Mirosława: Matko nasza dziękuję

Szczęść Boże. Jak wiele osób równiez i ja o Nowennie dowiedziałam się z internetu. Zanim zaczelam ją odmawiać bałam się czy dam radę odmawiać trzy różańce. W tej chwili nie wyobrażam sobie dnia bez różańca. Jestem w trakcie odmawiania czwartej Nowenny. Pierwszą Nowennę i tę którą teraz odmawiam jest w...
Read More

Katarzyna: Dla niedowiarków

Witam wszystkich, czytających tę stronę. Dzisiaj chciałabym podzielić się moimi przeżyciami związanymi z Nowenną. Trudnymi, ale może wiele osób jest w podobnej sytuacji i im to pomoże. Decyzję o odmawianiu Nowenny podjęłam we wrześniu, kiedy stwierdziłam, że nic ma dla mnie już sensu, w moim życiu nie ma już nawet nadziei,...
Read More

Janina: Lekarstwo dla duszy i ciała

Dzięki Nowennie Pompejańskiej,wróciłam do zdrowia i tak bardzo ukochałam różaniec,że nie wyobrażam sobie nie odmawiać go codziennie.Maryja jest moja Mamą i Królową i do końca mojego życia ziemskiego będę odmawiać różaniec.
Read More

Grażyna: Mój ząb został uratowany, a miał być usunięty!

Po zrobieniu rtg tego zeba, lekarz chirurg stwierdzil, ze zab wyglada na zdrowy. Przed pojsciem na usuniecie zeba, przeczytalam liturgie na dzis, czyli na 31.03.2017 r. i slowa: wzywalam Pana i On mnie wysluchal.
Read More

Nowa akcja: i Ty weź udział w rozpowszechnianiu nowenny nie do odparcia!

Choć może ciężko w to uwierzyć, Fundacja Królowej Różańca Świętego we współpracy z Wydawnictwem Rosemaria rozesłała w świat już ponad milion obrazków z nowenną pompejańską! Są wśród nas osoby, które rozdają obrazki w tysiącach a nawet dziesiątkach tysięcy! Tylko w dwóch ostatnich miesiącach, w czterech akcjach rozdaliśmy między nami ok. 40.000 obrazków, zupełnie bezpłatnie, pokrywając koszt wysyłki. Zobacz tutaj.

Okazuje się, że potrzeba jest wciąż wielka a środków finansowych nam nie starcza… Tak powstał nowy pomysł:

Obrazki z nowenną pompejańską dla każdego, kto chce ją rozpowszechniać!

Nasze osobiste i Fundacyjne możliwości są ograniczone. Stąd pomysł, żeby:

  1. zminimalizować koszty druku poprzez zamówienie większej ilości obrazków,
  2. ponownie uruchomić akcję rozsyłania obrazków do wszyskich chętnych,
  3. Zaprosić darczyńców do współdziałania!

Pomyśl: aż 70.000 nowenn do rozdania!

To nasz podstawowy cel: wydrukować przynajmniej 70.000 nowenn pompejańskich i wysłać je do miejsc, gdzie jest potrzeba! Jeśli zbierzemy więcej środków, to wydrukujemy więcej nowenn.  Każdy pakiet dla apostoła Matki Bożej Pompejańskiej będzie zawierać 70 obrazków z nowenną pompejańską do dalszego rozdawania.

Czy to się uda – zależy od Ciebie!

Do dzieła! Może zdążymy na święto Królowej Różańca Świętego?

O szczegółach projektu przeczytasz na stronie www.wdowigrosz.pl

–>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?