Hanna: Modlitwa za syna

Kochani!. Nowenna Pompejanska to cudowna modlitwa.Pragnę złożyć świadectwo, które to potwierdza. Właśnie ukończyłam drugą nowennę, którą omówiłam w intencji mojego syna.Moje dobre i wrazliwe dziecko bardzo się zmieniło kiedy poszedł do szkoly średniej. Zaczął późno wracać do domu, używał wulgaryzmow w rozmowach z kolegami ,czesto wychodzil na imprezy.W domu zdarzały się awantury,tlumaczenia moje i męża nic nie pomagały, atmosfera była nie do zniesienia. Obydwoje z mężem obwinialismy się o taki stan rzeczy.Bardzo przeżywała to nasza córka. Chodzilam do pracy smutna i przygnebiona. Widząc mnie w takim stanie koleżanka powiedziała mi, ,odmów sobie Nowennę Pompejanska i modlitwę ,, Jezu ty się tym zajmij”.Sprawy mialy się coraz gorzej.Spotkalam się ze znajomą pedagog i kiedy uslyszala o moich kłopotach, powiedziała, , Odmów sobie NP.Ja już odmowilam dwie za.mojego syna.Naprawdę pomaga”.Zaczęłam się modlic tą nowenna.Pomimo pracy , opieki nad córką zawsze znajdoealam czas na modlitwę. Od razu poczulam wielki spokój i wiarę, że mojemu synowi nic zlego się nie stanie.Przychodziły chwile zwątpienia i negatywne myśli a ja nadal się modliłam. Powoli syn się zaczął zmieniać, wiecej z nami rozmawiał, mniej wchodzil z domu.Zdarzały się jeszcze drobne sprzeczki i moje wobec syna podejrzenia.Któregoś dnia , jadąc samochodem zaczęłam głośno płakać i mówić do Boga,że już dłużej tego nie wytrzymam.Prosilam także Ducha Św, aby dał mi.dobre mysli.Nagle do mojej glowy przyszła mysl,,Czemu rozpaczasz?Przecież jest już lepiej.”Rozplakalam się jeszcze gorzej ale już z wielkiej radości. Jezus cały czas był przy mnie i mnie słuchał a ja byłam jak niewierny Tomasz.Jeszcze wątpilam.Moje relacje z synem są coraz lepsze Zdal maturę, dostał się na studia,wiem że umocni się jego wiara w Boga i wszystko dobrze się ułoży, a Matka Boża zawsze się będzie nim opiekować. Modlitwa zmieniła całą moją rodzinę .Poprawiły się moje relacje z rodzicami, z mężem łączy nas bliższa wiez,moja córka zaczęła się modlić.Boże wielki i lilitościwy dziękuję za te wszystkie łaski i przepraszam, że miałam tak mało wiary.Będę modlić się nadal bo bez Boga i modlitwy nasze życie nie jest nic warte.Nowenna Pompejanska zawsze pomaga.Napisałam to świadectwo zeby wdzyscy ,którzy jeszcze wątpia uwierzyli w jej moc. Z Panem Bogiem☺

Kasia: Cudowne zmiany

Witam, na wstępie pragnę podziękować Mateńce Pompejańskiej za wszystkie otrzymane łaski. Zbierałam się ponad rok,żeby dać swoje świadectwo.Pierwszą Nowennę rozpoczęłam w kwietniu 2013r i już po pierwszych dniach w moim życiu zaczęły pojawiać się zmiany.Intencją tej nowenny było zbliżenie mojej rodziny, gdyż z mężem bardzo oddaliliśmy się od siebie, mąż...
Przeczytaj

Kasia: zdany egzamin

Udało się pomimo wielu wątpliwości.
Przeczytaj

Małgosia: Łukaszem byłam zaślepiona, seks przed ślubem tłumaczyłam tym że się kochamy

Matka Boża mnie wysłuchała Bogu niech będą dzięki!Mama już jest po operacji i za 2 dni wraca do domu!Niech będzie chwała i cześć Jezusowi!Ave Maryja!Bóg jest wielki!
Przeczytaj

Dominika: Choroba psychiczna

Moją pierwszą nowennę odmówiłam kilka lat temu, kiedy bliska mi osoba nagle zachorowała na chorobę psychiczną - schizofrenię. Niestety, jej stan był naprawdę zły, przez co musieliśmy się rozstać, ale w dalszym ciągu modliłam się o jej zdrowie. Byłam zła na Boga, gdyż nie wysłuchał mojej prośby.
Przeczytaj

Renata: Jezu, dziękuję Ci za tę chorobę!

O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się na spotkaniu rekolekcyjnym, wkrótce po tym, jak dowiedziałam się, że jestem chora na raka piersi. Wtedy na rekolekcjach podeszła do mnie pewna, nieznajoma kobieta i poinformowała mnie, że jeśli mam w życiu problemy, to poleca bardzo skuteczną modlitwę – nowennę pompejańską. Dodała, że jej odmawianie wymaga jednak sporego wysiłku. Dała mi ulotkę i rozstałyśmy się.
Przeczytaj

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
BeataeniaKrystynaE.Renia Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Renia
Gość
Renia

Piekne swiadectwo

E.
Gość
E.

Niech Bóg błogosławi całą Twoją rodzinę! Wiara czyni cuda!!!

Krystyna
Gość
Krystyna

Przekonujące śiadectwo. Nięch Bóg zawsze ma w swojej opiece ciebie i twoją rodzinę.

enia
Gość
enia

Z Panem Bogiem

Beata
Gość
Beata

Prawdziwie piękne świadectwo o mocy Bożej, to najlepsze lekarstwo..Nowenna Pompejańska. Zmienia nie tylko Zycie kogoś ale i nas samych. Życzę Błogosławieństwa Bożego i obfitych łask.