Agnieszka: cud pojednania

wierzę Matko Boża sprawisz niejeden cud w moim życiu
Przeczytaj całość

B: zgodnie z obietnicą

zgodnie z obietnicą pragne złożyc kolejne świadectwo i podziękować Matce za zdanie matury przez moją corkę. Matka Boża mnie wysłuchała . Dziękuję Ci Mateczko, zachęcam wszystkich do odmawiania tej wspaniałej nowenny a jest to juz moja 37 nowenna.
Przeczytaj całość

Monika: Juz nawet nie pamiętam ile już Nowenny Pompejańskiej odmówiłam…

Chciałabym podzielić się z Wami swoimi doświadczeniami w odmawianiu Nowenny Pompejańskiej. Odmówiłam ich już kilka w soim życiu, ale nigdy o tym nie pisałam aż gdzieś przeczytałam, że trzeba głośno głosić świadectwa. Ja głośno głoszę, ale ustnie. Teraz postanowiłam o tym napisać.
Przeczytaj całość

Ewa: Uwolniona od ciążącego uczucia

Zakochałam się. Okazało się jednak ,że miłość ta była bez wzajemnosci. Nie mogłam pogodzić się z tą mysla. Poglebila mi się depresja (na ktora choruje )kiedy ON przestał się odzywać. Sytuacja była beznadziejna. Przestało mi się chcieć robić cokolwiek. Straciłam radość i sens zycia. Wtedy postanowiłam razem z o. Adamem Szustakiem odmawiać NP. Prosiłam o dar miłości i o to aby odkochac się jeśli on nie jest dla mnie.
Przeczytaj całość

Waldemar: nie jestem sam

Po raz 3 zabieram sie za pisanie swiadectwa za kazdym razem kiedy koncze pisac cos sie wyrabia z komputerem .Ponad 3 miesiace temu odeszla ode mnie zona po 24 latach malzenstwa.Zawsze bylem wierzacy i modlilem sie duzo szczegolnie rozancem.Niestety kiedy wyemigrowalismy do UK wszystko sie niestety zmienilo.Zapomnialem o modlitwie doszly...
Przeczytaj całość

Eva: To nie nowotwór

Kochani pragnę podzielić się z Wami świadectwem.
Dwa lata temu pojawiła się zmiana na mojej nodze, która swędziała i krwawiła po lekkim rozdrapaniu więcej jak powinna. Długo zwlekałam z pójściem do lekarza, aż w końcu dowiedziałam się, że znajoma wybiera się do onkologa, zapisałam się i ja. Wtedy jeszcze nie dopuszczałam myśli , że to coś poważnego, a lekarz przepisze jakąś maść Na miejscu okazuje się , że „to” trzeba wyciąć ponieważ jest to zmiana nowotworowa i dostaję termin zabiegu.
Nie dowierzając jeszcze szukam w wyszukiwarce „rak skóry”….znajduję pośród innych identyczną zmianę jak u mnie … W tym czasie byłam w trakcie odmawiania kolejnej nowenny , a nie mogąc się zdecydować co do intencji oddałam ją Najświętszej Maryi, którą potem zmieniłam ,żeby wszystko było w porządku, żeby wyniki były dobre.
W dzień zabiegu wstałam dużo wcześniej odmówiłam kolejny dzień nowennę ,jeszcze pomodliłam się swoimi słowami do Ukochanej Maryi i do Pana Jezusa. Przed zabiegiem nie czułam strachu i byłam spokojna, miałam przy sobie różaniec.
Potem już tylko było wyczekiwanie na wynik, który wyjątkowo się opóźniał, aż w końcu się doczekałam .
Po wejściu do gabinetu lekarz popatrzył na mnie i poprosił był usiadła. Przeczytał rozpoznanie na głos , tylko że nic z tego wtedy nie zrozumiałam, – te określenia dziwne nazwy, a za chwilę
uścisnął mocno mnie za ręce i powiedział ” Niech pani dziękuje Bogu, niech się pani modli, jest wszystko w porządku, nie ma zmian nowotworowych ! ” powtórzył to dwa razy…ja zaskoczona jego słowami powiedziałam, że modlę się nowenna pompejańską , a on powiedział z uśmiechem „znam i ja tę modlitwę”.

Dziękuję Ci Najdroższa Matko, że znów mnie wysłuchałaś!
Mateńko Ufam Tobie, Jezu Ufam Tobie.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Eva: To nie nowotwór"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Gosia
Gość

Wspaniałe świadectwo! Dziękuję za nie. Dziękuję Maryi za opiekę nad nami..nad swoimi dziećmi.

waleczna
Gość
waleczna

Piękne świadectwo! Wszystkiego dobrego 🙂

Jan
Gość

Super. W wyobraźni widzę jak ta cała sytuacja mogła wyglądać i jakie emocje temu musiały towarzyszyć 😉

Eva
Gość

Dziękuję 🙂 Niech Was Maryja ma w opiece .
Zapomniałam napisać, że znamię było z guzkiem, lekarz powiedział, że musiał usunąc dość duży fragment.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!