Gaba: Nerwica natręctw

Szczęść Boże! Nowennę Pompejańską próbowałam odmawiać kilka razy, jednak zawsze przerywałam, nie dawałam rady zmówić jej całej. Pewnego dnia, po modlitwie o wylanie darów Ducha Świętego we wspólnocie poczułam, że tym razem uda się ! Poprosiłam o modlitwę za mnie, abym wytrwała i podjęłam nowennę . Moją intencją była prośba o uzdrowienie z nerwicy natręctw, jednak podświadomie większą nadzieję miałam na zbliżenie się do Maryi. Zawsze chciałam być blisko Niej a nie potrafiłam. Część błagalna poszła mi leciutko! Przy części dziękczynnej było bardzo ciężko !!!! Zastanawiałam się nawet czy to ma sens abym nowennę odmawiała do końca, jednak dzięki Bogu i Maryi wytrwałam. Główna intencja póki co nie spełniła się, nadal mam nerwicę, jednak moja podświadoma intencja jak najbardziej !!!! Jestem w końcu blisko Mateńki, Maryi !!! Za co chwała Bogu i Matce Najświętszej !!!! Poza tym otrzymałam wiele łask, o które nawet nie prosiłam i pokochałam modlitwę różańcową ! Uwierzcie, przez tą modlitwę Maryja wyprasza u Boga cuda!!!!

Anna Szczesliwa.: szczesliwa i spokojna

Kocham Maryje. Wszystkim zycze szczescia i spokoju ducha .Bo tylko Maryja moze go nam dac..Bogu niech Będę Dzięki..
Przeczytaj

Aneta: Nowenna o zaufanie

Szczęść Boże, w mojej ostatniej Nowennie Pompejańskiej modliłam się o zaufanie Bogu, o zdanie się na Jego wolę w moim życiu. Podczas odmawiania Nowenny wydarzyło się wiele korzystnych dla mnie zmian.
Przeczytaj

Danuta Teresa: Nowenna pompejańska nie zawodzi nigdy

MBPompejanska dziękuje Ci za wszystkie laski lektorami mnie obdarzylas Działa naprawdę cuda ,cudenka wszystko w swoim czasie .Ona wie co dla nas najlepsze w odpowiednim momencie,uwierzcie wszystko o co sie modliłam sie spelnilo a sprawy były naprawdę powazne .Modlilam sie o sukces dla mojego syna
Przeczytaj

Beata: Po raz trzeci z Najświętszą

Jestem w trakcie odmawiania trzeciej nowenny. Pierwsza intencja odmówiona w styczniu 2017r, byla o zdrowie,ponieważ dowiedzialam sie że mam zmiany nowotworowe w szyjce macicy. Na szczescie lekarze w porę zdiagnozowali moj przypadek i przeszlam zabieg. Wiem że dzięki wierze i nadziei otrzymanej z góry tak się to potoczyło.
Przeczytaj

Ewelina: i tak się stało!

Przez okres prawie 4 lat szukałam pracy. Straciłam już nadzieję, że mi się uda. Bezowocne rozmowy kwalifikacyjne, brak znajomości i ciągłe informacje, że zawsze był ktoś lepszy, całkowicie mnie zniechęcały. Dostałam od teściowej nowennę pompejańską. Na początku przeraziłam się – 3 różańce dzienne! Kiedy ja to odmówię? Mam dwoje dzieci, cały...
Przeczytaj

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
enia Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
enia
Gość
enia

Gaba odmów Nowenne do Matko Bożej rozwiazującej węzły , poproś o rozwiązanie węzła natręctw .Poczytaj o swiadectwach