Renata: Skończyły się kłótnie i pijaństwo

Pragnę podziękować matce Bożej z Pompejów za zgodę w rodzinie. Mąż był alkoholikiem i często znęcał się psychicznie głownie na mnie. Po kilku latach doprowadziło to do tego, że targnęłam się na życie, bo praktycznie nie było dnia bez awantury. Sąsiadka opowiedziała mi o nowennie pompejańskiej i poinstruowała mnie jak ją odmawiać. Odkąd zaczęłam ją odmawiać nie było w domu ani jednego dnia z kłótnią i pijaństwem. Jeszcze jej nie ukończyłam a Ona już tyle dobrego zrobiła dla całej rodziny.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Renata: Skończyły się kłótnie i pijaństwo"

Powiadom o
avatar
Ewa
Gość

Przepiękne świadectwo, prawdziwy cud….. Szczęść Boże Tobie i Twojej rodzinie

kinga
Gość

nie do uwierzenia !!!!!

Gosia
Gość

Nie rozumiem czemu trwałaś w związku z osobą, która cię niszczyła i doprowadziła swoim postępowaniem do twojej próby samobójczej. Małżeństwo to nie niewolnictwo.

grazia
Gość
grazia

do gosia ; małżeństwo to sakrament i dobrze jest kiedy walczymy o miłość anie wychodzimy z niego

Gosia
Gość

Do grazia : nie zrozumiemy się, gdyby próba samobójcza była udana to też byś napisała w ten sposób? Bo to też jest przecież jakieś wyjście z małżeństwa a nie trwanie w świętym sakramencie

Anna
Gość

Gdyby próba się udała to by nie było wpisu i świadectwa. Czasami lepiej jest odejść niż trwać w związku z kimś kto codziennie dobija słowem i zachowaniem. Przysiegamowi coś innego : w doli i niedoli. A może odejsc to jest jedyny sposób na ogarnięcia się drugiej osoby? Pokazanie ze coś jest nie tak z naszym życiem.

enia
Gość

Oby to nie byla cisza przed burzą

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij