w głowie, który nie przechodził. Trudno opisać tę historię – wyszło by bardzo długie świadectwo na kilka stron. Odmówiłam parę Nowenn Pompejańskich o uzdrowienie z tej przypadłości,ale bez większych rezultatów.
Niedawno zainteresowałam się duszami czyśćcowymi. Mistycy opisywali, że za pomoc duszyczkom one są bardzo wdzięczne i wstawiają się za nami u Boga. Pomyślałam, że odmówię za nie NP. W 13 dniu pojechałam na Mszę św. z modlitwa o uzdrowienie. Była to Msza św. jak inna (już kilka razy byłam na takich wcześniej) – nic nie zapowiadało przełomu. Po Mszy św. Ksiądz prowadzący powiedział, że jeśli ktoś ma jakieś sprawy albo chce się pomodlić to zaprasza do zakrystii. To jakiś cud, bo nigdy po żadnej Mszy nic takiego się nie działo. Pomyślałam o sobie. Tak wiele razy chciałam jechać do egzorcysty, ale księża odsyłali tylko do spowiedzi i kazali się modlić( bo oni tylko zajmują się opętaniami). Teraz była szansa – lecz to zwykły ksiądz nie wiadomo czy będzie chciał się pomodlić, różnie to bywa, ale poszłam spróbować. Opowiedziałam o moim problemie i poprosiłam o modlitwę o uwolnienie. Ksiądz Mikołaj spokojnie wysłuchał, wyjął Krzyż św. Benedykta i rozpoczęła się krótka modlitwa. Po skończonej modlitwie powiedział coś w stylu: „będzie dobrze”. Jadąc do domu poczułam ciepło na mojej głowie. Na kolejny dzień pół dnia łzy leciały mi ciurkiem jakby ktoś odkręcił mi kranik w oczach, do tego czułam ból głowy przechodzący jakby w migrenę oraz chciało mi się wymiotować. Z dnia na dzień czuję się lepiej. Te dziwne uciski głowy stają się słabsze. Jestem bardzo wdzięczna ks. Mikołajowi za modlitwę i cierpliwość. Drogi czytelniku tego świadectwa. Proszę Cię o krótką modlitwę za tego kapłana i wszystkich innych kapłanów. Są oni nam niezwykle potrzebni w posłudze sakramentalnej. Chciałabym też przestrzec wszystkich przed bioenergoterapią, okultyzmem i innymi zagrożeniami duchowymi. To co mówią księża to jest prawdą. Ja zmarnowałam 7 lat na wyjście ze skutków tych praktyk. Problemy ze zdrowiem, niepowodzenia osobiste i zawodowe to czym przypłaciłam moją głupotę. Dziękuję Trójcy Świętej, Maryi i duszom czyśćcowym za pomoc i ten cud jaki się zdarzył. I dziękuję za ks. Mikołaja, że postawili go na mojej drodze i mi pomógł.

Chwała, Chwała, Chwała Bogu! Maryjo dzięki Ci!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Agnieszka: Maryja wskazała mi drogę"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ala
Gość

Ja bym bardzo chciała przeczytać całe Twoje świadectwo nawet i na 10 stron 🙂 piszesz językiem, który super się czyta. Chwała Panu za Twoją historię!

waleczna
Gość
waleczna

zgadzam się z Alą 🙂 Chwała Panu!

tercjanka
Gość
tercjanka

Co za wspaniała historia , proszę opisać całość , masz dar pisania i opowiadania – życze samych Błogosławieństw

kasia
Gość

Dziękuję za Twoje Świadectwo

Znajoma
Gość
Znajoma

Wspaniałe świadectwo. Też to przechodziłam. Czy ten ks. to ks. Mikołaj Konarski

Agnieszka
Gość
Agnieszka

😉 Nie chciałabym tutaj na forum ujawniać danych 🙂

Obrazki z nowenną pompejańską?