A: Wymodlony

Na mojej drodze w wielki czwartek dzień po omówieniu nowenny stanal chłopak, o którym myslalam, ze to właśnie ten. Jednak okazało się, że pomimo spotkania w kosciele nie udało nam się. I po rozstaniu po 7 miesiącach spotkałam właśnie mojego jedynego.
Przeczytaj całość

Natalia: ciąża zagrożona

Witam, chcę podzielić się swoim świadectwem dotyczącym uratowania mojego nienarodzonego dziecka przez Maryję. Zawsze byłam osobą wierzącą, praktykującą, ale brakowało mi wewnętrznej potrzeby modlitwy. Nie do końca zdawałam sobie sprawę, z tego, że Bóg i Maryja są obok nas. Tak naprawdę nie byłam przekonana o obecności Boga w moim życiu....
Przeczytaj całość

Maria: wielkie problemy wychowawcze

Nigdy nie zwątpię w MIŁOSIERDZIE BOŻE
Przeczytaj całość

Anna: Siostrzeniec z wypadku samochodowego wyszedł bez zadrapania

Nowennę ukończyłam i wiem, że wiele Mateczka Boska zdziałała.
Przeczytaj całość

Oliwia: Dostanie się na studia

Szczęść Boże! Chciałam się podzielić z wami łaską, którą otrzymałam po odmówieniu Nowenny Pompejańskiej. Dzięki Matce Bożej dostałam się na wymarzone studia, piękny kierunek, o jakim wiele osób marzy. Przeczytaj Oliwia: Dostanie się na studia
Przeczytaj całość

Wiktoria: Matura z Matką Bożą

Mam 19 lat byłam uczennica liceum a obecnie rozpoczynam wymarzone studia w Warszawie.Nigdy nie należałam do osób szczególnie zdolnych jednak uczyłam sie na tyle ile mogłam miałam dobre oceny przy czym żyłam jak to młody licealista często spotykając sie ze swoimi znajomymi. Jednak miałam ogromy problem z Matematyka. Był to dla mnie przedmiot którego żadne dodatkowe zajecia  korepetycje nie były w stanie mi wytłumaczyć.Jestem typem dziewczyny która jak raz coś zawali to juz cieżko jej to odbudować i dokładnie wiedziałam ze jeśli nie zdam matury nie podniosę sie i drugi raz juz do niej nie podejdę bo po prostu się poddam . Zaczęłam odmawiać nowennę pompejańską która można nazwać modlitwa cudu w dniach których pisałam maturę byłam niesamowicie spokojna pewna siebie wiedziałam ze zdam czułam to i tak się stało Matka Boska wysłuchała mnie nie pierwszy raz i za to z całego serca jej dziękuję i przekazuje to świadectwo abyście trwali i wierzyli bo wiara czyni cuda. Jestem młoda osoba i juz wiem ze bez Boga życie jest puste nie ważne jak jest złe i jaki niosę krzyż wiem ze nie jestem sama. Mateczko dziękuję  Ci za otrzymane laski niech to świadectwo bedzie choć małym podziękowaniem za te ogromne laski ktore mi dajesz każdego dnia Amen.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!