Justyna: W głębi serca bardzo martwiłam się o córeczkę

Ale dzięki modlitwie okazało się, że mój mąż zaczął rozważać możliwość opieki nad córeczką przez moją mamę, która - szczęśliwie - chętnie zgodziła się na opiekę i otrzymała również bez problemu urlop bezpłatny w pracy, by móc przez rok zająć się moim dzieckiem.
Read More

Julia123: Maryjo ty wiesz najlepiej-co dla mnie jest dobre

Proście a będzie Wam dane-to o Nowenie.Dziękuje Ci Maryjo!
Read More

Dominika: Dziękuje Matce Bożej za uleczenie mnie z choroby

Zaczęłam odmawiać nowennę jakoś w lipcu . Najpierw nie wierzyłam że dotrwam do końca bo zazwyczaj odmawianie zostawiałam na wieczór. Byłam chora na nerwice i depresje .
Read More

Anna: świadectwo- zdany egzamin

W grudniu 2014 roku, po kilku latach przerwy, wróciłam do odmawiania nowenny pompejańskiej. W perspektywie kilku miesięcy czekał mnie ważny egzamin, stanowiący podsumowanie kolejnego etapu rozwoju zawodowego. Trudny sprawdzian wiedzy i umiejętności z bardzo rozległej dziedziny. Przez ręce Maryi prosiłam o jak najlepsze przygotowanie się do tego egzaminu i zdanie...
Read More

Maria: podziękowanie

Szczęść Boże, pragnę złożyć drugie świadectwo Nowennę Pompejańską odmówiłam już trzeci raz w intencji mojego syna o powrót do Boga
Read More

Hanna: Uzdrowienie z alkoholizmu

To już moje drugie świadectwo dotyczące wysłuchania intencji i otrzymania łaski za wstawiennictwem Najświętszej Marii Panny.
Na początku tego roku, zupełnym przypadkiem odnowiłam starą znajomość z kolegą, którego bardzo miło wspominałam. Niestety okazało się, że od wielu lat jest alkoholikiem. Miał nawet umówiony termin leczenia w zamkniętym ośrodku, i mimo wymogu 2-tygodniowej abstynencji przed odwykiem nadal pił…Kiedy pierwszy raz zadzwonił do mnie był również pod wpływem alkoholu. Byłam wściekła na tę całą sytuację! Złość mieszała się z bezsilnością…Wychodząc z domu, pełna negatywnych emocji wzięłam różaniec i zaczęłam odmawiać Pompejankę w jego intencji…
Nie przyjęli go na odwyk (bo nie dotrzymał umowy dot. Abstynencji) za to sam znalazł grupę AA i zaczął do niej regularnie uczęszczać. Od tego czasu Paweł nie pije i kontynuuje leczenie w Ośrodku Leczenia Uzależnień i zaczął odbudowywać swoje życie. Jestem przekonana, że to całe dobro dzieje się za przyczyną Najświętszej Marii Panny. Dziękuję Ci Maryjo, że mnie wysłuchałaś:*

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Hanna: Uzdrowienie z alkoholizmu"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Daga
Gość

A ja się zastanawiam co jest ze mną nie tak, że żadna NP przez 6 lat nie została wysłuchana. Czy to przez to, że jestem nieślubna I moi rodzice są kuzynami?

Ania
Gość

Daga najlepiej znajdź jakąś wspólnotę przy jakimś kościele, wiele może pomóc modlitwa wstawiennicza prowadzona przez kapłana i dobry kierownik duchowny.

Alberto
Gość
Alberto

Prosze Pani przed Bogiem wszyscy jestesmy ròwni, a dzieci nie cierpia za grzechy rodzicòw. Ja modle sie od pazdziernika bez przerwy i zauwazylem tez cos dziwego….nie wszystko o co prosze dla mnie zostalo wysluchane, ale wszystko o co prosze dla bliznich w stu procentach czy jest Pani w stanie laski uswiecajacej?

m
Gość

Obrazki z nowenną pompejańską?