Justyna: Uzdrowienie z raka piersi

Witam wszystkich . Szczęść Boże .
W tamtym roku w sierpniu dowiedziałam się , że mam raka , mam dopiero 30 lat i ta wiadomość była dla mnie jak grom z jasnego nieba. Po wizycie u chirurga dowiedziałam się, że ten nowotwór jest dość złośliwy, pamiętam to jak dziś , jak ta wiadomość mnie zamurowała i odebrała sens życia . Nie poddałam się zaczęłam walczyć o swoje życie wszelkimi sposobami i to wtedy pierwszy raz usłyszałam o Nowennie Pompejańskiej i od razu, był to październik zaczęłam ją odmawiać . Odmówiłam w jednej intencji czyli uleczenia mnie z nowotworu, raka piersi Trzy Nowenny Pompejański czyli 3 x 54 dni i po pierwszej chemii czerwonej a także po odmówieniu pierwszej całej nowenny mój guz bardzo zmalał . Przed modlitwą i przed chemią miał prawie 3 cm , a po 2 chemii tylko 7 mm . To już był cud, że nawet lekarz się dziwił . Jestem już po operacji piersi i wczoraj odebrałam wyniki histopatologiczne i lekarz ze zdziwieniem oznajmił mi , że w tej piersi nie została ani jedna komórka raka (nowotworowa) to kolejny cud !!!!!!! Matko Różańca Świętego jestem Ci wdzięczna z ten wielki dar życia jaki mi dałaś i za powrót do zdrowia . Dziękuję z całego serca . Modląc się Nowenną można naprawdę otrzymać wiele łask od Matki Boskiej , Matki Różańca Świętego . Zachęcam Wszystkich do tej modlitwy . Bóg Zapłać.

M: Prośba o dar mowy dla dziecka

Witam wszystkich czytelników. Nowennę, już czwartą, odmawiałam w intencji mojego trzyletniego synka. Słabo mówił, praktycznie same końcówki wyrazów, ciężko było go zrozumieć. Cieszyliśmy się, że w ogóle mówi, bo do trzeciego roku życia mówił tylko podstawowe wyrazy i rozwój mowy stał w miejscu. Robiliśmy co w naszej mocy - logopeda, terapia integracji sensorycznej, terapia metodą krakowską i chociaż rozumienie było dobre mowa nie postępowała. Wcześniej odmówiłam trzy nowenny pompejańskie z prośbą o jego zdrowie.
Przeczytaj

Teresa: Spokój i pogoda ducha

Modliłam się nowenną pompejańską o pełnię wiary dla mojego męża. Na razie ten moment nie nadszedł, ale widzę inne owoce modlitwy. W naszym małżeństwie jest bardzo dobrze, bardzo się kochamy i wspieramy. Mój mąż jakoś wewnętrznie dojrzał i uspokoił się, poza tym jest wesoły i pogodny. Dziękuję Ci, Maryjo!
Przeczytaj

Ola: Wiele łask

Modlę się o kolejne łaski bo wiem że na Nią zawsze mogę liczyć nawet w sprawach dla mnie beznadziejnych.
Przeczytaj

Joanna: Czyżbym odnalazła miłość?

Poczułam, że muszę napisać to świadectwo... by osoby które pragną miłości, UWIERZYŁY że Maryja ZAWSZE nas wysłucha... Moje świadectwo będzie długie... Zawsze byłam osobą bardzo wierzącą. Marzyłam o miłości, związku z osobą która nie będzie wstydzić się wiary, że pójdzie ze mną do kościoła, marzyłam o mężczyźnie który będzie dla...
Przeczytaj

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
annaAnetaLucyna Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Lucyna
Gość
Lucyna

Cieszę się z Tobą 🙂

Aneta
Gość
Aneta

Cieszę się bardzo. Głowa do góry… teraz będzie już tylko lepiej.

anna
Gość
anna

Cieszę się! 🙂 Wszystkiego dobrego