Natalia: Jest we mnie radość

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica, Królowa Różańca Świetego!
odmawiałam już wcześniej tą nowennę, i to chyba mój jedyny nałóg ;).  od czasu , kiedy odmówiłam po raz pierwszy, ciągle do niej wracam.Teraz modliłam się o uzdrowienie moich zranień emocjonalnych, z dzieciństwa i nie tylko.
przeszłam psychoterapię, która trwała kilka miesięcy, chociaż niektórzy mówili, ze może trwać nawet rok i dłużej. Jestem szczęśliwa,  bo nie mam już takich męczących myśli, nie mam blokad w mówieniu, jak jeszcze niedawno, a także dlatego, że wkrótce spełni się moje marzenie, i wstąpię do Zgromadzenia, oddam się Jezusowi cała na wieki. Wszyscy znajomi mówią że się zmieniłam, że jest we mnie o wiele więcej radości. 🙂
Maryja wysłuchała moich modlitw, teraz już czasem nawet nie pamiętam, że byłam jeszcze niedawno tak bardzo poraniona, nie mam lęków. :).
chcę teraz odmawiam nowennę w int. pokoju, miłości i zgody między rodzeństwem ,rodzicami, i całą rodziną, o Ducha Św. i nawrócenie, ufam że wkrótce zostawię kolejne świadectwo o łaskach! 😉

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

6 myśli na temat „Natalia: Jest we mnie radość

  1. Szczęść Boże Nowenna Pompejanska modlę się 25 raz. Po przeczytaniu Twojego świadectwa kolejna intencje NP bedzie uzdrowienie moich zranien z dzieciństwa, bo jako corka psychicznie chorego ojca nie potrafię cieszyć się z faktu że jestem dzieckiem Bożym. Obecnie modlę się o Cud, żebyśmy z mężem zostali rodzicami zdrowych synkow-bliźniaków. Ośmielam się prosić o modlitwę w mojej intencji. Błogosławię wszystkim modlącym sie, Bóg zapłać.

A Ty co o tym myślisz? Napisz!