Jolanta: Ona zna wszystkie nasze trudy i lęki

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Wiosną rozpoczęłam odmawianie nowenny pompejańskiej, prosząc o wstawiennictwo Matki Bożej w sprawie utrzymania pracy, ponieważ po raz kolejny pojawiło się bardzo realne zagrożenie zwolnieniami. W części błagalnej modliłam się o to, bym nie została zwolniona z pracy ja, a także osoby, które - tak jak...
Przeczytaj całość

Magdalena: Nasza córeczka – wielki cud

Witam wszystkich, dzięki Nowennie, Najświetszej Panience mamy nasz wielki cud Naszą Zuzię, 3 lata temu straciliśmy nasze pierwsze dziecko ogromna tragedia poronienie w 6 tygodniu, pisałam o tym w świadectwie moje małe cuda.
Przeczytaj całość

Anita: Nowenna niedokończona

W zeszłym roku rozpoczęłam pierwszą nowennę pompejańską.Miałam ogromny problem z wyborem intencji.Nasz syn ma zdiagnozowany niezłośliwy nowotwór w głębokich strukturach mózgu i cierpi na rzadką chorobę nerwowo-mięśniową.Tymczasem mąż był już u kresu załamania,musiał zawiesić firmę,zwolnić pracowników,sam zdobyć pracę a zima deptała nam po piętach.Rozpoczęłam różaniec szarpiąc się pomiędzy jedną intencją...
Przeczytaj całość

Monika: Świadectwo – prośba o powrót ukochanej osoby…

mogłam przyjąć Komunię Świętą w tym Roku Miłosierdzia
Przeczytaj całość

Barbara: modlitwa o dobrego męża

Ostatniego dnia nowenny otrzymałam pracę. Nie była to moja intencja, aktualnie studiuję i była to dla mnie wiadomość nieco niespodziewana i zaskakująca.
Przeczytaj całość

Ilona: Nowenna za grzeszników

Szczęść Boże. Moja pierwszą Nowenne Pompejańska odmówiłam w intencji zdrowia dla męża, który miał poważne problemy neurologiczne. Jego choroba bardzo negatywnie wpłynęła na całą naszą rodzinę i przyniosła wiele łez. Oddałam to wszystko ukochanej Matce a Ona wysluchala moich próśb i nastąpiła znaczna poprawa stanu zdrowia męża, która odmienia nasze dotychczasowe życie. Nie umiem opisać wdzięczności jaką czułam wtedy i nadal czuje do Przenajswietrzej Matki. Zaczęłam głęboko się zastanawiać jak mogę podziękować Mateczce za jej dobroć i tak trafiłam na nabożeństwa pierwszych sobót miesiąca. Rozpoczęłam wynagradzanie Niepokalanemu Sercu Maryi za zniewagi i obrazy jakich doznaje. Rozpoczęłam również odmawianie kolejnej Nowenna Pompejanskiej w intencji nawrócenia grzeszników i muszę powiedzieć że to była najcięższa z dotąd omawianych kilku Nowenn. Wielokrotnie podczas jej odmawiania dopadło mnie zniechęcenie, znużenie i brak chęci jej kontynuowania. Jednak przy pomocy Przenajswietrzej Panny udało mi się dokończyć Nowenne. W tym czasie na mnie i moją rodzinę spłonęło wiele łask, o które nawet nie ośmieliłabym się prosić. Dlatego zachęcam wszystkich – nie poddawajcie się podczas odmawiania Nowenny. Nawet wtedy kiedy będzie Wam bardzo ciężko.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?