Eva: To nie nowotwór

Kochani pragnę podzielić się z Wami świadectwem.
Dwa lata temu pojawiła się zmiana na mojej nodze, która swędziała i krwawiła po lekkim rozdrapaniu więcej jak powinna. Długo zwlekałam z pójściem do lekarza, aż w końcu dowiedziałam się, że znajoma wybiera się do onkologa, zapisałam się i ja. Wtedy jeszcze nie dopuszczałam myśli , że to coś poważnego, a lekarz przepisze jakąś maść Na miejscu okazuje się , że „to” trzeba wyciąć ponieważ jest to zmiana nowotworowa i dostaję termin zabiegu.
Nie dowierzając jeszcze szukam w wyszukiwarce „rak skóry”….znajduję pośród innych identyczną zmianę jak u mnie … W tym czasie byłam w trakcie odmawiania kolejnej nowenny , a nie mogąc się zdecydować co do intencji oddałam ją Najświętszej Maryi, którą potem zmieniłam ,żeby wszystko było w porządku, żeby wyniki były dobre.
W dzień zabiegu wstałam dużo wcześniej odmówiłam kolejny dzień nowennę ,jeszcze pomodliłam się swoimi słowami do Ukochanej Maryi i do Pana Jezusa. Przed zabiegiem nie czułam strachu i byłam spokojna, miałam przy sobie różaniec.
Potem już tylko było wyczekiwanie na wynik, który wyjątkowo się opóźniał, aż w końcu się doczekałam .
Po wejściu do gabinetu lekarz popatrzył na mnie i poprosił był usiadła. Przeczytał rozpoznanie na głos , tylko że nic z tego wtedy nie zrozumiałam, – te określenia dziwne nazwy, a za chwilę
uścisnął mocno mnie za ręce i powiedział ” Niech pani dziękuje Bogu, niech się pani modli, jest wszystko w porządku, nie ma zmian nowotworowych ! ” powtórzył to dwa razy…ja zaskoczona jego słowami powiedziałam, że modlę się nowenna pompejańską , a on powiedział z uśmiechem „znam i ja tę modlitwę”.

Dziękuję Ci Najdroższa Matko, że znów mnie wysłuchałaś!
Mateńko Ufam Tobie, Jezu Ufam Tobie.

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

4 myśli na temat „Eva: To nie nowotwór

  1. Dziękuję 🙂 Niech Was Maryja ma w opiece .
    Zapomniałam napisać, że znamię było z guzkiem, lekarz powiedział, że musiał usunąc dość duży fragment.

A Ty co o tym myślisz? Napisz!