Poseł znalazł dawcę szpiku kostnego

Może niektórzy pamiętają niedawny wpis: Ciężko chory poseł modli się nowenną pompejańską. Pan Artur Górski na Facebooku napisał: Dziękują lekarzom i pielęgniarkom, którzy pomogli mi przetrwać najtrudniejsze chwile. Ból zaczął ustępować, gdy kończyłem odmawiać Nowennę Pompejańską. To nie był przypadek, bo katolicy nie wierzą w przypadki. Kilka dni temu poinformował: znaleziono...
Przeczytaj całość

J: nawrócenie męża

Dziękuje Tobie Maryjo za wszystkie wstawiennicze modlitwy, które zanosisz do Twojego Syna w intencji mojej rodziny i mojej.
Przeczytaj całość

Katarzyna: Cud wyzdrowienia

Szanowni Państwo Nowenna Pompejańska działa! Czyni cuda! Oto moje świadectwo: Dowiedziałam się od bliskiej mojej sercu osoby, która była w ciąży, że podczas badań prenatalnych wyszło, że jej dzieciątko ma torbiele w mózgu, które mogą doprowadzić do niepełnosprawności, wielu chorób.. Przeczytaj Katarzyna: Cud wyzdrowienia
Przeczytaj całość

Dorota: Niech króluje nam Maryja

Z nowenną pompejańską spotkałam się niedawno, i chcę poświadczyć, że Maryja wysłuchuje swoje dzieci. Jakiś czas temu postanowiłam powierzyć Jej swoje małżeństwo i z taką intencją modliłam się do Maryji. Już od początku czułam Jej pomoc. Początkowo myślałam, że to mój mąż ma wiele do zmian w swoim zachowaniu, ale Matka pokazała mi, że mam zacząć od siebie. Dawała mi pokłady cierpliwości do męża, czułości i chęci aby dbać o męża mimo czasem mojego zmęczenia lub braku czasu.
Przeczytaj całość

Monika: Nowenna za rodziców

Witam serdecznie wszystkich którzy się modlą i tych którzy zaczynają lub szukają pomocy. To już moje drugie świadectwo. W pierwszej nowennie modliłam się za mojego brata i jego żone o nawrócenie. W niedzielę wielkanocną byli w Kościele ale później zaprzestali.
Przeczytaj całość

Emilia: Miłosierdzie

Witam wszystkich. Piszę tutaj ponieważ chcialabym podzielić się po krótce tym co mnie spotkało po odmówieniu Nowenny pompejańskiej. Mam 28 lat, Nowennę odmawiałam po raz pierwszy. Udało się -54 dni. W intencji o nawrócenie mojego brata. (A jestem już przy końcówce drugiej) A naprawdę był zatwardziałego serca. Odmieniło się u niego wszystko. Myślenie. Sposób życia. Nawrócił się.
Jak z nim rozmawialam po raz pierwszy po skonczonej nowennie na Skypie (bo mieszka za granicą) to słuchałam go ze łzami w oczach i z ogromnym wzruszeniem jak bardzo się zmienił. (Brat nie wiedzial o tym i niewie dalej ze był mojej intencji).
W Modlitwie do Matki Boskiej powiedzialam że dziekuje jej i ze jak sie modliłam to czułam ze napewno jakas mala zmiana bedzie u niego – ale nie az TAKA!!! ;)))
3majcie się i naprawdę uwierzcie!!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

10 komentarzy do "Emilia: Miłosierdzie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Krystyna
Gość
Krystyna

Chwała Panu i Matce Najświętszej!

waleczna
Gość
waleczna

Piękne świadectwo!

Dorota
Gość
Dorota

Super!! Cieszę się razem z tobą.

Justyna
Gość
Justyna

Cudownie, takie świadectwa dodają mi wiary zwłaszcza, że sama modlę się za członka mojej rodziny. Chwała Panu i Najświętszej Panience!

Ewelina
Gość
Ewelina

Alleluja! Piękne świadectwo. Dziekuję!

tercjanka
Gość
tercjanka

Ciesze się wczytuając sie w te świadectwa daja mi wiare ze jeszcze sa anioły

kinga
Gość

Oby to bylo na zawsze…pomodl się za moja depresję i rozbite małżeństwo ….ja straciłam zycie-rozbite małżeństwo mąż który wyrządził mi nam mnóstwo krzywd depresja w końcu utrata wiary i sił na cokolwiek…a mam dzieci małe ….proszę o modlitwę każdego bo sama pozwalam się ;-(

Ania
Gość
Kingo w takich chwilach to moze warto tymi problemami podzielic sie z bliska osoba , przyjaciolka , bo to trzeba wyrzucić z siebie najlepiej rozmowa , oczywiście specjalista to moze tez dobre wyjście ale luźna rozmowa z kims zaprzyjaznionym to tez wielka wartosc , ja probowalam psychologow nawet odwiedzilam psychiatrę ale niewiele to pomoglo , a ze jestem introwertykiem to tez trudno mi jest mówić, a jak juz sie zebralam to wydawaloby sie ze bliska osoba to zaproponowała odwiedziny w szpitalu zebym naprawde zobaczyla jakie ludzie maja naprawde problemy – jak na osobe zamknieta prztstalo wiecej juz nie probowalam rozmawiac… Czytaj więcej »
Maria II
Gość
Maria II

Kingo,pomodlę się w Twojej intencji i Twoich dzieci.Jeśli jesteś na tej stronie ,to nie utraciłaś wiary:)),szukaj pomocy u Matki Bożej,ale również u specjalisty,jeśli to depresja albo chociaż znajdź jakąś bratnią duszę.Zastanów się,czy ten człowiek jest wart utraty Twojego zdrowia i dzieciństwa dzieci,bo przecież pozbawisz Ich uśmiechu.Przytulam.M.

Dorota
Gość
Dorota

Kingo ja też pomodle się za ciebie.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!