Małgorzata: Poczęcie nowego życia…

Nowenna Pompejańska zawitała w moim życiu w chwili, gdy razem z mężem staraliśmy się o dziecko. Po 10-ciu miesiącach leczenia u lekarza specjalisty ds. niepłodności i stwierdzeniu przez niego, że następnym krokiem w leczeniu będzie poddanie się zabiegowi operacyjnemu, zaczęłam szukać pomocy "gdzie indziej".Przeczytaj Małgorzata: Poczęcie nowego życia…
Przeczytaj całość

Dorota: Czy to znak?

O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się niebawem. Od dawna jestem blisko z Panem Bogiem, który ocalił całą moją rodzinę z wypadku - cudem mój rdzeń nie został uszkodzony i mogę chodzić. Mój tata, cierpiący od zawsze na chorobę alkoholową stracił pracę.. nie mieliśmy do Pana pretensji, tylko modliliśmy się dalej. Dzięki...
Przeczytaj całość

Gosia: traciłam kompletnie grunt pod nogami ….

Były takie momenty, że problemy się nakładały na siebie, tak że traciłam kompletnie grunt pod nogami, bo nie wiedziałam czy jestem w stanie pomóc jednocześnie załamanemu psychicznie synowi i ciężko chorej córce.
Przeczytaj całość

K: Praca na własny rachunek

Witajcie Kochani, Pragnę podzielić się z Wami moim świadectwem. Nowennę w intencji znalezienia pracy odmówiłam w ciągu ostatnich lat kilkukrotnie. Za pierwszym razem, w moich początkach modlitwy różańcowej i mojej drogi w prawdziwej wierze byłam lekko zawiedziona - pracy nie było, pozostałe intencje też miewały się różnie (odmówiłam już pewnie około 20 nowenn w przeróżnych intencjach).
Przeczytaj całość

Katarzyna: Spokój i opanowanie

Jakiś czas temu rozpoczęłam nową prace, zresztą wyproszoną w nowennie pompejańskiej. Niestety bardzo się stresuję nowymi obowiązkami, za które jestem odpowiedzialna.Przeczytaj Katarzyna: Spokój i opanowanie
Przeczytaj całość

Adam: Uleczenie z depresji

Odmówienie nowenny pompejańskiej uzdrowiło mnie z bardzo ciężkiej depresji i myśli samobójczych. Nie stało się to jednak od razu po odmówieniu z wielkim trudem tejże modlitwy. Zachorowałem w październiku 2015 roku. Nowennę odmawiałem na przełomie grudnia i stycznia 2016 roku.Wyzdrowiałem w maju 2017. W niektórych ciężkich przypadkach uzdrowienie przychodzi po długim czasie i trzeba uzbroić się w cierpliwość. Nowenna działa, bo moje uzdrowienie ma charakter cudu. Cudu, który był długim procesem. Maryja jest wspaniała. Z Panem Bogiem.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Adam: Uleczenie z depresji"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Chwała Panu!

kinga
Gość

pomodl się za mnie lęk i depresja przed tym co się dzieje w mym życiu towarzyszą mi od rana całodobowo. mecze się ale bez cudów niestety.

Camilla
Gość
Camilla

Pani Kingo, też borykam się z problemem depresji, mimo młodego wieku. Myślę, że trzeba współgrać z Panem Bogiem w tej sprawie, modlić się o uzdrowienie i wyjście z tej sytuacji, ale też pozwolić sobie pomóc przez rady specjalistów. Nie należy tego bagatelizować, a zamiatanie problemów „pod dywan” jest tylko krótkotrwałym wyjściem z sytuacji, gdyż przy kolejnym problemie wszystko się sypie ze zdwojoną siłą. Pomodlę się za Panią.

Łukasz
Gość
Łukasz

Do Kingi: Módl się Nowenną do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły do skutku (ja już odmawiam 15 i wszystko zaczyna puszczać powoli ale wiele jeszcze do zrobienia 🙂 Mama Maryja modli się z nami i wstawia się za nami! Więc próbuj bo warto zrobić złemu na złość!!! Walcz a on nie ma wtedy szans!!! Bogu niech będą dzięki!

Adam
Gość

Kinga wiem jak jest Ci ciężko, dwa lata ciężko chorowałem. Modliłem się, brałem leki, byłem nawet w szpitalu. Depresja to choroba, którą trzeba leczyć. Szukaj pomocy gdzie tylko się da, a Pan Bóg Ci pomoże. Ten stan mija i można z tego wyjść. Pozdrawiam, Adam

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!