E.: dzięki nowennie zrozumiałam wiele rzeczy

O Nowennie Pompejańskiej myślałam od kilku miesięcy, było coraz więcej spraw o których rozwiązanie, poukładanie chciałam prosić. 1 marca bieżącego roku rozpoczęłam swoją pierwszą nowennę w intencji spokojnej, dobrej i udanej obrony pracy magisterskiej. Wahałam się czy mówić 3 czy 4 częsci, postanowiłam odmawiać 4. Początki były trudne ale to...
Przeczytaj całość

Ula: Znalazłam siłę do walki

Witam to moja druga w życiu nowenna pierwszą odmawialam w intencji mojego syna i została wysłuchała choć straciłam już nadzieję i powiedziałam mojej najbliższej koleżance że Boga chyba nie ma ,następnego dnia dzwoniłam do niej że Pan Bóg jest i dzięki Maryji zostałam wysłuchana ,teraz modlę się o zdrowie i choć nie zdażył się żaden cud to dzięki nowennie znalazłam siłę do walki z chorobą ,siłę i odwagę by pójść na badania .Tak bardzo chciałabym uwierzyć że dla Boga wszystko jest możliwe.
Przeczytaj całość

Alicja: Jednak Matka Boska wysłuchała mnie

Chciałabym złożyć swoje świadectwo o NP, by zachęcić innych do tej modlitwy, gdyż ma ona niezwykłą siłę i potrafi dosłownie zdziałać cuda. Już po dwóch tygodniach odmawiania Nowenny doświadczyłam niespodziewanie spełnienia swojej prośby. Przez cały czas (aż do dzisiaj kiedy już kończę swoją pierwszą NP) miałam wątpliwości, czy moja intencja nie dotyczy zbyt doczesnych spraw i czy powinnam prosić o to Maryję.
Przeczytaj całość

Barbara: Świadectwo

W ubiegłym roku odmówiłam pierwszy raz Nowennę. Modliłam się o pomyślność w sprawie osobistej. Maryja wysłuchała mojej prośby, dokładnie tydzień po zakończeniu Nowenny na mojej drodze pojawił się wspaniały człowiek.
Przeczytaj całość

Eryk: Łaski płynące z odmawiania nowenny pompejańskiej

Pragnę podzielić się moimi doświadczeniami związanymi z nowenną pompejańską, gdyż może to zachęcić osoby wątpiące do jej odmawiania. Pierwszą nowennę odmówiłem rok temu. Aż wstyd, że dopiero teraz dziele się łaskami jakie otrzymałem od Maryi, a uważam, że dostałem więcej niż mi się należało. Mianowicie:
Przeczytaj całość

Beata: Rodzina

Przypadkiem na jesieni 2016 roku dowiedziałam się o Nowennie Pompejańskiej. Na początku czytałam świadectwa , które mnie inspirowały.Niestety miałam ogromną trudność by zacząć. Kilka prób zakończyło się fiaskiem. Z początkiem stycznia 2017 rozpoczęłam kolejną próbę moja intencja dotyczyła mojego męża o to by doznał wewnętrznego spokoju , równowagi oraz o to by się nawrócił. Miałam wielkie problemy w wytrwaniu w modlitwie , często robiłam się senna podczas modlitwy , byłam cały czas potwornie zmęczona .Wytrwałam do końca efekty były ale liczyłam na coś więcej pomyślałam wtedy że powinnam pomodlić za naszą rodzinę nie tylko za męża.Rozpoczęłam więc po niedługim czasie kolejną nowennę .Postanowiłam zacząć od siebie znaleźć moją drogę do Boga , zbliżyć się do Niego bo tylko wtedy mogę naprawiać swoją rodzinę. Tak oto zaczął się mozolny proces naprawiania mojej relacji z Bogiem .Po kilku latach odbyłam spowiedź było to w niedzielę zesłania ducha świętego .Wtedy też postanowiłam starać się jeszcze bardziej modliłam się , płakałam , prosiłam Boga o pomoc w ratowaniu relacji z mężem , relacji w rodzinie.Zaczęłam dbać o modlitwę poranną , wieczorną oraz o uczestniczenie w niedzielnych mszach świętych.Powoli wszystko się układa normalizuje mąż jest spokojniejszy mniej porywczy bardziej wyrozumiały i ciepły.Jednak to nie koniec mojej przygody z różańcem bo stał mi się bardzo bliski a intencji nigdy nie brakuje.
Pozdrawiam wszystkich czytających gorąco i zachęcam do Nowenny Pompejańskiej.
Z Panem Bogiem

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Beata: Rodzina"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maria
Gość

Beato, Bóg czasami działa natychmiast, a czasem powoli. Jak piszesz, idzie ku dobremu i tego Wam życzę 🙂

Obrazki z nowenną pompejańską?