Anna: Czeste bole glowy u synka

Poprzez to modlitwe na nowo odkrylam Boga,moja wiara stala sie glebsza,bez rozanca zycie moje traci sens.Ufam i wierze goraco,ze zostanie wysluchana moja prosba o uzdrowienie mojego brata.Maryjo Tobie powierzam moje zycie.Prowadz mnie prosze.
Przeczytaj całość

Jolanta: Moje szczęście

Ogromny smutek i stres, choroba najbliższej osoby i nagle całkiem przypadkowe odkrycie strony z nowenną pompejańską. Przypadek czy może celowe poprowadzenie mnie przez Matkę Bożą we właściwym kierunku. Kiedyś częściej modliłam się, rozmawiałam z Matką Boską… Nigdy nie przestałam wierzyć, ale z modlitwą było różnie i w tym wszystkim nowenna pompejańska. Uzmysłowiłam sobie, że chcę spróbować.
Przeczytaj całość

Ania: mąż przestał mnie zdradzać z kobietami z ogłoszeń i….

Chciałabym podziękować Matce Najświętszej za okazaną pomoc i wstawiennictwo, którego mi udzieliła prosiłam i modliłam się aby odnowiła się miłość w moim małżeństwie i mąż przestał mnie zdradzać z kobietami z ogłoszeń i....
Przeczytaj całość

Aleksandra: Dzięki Tobie Najukochańsza Matko

Witam wszystkich czytelników jest to moje pierwsze świadectwo. Miałam dopiero je napisać gdy zostanie wysłuchana moja intencja po odmawianiu nowenny ale po paru miesiącach przemyśleń stwierdziłam że to jest dobry moment aby podzielić się z moimi laskami które dostałam wraz z mężem od Pana Boga dzięki Maryji. Nowenne odmówiłam pierwszy raz w intencji zajścia w ciążę .
Przeczytaj całość

Joanna: Wybłagałam zdrowe serce dla mojego dziecka

Pomimo, że modliłam się o zdrowie Nasza Krółowa Różańca Świętego dała mi więcej niż to o co prosiłam. Najwyraźniej zna bardziej pragnienia Naszego serca i jest prawdziwą Pośredniczką Bożych Łask.
Przeczytaj całość

Natalia: Jest we mnie radość

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica, Królowa Różańca Świetego!
odmawiałam już wcześniej tą nowennę, i to chyba mój jedyny nałóg ;).  od czasu , kiedy odmówiłam po raz pierwszy, ciągle do niej wracam.Teraz modliłam się o uzdrowienie moich zranień emocjonalnych, z dzieciństwa i nie tylko.
przeszłam psychoterapię, która trwała kilka miesięcy, chociaż niektórzy mówili, ze może trwać nawet rok i dłużej. Jestem szczęśliwa,  bo nie mam już takich męczących myśli, nie mam blokad w mówieniu, jak jeszcze niedawno, a także dlatego, że wkrótce spełni się moje marzenie, i wstąpię do Zgromadzenia, oddam się Jezusowi cała na wieki. Wszyscy znajomi mówią że się zmieniłam, że jest we mnie o wiele więcej radości. 🙂
Maryja wysłuchała moich modlitw, teraz już czasem nawet nie pamiętam, że byłam jeszcze niedawno tak bardzo poraniona, nie mam lęków. :).
chcę teraz odmawiam nowennę w int. pokoju, miłości i zgody między rodzeństwem ,rodzicami, i całą rodziną, o Ducha Św. i nawrócenie, ufam że wkrótce zostawię kolejne świadectwo o łaskach! 😉

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Natalia: Jest we mnie radość"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Magdalena
Gość
Magdalena

Piękne! Proste i szczere. Szczęść Boże.

Basia
Gość

Szczęść Boże Nowenna Pompejanska modlę się 25 raz. Po przeczytaniu Twojego świadectwa kolejna intencje NP bedzie uzdrowienie moich zranien z dzieciństwa, bo jako corka psychicznie chorego ojca nie potrafię cieszyć się z faktu że jestem dzieckiem Bożym. Obecnie modlę się o Cud, żebyśmy z mężem zostali rodzicami zdrowych synkow-bliźniaków. Ośmielam się prosić o modlitwę w mojej intencji. Błogosławię wszystkim modlącym sie, Bóg zapłać.

Ania
Gość

Basiu wspomne o Tobie w swoich modlitwach. Bardzo Cie podziwiam za ilosc nowenn. Czy moglabys do mnie napisac ma.anna@onet.pl. bardzo mi zalezy

Dorota
Gość
Dorota

Pomodlę się za ciebie Basiu.

zofia
Gość

Życzę wytrwania w powołaniu.

Monika
Gość

Gratuluję Natalio i cieszę się że masz tak niesamowite powołanie. Obiecuję wspomnieć o Tobie w modlitwie. Szkoda że nie mam powołania do klasztoru…

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!