N: Jestem szczęśliwa!

Jestem 19 lat po ślubie u mnie w małżeństwie było bardzo źle ale nieznanym tej nowenne tylko modlili się tak własnymi słowami a teraz jestem wesoła i nie mam już kłopotów z dziećmi a to mało nie popełnili samobójstwa zyletka
Read More

Grażyna: Egzamin na aplikację mojego syna

Chciałabym Was tylko utwierdzić w przekonaniu, że jest to jak najbardziej prawda, iż Nowenna Pompejańska jest nie do odparcia. Maryja zawsze nas wysłuchuje i wyprasza dla nas łaski:) Jedynie czasami musimy na odpowiednią dla nas chwilę poczekać, co nie zawsze jest takie łatwe. Nowennę Pompejańską poleciła mi córka. Dlatego wspólnie...
Read More

Katarzyna: Uwolniona z grzechu

Witam serdecznie! Moja pierwsza nowennę odmówiłam po śmierci mamy .za jej duszę.Przezylam bardzo śmierć mamy.gdyz bardzo ja kochałam .umarła na raka trzustki i byłam z nią do końca.Juz zaraz minie rok od śmierci mamy.mialam żal do Boga czemu tak się męczyła umierała 28 godzin.W dniu pogrzebu poszłam do spowiedzi.potem zaczęłam nowennę za duszę mamy.
Read More

Monika: Obfite łaski

Swoją pierwszą nowennę odmówiłam jakieś cztery lata temu,prosząc Maryję o pracę dla męża. Znajdowaliśmy się w dosyć trudnej sytuacji. Ja pracowałam tylko dorywczo ,a mąż miał kończyć budowę i nic więcej się nie zapowiadało. Już pod koniec części błagalnej jego telefon się rozdzwonił do tego stopnia ,że pracy nie zabrakło mu do tej chwili.Potem były kolejne nowenny ,w których Maryja wysłuchiwała w większym lub mniejszym stopniu.
Read More

Paula: in-vitro – o tym nie chcieliśmy słyszeć !

Jestem pewna, ze to była zasługa Maryi.
Read More

K: Praca na własny rachunek

Witajcie Kochani,
Pragnę podzielić się z Wami moim świadectwem. Nowennę w intencji znalezienia pracy odmówiłam w ciągu ostatnich lat kilkukrotnie. Za pierwszym razem, w moich początkach modlitwy różańcowej i mojej drogi w prawdziwej wierze byłam lekko zawiedziona – pracy nie było, pozostałe intencje też miewały się różnie (odmówiłam już pewnie około 20 nowenn w przeróżnych intencjach). Jednak w miarę upływu czasu i pogłębiania się mojej więzi z Jezusem i Maryją przestałam patrzeć na nowennę jak na maszynkę do spełniania życzeń. Zdałam sobie sprawę, że nie mogę siedzieć bezczynnie i oczekiwać, że na mojej drodze pojawi się praca/inna łaska. W tamtym czasie udało mi się uzyskać pieniądze na własną działalność i poszłam tą drogą. Obecnie postanowiłam zmienić swoje życie, przenieść się do innego miasta i znaleźć pracę na etacie. Rozpoczęłam więc kolejną nowennę w tej intencji. Jednak tym razem już nie siedząc bezczynnie, oczekując, że pracodawcy sami mnie znajdą, a ja dostąpię cudu bez ruszenia palcem. Już w trakcie drugiej części nowenny przeszłam pomyślnie wszystkie etapy rekrutacji i dostałam pracę, której ostatecznie nie przyjęłam ze względu na wynagrodzenie, które nie pozwoliłoby mi utrzymać się w nowym mieście. Dodam, że w trakcie trwania drugiej części nowenny zdarzyło mi się nie odmówić w ciągu dnia pełnego różańca, co nadrobiłam w dniu kolejnym. Pomyślałam, że dokończę nowennę mimo to, przecież moja modlitwa nie pójdzie na marne. Jestem trochę zawiedziona, że ostatecznie nie wyszło mi z tą pracą, ale wierzę, że znajdę odpowiednią w najbliższym czasie. Wielu ludzi, którym opowiadam o nowennie pompejańskiej już spróbowało ją odmówić – niektórzy lękają się, gdyż odczuwają negatywne działanie w trakcie jej odmawiania lub doświadczają przykrych sytuacji, które wiążą z nowenną. Ja osobiście zawsze odmawiam nowennę ze spokojem. Oczywiście zdarzają mi się rozproszenia, często nie chce mi się przysiąść do modlitwy, ale wiara w moc wstawienniczej modlitwy Maryi pomaga mi wytrwać w kolejnych nowennach. Ufajcie, módlcie się, powierzajcie Maryi swoje sprawy. Jestem pewna, że Ona Wam pomoże. Jeżeli działacie zgodnie z wolą Bożą, na pewno Wasze intencje zostaną wysłuchane. Tylko nie marnujcie czasu na bezczynne siedzenie, tak jak ja 🙂

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "K: Praca na własny rachunek"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Jan
Gość

super Dzięki za motywujące słowa Zgadzam się z tobą że ta modlitwa to nie jest maszynka że trzeba samemu zrobić krok do przodu

Halina Borkowicz
Gość
Halina Borkowicz

Maryja jest matką Pana Jezusa. Była cały czas z Nim w chwilach radosnych, ale też i bolesnych, a później z Jego uczniami. To jest przecież cały różaniec. Powiedziała: uczyńcie wszystko co powie wam Mój Syn.

Ania
Gość

Życzę ci wytrwałości w szukaniu dobrej pracy, sama już dałam sobie luz z moją pracą. Zawsze trafiam w beznadziejne miejsce gdzie jest mobing pracodawcy i kiepska płaca. Chociaż już kilka razy czytałam na tym katolickim forum, że w Polsce jest tak wspaniale że tylko lenie nie mogą znaleźć dobrej pracy. Fakty jednak są inne jak świadczą o tym liczne świadectwa.

Michał
Gość
Michał

Dziękuję za Twoje świadectwo! Jedna z moich Nowenn uzdrowiła natychmiast i trwale bliską osobę z ciężkiej choroby psychicznej (dwubiegunowej). Chcę się modlić o pracę dla dorosłego syna, który ma lekką formę autyzmu. Ale się boję, bo odmawianiu Nowenn towarzyszą bardzo przykre zdarzenia, które jednak nie mają trwałych skutków (np. wpadka w pracy). Bardzo mi teraz pomaga Pan Jezus dzięki modlitwie „Jezu, Ty się tym zajmij” (jest na youtube). Również życzę Ci wytrwałości i znalezienia świetnej pracy – albo założenia własnej firmy.

magda
Gość

Pozdrawiam wszystkich komentujących 🙂 mam nadzieję, że Wasze modlitwy zostaną wysłuchane 🙂 Michale, w ostatnim czasie przeczytałam książkę o Ojcu Dolindo, w ktorej znajduje się wspomniana przez Ciebei modlitwa. Mi rownież pomaga w ostatnim czasie i polecam ją wszystkim gorąco! Pracy nadal szukam, biorę udział w kolejnej rekrutacji i mam nadzieję, że wkrótce znajdę dla siebie miejsce 🙂 pozdrawiam Was serdecznie, Magda (K wg administratorów :p)

Obrazki z nowenną pompejańską?