Olga: kupiłam różaniec na którym nie wiedziałam jak się modlić !

Witam :) O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się z internetu. Mam 18 lat. Nawróciłam się w tym roku, zaczęłam poszukiwać Boga.
Read More

Monika: Ksiądz przygotuje mnie na spowiedź

Pragnę złożyć świadectwo po pierwszej Nowennie Pompejańskiej, pierwsze nie ukazało się pomimo wysłania. Zaczęłam modlić się po dość trudnych doświadczeniach w moim życiu..Przyznaję, że nie żyłam w domu związanym z wiarą i sama byłam daleka od Pana Boga. Modliłam się o miłość, o dobrego człowieka w moim życiu. W trakcie dni modlitwy bardzo się wyciszyłam i zaczęłam zupełnie inaczej patrzeć na swoją przeszłość i zachowanie.
Read More

Elżbieta: Bóg wie

Pierwszą nowennę w życiu odmówiłam za mojego męża. Miał niewyjaśnione problemy zdrowotne, co skutkowało trudnościami natury psychicznej. Poza tym od długiego już czasu mąż próbuje napisać pracę magisterską i to się nie udawało. Nie wiedząc, o co prosić, jednak widząc, że jest kryzysowo, modliłam się w nowennie po prostu za mojego męża, dodając „Bóg wie, czego mu potrzeba”.
Read More

Emilia: Maryja – lekarka dusz i ciał

Już kiedyś składałam na forum świadectwo dotyczące "gratisowego" uzdrowienia, którego doświadczyłam przy okazji modlitwy o uzdrowienie mamy. Moja mama od urodzenia choruje na alergie pokarmowe i wszystkie inne, ale nie zauważyłam wtedy by coś się zmieniło. Za to ja od jakiegoś czasu nie mogłam pozbyć się świądu pleców- po tej...
Read More

Elżbieta: Macierzyństwo

Od prawie 10 lat staraliśmy się o potomstwo. Niestety wszystkie ciąże kończyły się poronieniem. Przy ostatniej ciąży przez przypadek trafiłam na nowennę pompejańską, zaczęłam ją odmawiać w intencji mojego dzieciątka. Matka Boska wysłuchała moje prośby, ciążę udało mi się donosić i zostałam mamą ślicznej córeczki. Dziękuję Maryi i wszystkim świętym, do których modliłam się w intencji mojego dziecka, za otrzymaną łaskę macierzyństwa.
Read More

Marta: Spojrzałam inaczej na swoje życie

Witam wszystkich odwiedzających tą stronę. Nowenna Pompejańska zagościła w moim życiu w trudnym dla mnie momencie. Było to związane z pracą, a dokładnie z relacjami jakie tam panowały i dotyczyły mojej osoby na tyle że zrezygnowałam z tej pracy. O nowennie dowiedziałam się „przypadkowo” z internetu. Ponad miesiąc zwlekałam z odmawianiem nowenny obawiając się że nie dam rady. Do tej pory odmówiłam 3 nowenny, każdą w innej intencji. Mateńka wyprosiła dla mnie wiele łask. Dzięki nowennie zbliżyłam się do Pana Boga, dziękuję za wszystko co mam, a najbardziej za tą sytuację z pracą bo dzięki temu otworzyły mi się oczy i inaczej postrzegam świat, ludzi i to co się wokół mnie dzieje. Stałam się spokojniejsza, bardziej wyrozumiała dla innych. Duże wrażenie wywarły na mnie życzenia Papieża Franciszka do wiernych na rok 2016 (przeczytałam je w książce ks. Jana Kaczkowskiego) i zacytuję je tu bo są związane z moją historią ” … Chciałbym żebyś pamiętał, że być szczęśliwym, to nie znaczy mieć niebo bez burzy, drogę bez wypadków drogowych, pracę bez wysiłku, relacje bez rozczarowań. Być szczęśliwym to znaleźć siłę w przebaczaniu, nadzieję w walkach, bezpieczeństwo na scenie strachu, miłość w niezgodzie”. Wiem, że nie zawsze będzie wszystko po mojej myśli, tak jak bym chciała, ale ufam w Bożą Opatrzność.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Marta: Spojrzałam inaczej na swoje życie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Marto, dziękuję Ci za Twoje mądre, dojrzałe świadectwo. Dziękuję za przypomnienie słów ojca świętego Franciszka. Tak, często oczekujemy zmian wokół nas, a najważniejsze są nasze wewnętrzne przemiany – nasza postawa wobec innych osób, sytuacji. I w tym mamy szukać naszego szczęścia. Wszystkiego dobrego Ci życzę, szczęść Boże 🙂

Obrazki z nowenną pompejańską?