Monia: Walka z alkoholem

Witam wszystkich.Chciałabym również podzielić się swoim cudem jakim obdarzył mnie Matka Najświętsza. Otóż problem tkwił w moim mężu,który nadużywal alkoholu. No i niestety ciarpialam i ja i nasze dzieci. Ciągle kłótnie przekleństwa itd. Próbowałam różnych modlitw,wylalam mnóstwo łez,a zdrowie psychiczne też sie pogorszyło. O Nowennie dowiedziałam jakiś rok temu od znajomej ale ciągle z tym zwlekalam.
Przeczytaj całość

Agnieszka: Podziekowanie Maryi

Najdrozsza Maryjo dziekuje Ci za wspaniala Nowenne Pompejanska.Odmawiam je od kilku lat.Dala mi ona wiele lask : zapewnienie , ze wszystko bedzie dobrze spokoj wewnetrzny,uzdrowienie pewnego pana po operacji mozgu, przestalam przeklinac.Dzieki niej Matenka pokazala mi jak piekne sa msze o uzdrowienie (na ktore chodze,sa w moim miescie).
Przeczytaj całość

Ilona: Małżeństwo

Kochani módlcie się roźańcem bo to piękna modlitwa. Ufajcie bo Matka Boża wysłuchuje każdej modlitwy i dodatkowo obdarza nas łaskami o które nie prosimy.
Przeczytaj całość

Katarzyna: świadectwo łaski uzdrowienia Taty

Witam. W listopadzie mój 80 letni tata trafił do szpitala z gruźliczym zapaleniem opon mózgowych i płuc. Stan pogarszał się , był na OIOMie … w jego wieku tak poważna choroba mogła mieć jedno zakończenie.. zamówiłam Msze Święte o łąskę uzdrowienia dla niego i zaczełam , razem z mężem modlić...
Przeczytaj całość

Agata: Śnił mi się pogrzeb taty i wiem że gdyby nie Matka Boża to by go już nie było

Witam! Nowennę Pompejańską odmawiam od ponad 3 lat. Rzeczywiście jest modlitwą nie do odparcia
Przeczytaj całość

Justyna: Uzdrowienie z raka piersi

Witam wszystkich . Szczęść Boże .
W tamtym roku w sierpniu dowiedziałam się , że mam raka , mam dopiero 30 lat i ta wiadomość była dla mnie jak grom z jasnego nieba. Po wizycie u chirurga dowiedziałam się, że ten nowotwór jest dość złośliwy, pamiętam to jak dziś , jak ta wiadomość mnie zamurowała i odebrała sens życia . Nie poddałam się zaczęłam walczyć o swoje życie wszelkimi sposobami i to wtedy pierwszy raz usłyszałam o Nowennie Pompejańskiej i od razu, był to październik zaczęłam ją odmawiać . Odmówiłam w jednej intencji czyli uleczenia mnie z nowotworu, raka piersi Trzy Nowenny Pompejański czyli 3 x 54 dni i po pierwszej chemii czerwonej a także po odmówieniu pierwszej całej nowenny mój guz bardzo zmalał . Przed modlitwą i przed chemią miał prawie 3 cm , a po 2 chemii tylko 7 mm . To już był cud, że nawet lekarz się dziwił . Jestem już po operacji piersi i wczoraj odebrałam wyniki histopatologiczne i lekarz ze zdziwieniem oznajmił mi , że w tej piersi nie została ani jedna komórka raka (nowotworowa) to kolejny cud !!!!!!! Matko Różańca Świętego jestem Ci wdzięczna z ten wielki dar życia jaki mi dałaś i za powrót do zdrowia . Dziękuję z całego serca . Modląc się Nowenną można naprawdę otrzymać wiele łask od Matki Boskiej , Matki Różańca Świętego . Zachęcam Wszystkich do tej modlitwy . Bóg Zapłać.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Justyna: Uzdrowienie z raka piersi"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Lucyna
Gość
Lucyna

Cieszę się z Tobą 🙂

Aneta
Gość

Cieszę się bardzo. Głowa do góry… teraz będzie już tylko lepiej.

anna
Gość

Cieszę się! 🙂 Wszystkiego dobrego

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!