Emilia: Miłosierdzie

Witam wszystkich. Piszę tutaj ponieważ chcialabym podzielić się po krótce tym co mnie spotkało po odmówieniu Nowenny pompejańskiej. Mam 28 lat, Nowennę odmawiałam po raz pierwszy. Udało się -54 dni. W intencji o nawrócenie mojego brata. (A jestem już przy końcówce drugiej) A naprawdę był zatwardziałego serca. Odmieniło się u niego wszystko. Myślenie. Sposób życia. Nawrócił się.
Jak z nim rozmawialam po raz pierwszy po skonczonej nowennie na Skypie (bo mieszka za granicą) to słuchałam go ze łzami w oczach i z ogromnym wzruszeniem jak bardzo się zmienił. (Brat nie wiedzial o tym i niewie dalej ze był mojej intencji).
W Modlitwie do Matki Boskiej powiedzialam że dziekuje jej i ze jak sie modliłam to czułam ze napewno jakas mala zmiana bedzie u niego – ale nie az TAKA!!! ;)))
3majcie się i naprawdę uwierzcie!!!

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

10 komentarzy do "Emilia: Miłosierdzie"

Powiadom o
avatar
Krystyna
Gość
Krystyna

Chwała Panu i Matce Najświętszej!

waleczna
Gość
waleczna

Piękne świadectwo!

Dorota
Gość
Dorota

Super!! Cieszę się razem z tobą.

Justyna
Gość
Justyna

Cudownie, takie świadectwa dodają mi wiary zwłaszcza, że sama modlę się za członka mojej rodziny. Chwała Panu i Najświętszej Panience!

Ewelina
Gość
Ewelina

Alleluja! Piękne świadectwo. Dziekuję!

tercjanka
Gość
tercjanka

Ciesze się wczytuając sie w te świadectwa daja mi wiare ze jeszcze sa anioły

kinga
Gość

Oby to bylo na zawsze…pomodl się za moja depresję i rozbite małżeństwo ….ja straciłam zycie-rozbite małżeństwo mąż który wyrządził mi nam mnóstwo krzywd depresja w końcu utrata wiary i sił na cokolwiek…a mam dzieci małe ….proszę o modlitwę każdego bo sama pozwalam się ;-(

Ania
Gość
Kingo w takich chwilach to moze warto tymi problemami podzielic sie z bliska osoba , przyjaciolka , bo to trzeba wyrzucić z siebie najlepiej rozmowa , oczywiście specjalista to moze tez dobre wyjście ale luźna rozmowa z kims zaprzyjaznionym to tez wielka wartosc , ja probowalam psychologow nawet odwiedzilam psychiatrę ale niewiele to pomoglo , a ze jestem introwertykiem to tez trudno mi jest mówić, a jak juz sie zebralam to wydawaloby sie ze bliska osoba to zaproponowała odwiedziny w szpitalu zebym naprawde zobaczyla jakie ludzie maja naprawde problemy – jak na osobe zamknieta prztstalo wiecej juz nie probowalam rozmawiac… Czytaj więcej »
Maria II
Gość
Maria II

Kingo,pomodlę się w Twojej intencji i Twoich dzieci.Jeśli jesteś na tej stronie ,to nie utraciłaś wiary:)),szukaj pomocy u Matki Bożej,ale również u specjalisty,jeśli to depresja albo chociaż znajdź jakąś bratnią duszę.Zastanów się,czy ten człowiek jest wart utraty Twojego zdrowia i dzieciństwa dzieci,bo przecież pozbawisz Ich uśmiechu.Przytulam.M.

Dorota
Gość
Dorota

Kingo ja też pomodle się za ciebie.

wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij