Darek: zdany egzamin na prawo jazdy

Ja zdałem za 5 razem egzamin na prawo jazdy. Ową nowennę zaczełęm odmawiać po moim drugim oblanym egzaminie i automatycznie placu. Ta modlitwa naprawdę pomaga. Na 4 egzaminie jeździłem dobrze ale zagapiłem się w 42 minucie i wjechałem na czerwonym świetle. Gdybym zdał 4 egzamin czułbym się zbyt pewny siebie....
Przeczytaj całość

M.: Nowenna zbliża do Boga i Maryi, a naprawia przede wszystkim nas i nasze życie

Zacznę nietypowo i przepraszam jeśli okaże się, że będzie zbyt chaotycznie. Przypomniało mi się wczoraj o modlitwie "Jezu Ty się tym zajmij" i westchnęłam nią w duchu we własnej bezsilności w dwóch różnych sytuacjach w ciągu dnia.
Przeczytaj całość

Joanna: Łaski od Matki Boskiej

Chciałabym bardzo podziękować Panu Bogu i Matce Najświętszej za ogrom łask jaki spłynął na mnie i moją rodzinę, od kiedy odmawiam Nowennę Pompejańską. Odmówiłam już kilkanaście nowenn od 2014 roku. Intencje dotyczyły mnie, wtedy Matka Boska wysłuchiwała moich intencji i udzielała łask, które okazywały się najlepszym rozwiązaniem. W jednej z nowenn prosiłam o łaski potrzebne dla 2 letniego syna, aby dobrze rozwijał się i zaczął mówić.
Przeczytaj całość

P.Irmina: Dziękuję Ci Kochana Matko!

Modlę się też koronką do Miłosierdzia Bożego,tą modlitwą staram się modlić nie tylko za swoją rodzinę,ale i innych.Również widzę,że Bóg wysłuchuje mych modlitw.
Przeczytaj całość

Marzena: Świadectwo ku pokrzepieniu tracących nadzieję

Pozwólcie, że złożę świadectwo znalezienia pracy za wstawiennictwem Nowenny Pompejańskiej. Kiedy straciłam pracę świat mi się zawalił, więc chwyciłam za jedyną deskę ratunku- różaniec. Odmawiałam ponad rok, jedną nowennę kończyłam, zaczynałam następną, wysyłałam setki CV i czytałam świadectwa, które zamieszczaliście na tej stronie. Gdyby nie one, pewnie bym się poddała,...
Przeczytaj całość

Dorota – LIST: W modlitwie siła

Jestem samotna,opiekuję się starszą schorowaną mamą.Mama się zawsze dużo modliła lecz teraz ze względu na swoje choroby nie jest już w stanie,dlatego uznałam że teraz to ja się będę modlić tak jak to ona zawsze robiła.Często kiedy dzieje się coś złego w mojej rodzinie jedynym dla mnie ratunkiem jest modlitwa.Od kiedy zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską, nauczyłam się w końcu odmawiać prawidłowo różaniec,zauważyłam że podczas modlitwy stałam się spokojniejsza i jeszcze bardziej wierzę i ufam Panu Bogu.Za kilkanaście dni kończę moją drugą NP i napewno będzie ich dużo więcej,wiem że zostanę wysłuchana i że wszystko będzie dobrze.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Dorota – LIST: W modlitwie siła"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Dziękuję za Twoje świadectwo. Szczęść Boże Tobie i Twojej mamie

Obrazki z nowenną pompejańską?