Kasia: List – Dostałam w darze od św Józefa pracę w którą bardzo lubię

Dla mnie Maryja jest najlepszą z matek Ona nikogo nie zostawia zawsze kiedy jest mi źle idę do niej i wszystko jej mówię i robi się lżej.
Przeczytaj całość

Marta: Zdrowa córeczka

Tak długo zwlekałam z napisaniem świadectwa, o wiele za długo. Nasza wyczekana, wymodlona córeczka ma już dwa lata. Mimo tego, że o dziecko nie staraliśmy się długo, bo kilka miesięcy- o tym,że jestem w ciąży dowiedziałam się po ok roku od rozpoczęcia starań, wiedziałam, że chcę odmówić nowennę nie do odparcia właśnie w tej intencji z racji innych przeszkód m.in ze znalezieniem dobrej pracy, bez której nie wyobrażałam sobie wtedy powitania na świcie nowego cżłonka rodziny. Modlitwa była wymagająca, czułam jednak,że Matka Boża przytula mnie do serca już wtedy, gdy część błagalna zakończyła się 1 czerwca- w dzień dziecka :) Uznałam, że to nie może być przypadek, że moje błagania zostaną wysłuchane, jeśli nie dziś , to niedługo. I tak też się stało
Przeczytaj całość

Jolanta: Wiesz… muszę rzucić palenie

Piszę już drugie świadectwo. Poprzednio napisałam, że nie otrzymałam łaski, o którą się modliłam, ale bardzo się myliłam. Pan Bóg ma dla nas swój plan, a my często go nie rozumiemy! Otóż modliłam się nowenną pompejańską w intencji uwolnienia mojego męża z nałogu palenia papierosów. Mąż palił od 16. roku życia. Nigdy nie pomagały żadne prośby czy błagania. Powtarzanie, że „palenie jest niezdrowe” czy wspominanie ludzi, którzy zmarli na raka płuc, nie robiło na małżonku wrażenia. Zresztą sam ojciec męża, który również był uzależniony od palenia papierosów, zmarł dwa lata temu na raka płuc.
Przeczytaj całość

Magdalena: Kochani, nie czekajcie i nie zwlekajcie!

Koleżanka opowiedziała mi o nowennie, choć sama nie mogła się zdecydować, czy przy trójce dzieci i prowadzeniu własnej firmy da radę ją odmawiać. Otrzymałam od niej wskazówki w formie ustnej i książeczki z instrukcją.Przeczytaj Magdalena: Kochani, nie czekajcie i nie zwlekajcie!
Przeczytaj całość

Karolina: Wakacyjna praca

witam pierwszy raz pisze świadectwo usłyszałam o nowennie pompejanskiej od teściowej bardzo chcialam znaleźć prace na wakacje bo jestem studentką zaczęłam ją odmawiac z pocZątku doszlam do wniosku ze moja prosba nie zostala wysłuchana ale po kilku tygodniach jednak znalazlam prace najpierw chodzilam na truskawki do pracy później na borówki a teraz na maliny mam zacząć chodzic i mam prace do października jednak Maryja mnie wysluchala napewno nie raz odmówie jeszcze nowenne ! dziękuję za wysłuchana prośbę Matce Boskiej

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?