Jagoda: Zgoda w rodzinie

Długo zwlekałam ze świadectwem Nowenny Pompejańskiej.Otóż od połowy 2012 roku moja córka obraziła się na swoją teściową i urwała kontakty.Wszelkie zabiegi ze strony jej teściowej były daremne.
Przeczytaj całość

L.: Bóg mnie uzdrowił

Witam serdecznie wszystkich wytrwałych w Bogu, Jezusie i Naszej Mateczce Najswietszej. Bo dzięki ich miłości do Nas trwamy w modlitwie, i tak jak wiele osób pisze czujemy wewnętrzny spokój, bo czujemy ich obecność, Bóg niechce dla nas źle, wręcz przeciwnie chce naszego dobra dla każdego.
Przeczytaj całość

Monika: Bo gdy Twej pomocy wezwałam nawiedziła mnie Łaska Boża

Długo zwlekałam ale przyszedł taki moment że bez wahania zaczęłam odmawiać różaniec nie wiedząc, czy mu podołałam.
Przeczytaj całość

ELZBIETA: Maryjo Matko Moja

Odmówiłam trzecią nowennę i chcę dać świadectwo ponieważ obiecałam Matuchnie . Pierwszą moją nowennę poświęciłam mojemu synowi choremu na cukrzycę o potrzebne łaski i wiem że Matka Boża czuwa nad nim.
Przeczytaj całość

Karolina: będzie dobrze

Nowennę do Matki Bożej w Pompejach rozpoczęłam w kwietniu 2015 roku, w intencji powrotu do zakładu pracy, w którym już kiedyś pracowałam. Po otrzymaniu świadectwa pracy dowiedziałam się, że jak znajdą się fundusze to wrócę z powrotem. Szukałam też innej pracy, ale było ciężko.Przeczytaj Karolina: będzie dobrze
Przeczytaj całość

Gaba: Nerwica natręctw

Szczęść Boże! Nowennę Pompejańską próbowałam odmawiać kilka razy, jednak zawsze przerywałam, nie dawałam rady zmówić jej całej. Pewnego dnia, po modlitwie o wylanie darów Ducha Świętego we wspólnocie poczułam, że tym razem uda się ! Poprosiłam o modlitwę za mnie, abym wytrwała i podjęłam nowennę . Moją intencją była prośba o uzdrowienie z nerwicy natręctw, jednak podświadomie większą nadzieję miałam na zbliżenie się do Maryi. Zawsze chciałam być blisko Niej a nie potrafiłam. Część błagalna poszła mi leciutko! Przy części dziękczynnej było bardzo ciężko !!!! Zastanawiałam się nawet czy to ma sens abym nowennę odmawiała do końca, jednak dzięki Bogu i Maryi wytrwałam. Główna intencja póki co nie spełniła się, nadal mam nerwicę, jednak moja podświadoma intencja jak najbardziej !!!! Jestem w końcu blisko Mateńki, Maryi !!! Za co chwała Bogu i Matce Najświętszej !!!! Poza tym otrzymałam wiele łask, o które nawet nie prosiłam i pokochałam modlitwę różańcową ! Uwierzcie, przez tą modlitwę Maryja wyprasza u Boga cuda!!!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Gaba: Nerwica natręctw"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
enia
Gość

Gaba odmów Nowenne do Matko Bożej rozwiazującej węzły , poproś o rozwiązanie węzła natręctw .Poczytaj o swiadectwach

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!