Kasia: BÓG dał mi doświadczyć Swojej Obecności

Czuję wyraźnie, że to mleko pochodzi od Boga, spotykamy na naszej drodze dobre kobiety, które dzielą się z nami mlekiem. Są życzliwe, pomocne. A mleko płynie do nas, myślę, że czuję się podobnie jak gdybym dostawała mannę z Nieba.
Przeczytaj całość

Mariusz: Jestem po odmówieniu pierwszej Nowenny Pompejskiej w swoim życiu.

Intencję w której modliłem się na chwilę obecną nie została jeszcze wysłuchana. Wierzę w to, że spełni się.
Przeczytaj całość

M: Watro się modlić za duszyczki czyśćcowe

O Nowennie Pompejanskiej pierwszy raz dowiedziałam sie około 4-5 lat temu. Przerażała mnie myśl odmawiania 3 części różańca codziennie. W marcu, gdy przypadkowo weszłam na ta stronę, rzucił mi sie w oczy komentarz dziewczyny która pisała ze bedzie odmawiać NP za swoją mamę chora na czerniaka.
Przeczytaj całość

Maria: Prawidłowa diagnoza

Witam wszystkich! Pragnę podzielić się swoim świadectwem, podsumowując kończący się rok, który był jednym z najcięższych w moim życiu. Zaczęło się wszystko równo rok temu, Święta Bożego Narodzenia 2016. Wirusowa infekcja, zwykła grypa, niestety przechodzona, gdyż w pracy nie mogłam sobie pozwolić na wolne. Wydawało się, ze rozeszło sie po kościach, jednak zaczęłam sie dziwnie czuć, serce zaczęło pracować na zwiększonych obrotach. Kardiolog stwierdził tachykardie, dostałam leki. Nie czułam sie lepiej. Lekarz rodziny przepisał antybiotyk, bo "coś tam jeszcze słyszy w klatce piersiowej".
Przeczytaj całość

Rafał: Wygrana w turnieju i uzdrowienie sytuacji finansowej

Odmawiałem wiele nowenn.Otrzymałem wiele łask i napisałem już tu kilka świadectw ,ale były też nowenny po których nie zawsze otrzymywałem to co prosiłem, albo nie od razu.Wiadomo ,że pompejanka nie jest koncertem życzeń.Po drugie Bóg i Maryja lepiej niż my wiedzą w jakim momencie pomóc.
Przeczytaj całość

„Królowa Różańca Świętego” – numer 27 juz jest także dzięki Wam!

Nowe wydanie ma więcej stron! Także dzięki wam, którzy wspieracie powstanie tego pompejańskiego czasopisma.

Obejrzyj strona po stronie!

Maryja z sosnowego lasu – Stanisława Gamrat


Dziesięć lat po objawieniu się Matki Bożej Juanowi Diego, podczas którego został nam zesłany cudowny wizerunek Maryi z Guadalupe, do historii maryjnych objawień wkroczył inny Juan Diego.

Anioł Miłosierdzia

Z ks. Rafałem Szwajcą, koordynatorem peregrynacji figury Michała Archanioła w Polsce rozmawia Marek Woś

Zobacz w naszym sklepiku!

Na wzór dzieci fatimskich – Magdalena Buczek

Pewnie nie jeden raz zastanawialiście się, co znaczą słowa Jezusa: „Jeśli się nie odmienicie i nie staniecie jak dzieci, nie wejdziecie do Królestwa Niebieskiego” (Mt 18, 3), albo dlaczego Maryja, przychodząc na ziemię, za każdym razem ukazywała się dzieciom? Spróbujmy znaleźć odpowiedź, przyglądając się życiu świętych dzieci z Fatimy: Hiacynty i Franciszka.

Rytm spokojnej modlitwy i refleksji – Marek Woś

W kolejnej części naszych rozważań w 15. rocznicę listu „Rosarium Virginis Mariae” zatrzymamy się nad pewnym „technicznym” aspektem modlitwy różańcowej: tempem i rytmem jego odmawiania.

Iść przez życie trzeźwo i godnie

O problemie alkoholizmu z ks. Leszkiem Woźnicą, oratorianinem i duszpasterzem Apostołów Trzeźwości rozmawia Andrzej Jędrzejczak

Zobacz w naszym sklepiku!

Biblia o… pijaństwie – Andrzej Jędrzejczak

Święty Paweł wśród przewin (1 Kor 6, 10) zawarł również grzech pijaństwa, a cechą wspólną wszystkich wyszczególnionych wykroczeń było pozbawienie się możliwości zbawienia. Pisze bowiem Apostoł Narodów: „Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy,  ani mężczyźni współżyjący z sobą, ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego”.

Zaproszenie do Przyjaźni – Patrycja Pierzynka

„O jak piękna jesteś, przyjaciółko moja, jakże piękna!” (Pnp 4, 1) – to słynne zdanie z Pieśni nad pieśniami wypowiada Oblubieniec do swojej Oblubienicy. Także do Ciebie!

Zobacz w naszym sklepiku!

Pośrednictwo Najświętszej Maryi Panny – Ks. Józef Orchowski

Lourdes znajduje się w południowo­-zachodniej Francji u podnóża potężnej skalistej góry, gdzie zbiega się siedem wąwozów górskich, rozlewających się w obszerną falistą dolinę, którą przecina spieniony nurt rzeki Gave. Do tej góry przyczepiony jest warowny zamek – usytuowany w strategicznie ważnym wejściu do dolin prowadzących ku najwyższym szczytom Pirenejów.

Nieugaszone pragnienie – Br. Krystian

Pewien człowiek zapragnął odwiedzić swojego przyjaciela z lat młodości. Długo szukał wśród jego przyjaciół i krewnych, aż odnalazł go w odległym miejscu. Kiedy przybył na spotkanie,
nie wiedział, że Zenon jest zakonnikiem, a ten nie dał poznać o tym. Rzekł do niego Zenon: „Po coś przybył, mój przyjacielu?”. On odpowiedział: „Zapragnąłem cię widzieć, gdyż wiele lat upłynęło i wiodę spokojne życie, a mimo że mam wszystko, poczułem jakąś dziwną tęsknotę i myślę, że to za młodością”.

Z Maryją w drodze do zbawienia! – Lidia Wajdzik

Rok 2017 naznaczony jest wspomnieniami wielkich dzieł Bożych. W czerwcu minęło 140 lat, jak Gietrzwałd na Warmii dostąpił łaski objawień maryjnych. Maryja wołała o nieustanną modlitwę różańcową… Z dalekiej Fatimy w Portugalii, 100 lat temu, rozległ się na cały świat głos Matki Bożej: „Czyńcie pokutę, nawracajcie się, odmawiajcie codziennie różaniec – Moje Niepokalane Serce zwycięży”.

Pieszo do domu naszej Matki – Krzysztof Jędrzejewski

W lipcu i sierpniu tysiące ludzi z każdego zakątka Polski wyruszają, aby pieszo pielgrzymować do tronu Matki Bożej Królowej Polski w Częstochowie. Ludzie od wieków przybywają do Niej, aby oddać Jej chwałę i cześć, a także aby wypraszać u Niej łaski i dziękować za te już otrzymane.

Królowa Polski – Renata Gontarz

W czasie wakacji z różnych stron Polski wyruszają pielgrzymki na Jasną Górę. Ludzie przez wiele dni wędrują pieszo, by pokłonić się naszej Królowej.

Bartolo Longo w kolejnej parafii! – Marek Woś

Przedstawiciel Bożogrobowców, prof. Luigi Ramunno, udał się wraz z nami do parafii Matki Bożej Pompejańskiej, by uczestniczyć w skromnej, ale poruszającej modlitewnej ceremonii przekazania relikwii bł. Bartola Longo. Modliliśmy się także Supliką do Królowej Różańca Świętego oraz modlitwą o kanonizację bł. Bartola.

Anielski film nagrania trwają!

Postawiliśmy sobie trzy podstawowe cele filmu i zarazem zadania: 1. Jakie są miejsca kultu Michała Archanioła związane z jego objawieniami?  2. Jaka jest rola Michała Archanioła w naszych czasach? Jak wpłynął na losy cywilizacji, broniąc przed pogaństwem, islamem, szatanem? 3. Czy Michał Archanioł nie jest nieco zapomniany i niedoceniany? Dlaczego jego zbawcza obecność w dziejach świata bywa czasem redukowana do „legendy”?

Matka Pocieszenia z Przeworska – Szymon Wilk

XV-wieczny, gotycki kościół oo. Bernardynów w Przeworsku skrywa w sobie wiele cennych zabytków. Wśród nich szczególne miejsce zajmuje barokowy obraz Matki Bożej Pocieszenia,  która spogląda dobrotliwie na swych czcicieli z głównego ołtarza świątyni.

Tryptyk  Wniebowziętej – Izabela Marciniak

Wpisał się w dzieje kultury polskiej. Zachwycił sobie ówczesnych, zadziwił, zauroczył kolejne pokolenia Polaków i nie tylko… Nietuzinkowy artysta, który dzieło swojego życia stworzył w Krakowie…

Zobacz w naszym sklepiku!

Świadectwa nowenny pompejańskiej

 • Trudności rodzinne
 • Wiodłem intensywne kawalerskie życie
 • Uzdrowienie wnuczki
 • Obawa… przed zdradą
 • Nowenna działa cuda!
 • Powrót do Boga
 • Zięć chciał mnie zabić…
 • Uratowanie małżeństwa
 • Uzdrowienie z… depresji i myśli samobójczych
 • Bóle głowy
 • Problemy z zięciem
 • Uzdrowienie synka
 • Zdrowe dziecko
 • Uzdrowienie z choroby głosu
 • Zobaczyłam go z inną…
 • Czy małżeństwo… może się odrodzić?

 

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!