Katarzyna: Dzięki Naszej Maryi mój mąż żyje!

Mój mąż w grudniu 2015 roku zachorował na ciężką chorobę nowotworową w bardzo zaawansowanym stadium. Mamy z mężem po 30 lat , był to dla Nas wielki cios, gdyż nikt z Nas nie przypuszczał ze może nas coś takiego spotkać. W grudniu po zdiagnozowaniu choroby mąż niezwłocznie trafił do Kliniki na bardzo długie, ciężkie leczenie. W styczniu od Naszego księdza proboszcza dowiedziałam się o Nowennie Pompejańskiej. Moja mama, teściowa oraz kilka osób zaczęło odmawiać Nowennę za mojego męża- Ja dokładnie 13.01.2016. Leczenie na początku nie przynosiło żadnych efektów, ciężka chemioterapia oraz jej powikłania były ciężkie. Pod koniec stycznia udałam się wraz z teściową na Jasną Górę oddając Maryi w Jej matczyne ręce mojego męża , modliłyśmy się długie godziny. Mimo, że było bardzo ciężko czułyśmy w sobie niesamowity spokój. Po powrocie do męża kolejna zła wiadomość – mąż dostał sepsy. Było źle , na stoliczku obok łóżka męża postawiłam obrazek, Matki Bożej Częstochowskiej, który przywiozłam ze sobą. Całą noc nie wypuszczałam różańca z ręki. Z dnia na dzień mąż czuł się coraz lepiej – pokonał sepsę. Cały luty marzec trwało bardzo agresywne leczenie. Mimo, że mój mąż nie miał praktycznie żadnych szans na przeżycie tego leczenia , to dzięki Matce Bożej przeżył to wszystko. Minął rok od zakończenia leczenia a w kwietniu minął rok kiedy po tak długim pobycie w szpitalu mąż wyszedł do domu. Nowenna Pompejańska czyni CUDA – to jest CUD, że mój mąż to wszystko przeżył i ma dobre wyniki, dobrze się czuje. Kilka tygodni temu wróciliśmy z Jasnej Góry. Mąż mógł jechać przed Cudowny Obraz Kochanej Matki Bożej i podziękować Jej! Ja Odmawiam Nowennę Pompejańską cały czas , zaczęłam kolejną część dziękczynną od ponad roku nie opuściłam ani jednego dnia NP. Przez cały ten trudny okres Nasza Matusia dawała nam Wszystkim siły i się opiekowała Nami, cały czas czujemy jej opiekę. Ja wierzę i ufam, że wszystko będzie dobrze! Zachęcam Wszystkich do odmawiania tej pięknej Nowenny, która jest nie do odparcia! Dziękuję Nasza Kochana Matko Boża z Pompejów. Królowo Różańca Świętego Módl się za Nami!

Agata: Nowenny za Mamę

Zamówiłam dziś Królową Róźańca Świetego i podrzucę jej może jak poczyta świadectwa to zacznie też się modlić
Przeczytaj

Beata: pragnę Ci Matko Pompejańska podziękować z całego serca

Kolejny raz pragnę podziękować Matce Bożej za wysłuchane prośby. Tym razem modliłam się o zdrowie dla siebie, gdyż po ciężkim porodzie czułam się bardzo źle i prawie rok dochodziłam do siebie. W tej intencji odmówiłam trzy Nowenny Pompejańskie. Przeczytaj Beata: pragnę Ci Matko Pompejańska podziękować z całego serca
Przeczytaj

Małgorzata: Cud poczęcia

"Wielbi dusza moja Pana i raduje się duch mój w Bogu, moim Zbawcy. Bo wejrzał na uniżenie Służebnicy swojej."
Przeczytaj

Małgorzata: Moja mama ma dobre wyniki. Modlitwa działa!!!!

To kolejne, drugie świadectwo, po pierwszym, które ukazało się 26 czerwca tego roku. Dziękuję Przenajświętszej Matce Bożej Różańcowej za łaskę, jaka na nas spłynęła.
Przeczytaj

Andrzej: Ogromne zmiany w życiu

Borykam się od kilku lat z problemem utraty wiary w Boga. W głębi serca wiary chyba nigdy nie utraciłem ale powracające wątpliwości są czasem nie do zniesienia. Nie o tym jednak chciałem pisać lecz musiałem o tym wspomnieć ponieważ jest to dla mnie samego zaskakujące i niesamowite, że mimo tego zwróciłem się z prośbą do Maryi a Ona mnie wysłuchała i udziela mi tylu łask.
Przeczytaj

8
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
8 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
AnnaMariaMamaAnetażona Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Krystyna
Gość
Krystyna

Niech Maryja z Jezusem ma was zawsze w swojej opiece. Szczęść Boże.

magda
Gość
magda

piekne świadectwo! dziekuje

leo
Gość
leo

Dużo zdrowia i opieki Matki Bożej.

żona
Gość
żona

Piękne świadectwo, trwajcie zawsze przy Maryji, Chwała Panu☺

Aneta
Gość
Aneta

Duzo zdrowia i wytrwalosci dla Was,modlcie sie a bedzie wszystko dobrze

Mama
Gość
Mama

Dziękujemy Ci Matusiu.

Maria
Gość
Maria

To niesamowite ile przeszliście w tak młodym wieku. Jak widać Bóg jest z Wami.

Anna
Gość
Anna

Maryja jest cudowna.