Arkadiusz: Poprawa zdrowia córki

Odmawiam już piątą nowennę ale nigdy nie napisałem świadectwa. Przy pierwszej nowennie prosiłem o uzdrowienie córki z nowotworu, nie zdążyłem odmówić całej a już była poprawa wg lekarzy. Wiedziałem że to za sprawą Maryii Panny Matki Jezusa. Ile się wypłakałem przy tej nowennie ale było warto. W tej chwili jest prawie wyleczona. Kolejne nowenny to kolejne prośby i kolejne łaski. Proście a będzie Wam dane!
Read More

Jan: Otrzymałem pomoc i siłę

Kolejny raz piszę świadectwo. Odmawiałem nowennę w intencji żony po trudnych chwilach niepodziewanej choroby , która ją zaatakowała , i wiemy oboje , że pomoc przyszła ! Ale chcę koniecznie napisać , że ilekroć odmawiam nowennę , lub nawet jeden różaniec ( systematycznie , codziennie !) , zawsze czuję jakby "na sobie" , choć to przenośnia , zbroję Maryi , jej płaszcz , który jakby mnie okrywa i daje siłę do walki ze złem tego świata ! Bogu niech będą dzięki i Matce Najświętszej za jej pomoc!
Read More

Wdzięczna Czcicielka: Kochane dusze czyśćcowe wybłagały to u Boga!

Kochani módlcie się za dusze czyścowe a na pewno otrzymacie pomoc w rozwiązaniu problemów .Kto modli się za zmarłych otrzymuje najwiecej .
Read More

Asia: Modliłam się o dobrego męża

Modliłam się o dobrego męża, co prawda do tej pory nie spotkałam odpowiedniego mężczyzny, ale wierzę że Mateńka najlepiej wie co dla mnie dobre i całkowicie powierzyłam jej tę sprawę, która zanim zaczęłam się modlić przysparzała mi wiele smutku i nieustannych rozmyślań. Teraz wiem ,że jest Ktoś , Kto nade mną czuwa i w odpowiedni sposób kieruje moim życiem.
Read More

Ania – LIST: W Sercu Matki Boga

Chciałam bardzo podziękować Matce Bożej za wszystkie łaski. Nowennę rozpoczęłam odmawiać w bardzo trudnym dla mnie czasie. Dzięki świadectwom innych osób poczułam ponaglenie, aby powierzyć to co boli i przygniata Matce Bożej. Nowenna towarzyszy mi cały czas. Kolejne intencje jakby same rodzą się w sercu. Jest to czas niezwykły, pogłębiania relacji z Panem Bogiem i Matką Bożą. Odkrywania wciąż na nowo ogromnej Miłości Boga. W tym czasie uczestniczyłam w Studium Maryjnym, w rekolekcjach dotyczących Objawień Fatimskich, otrzymałam też łaskę odbycia Rekolekcji Ignacjańskich. Trafił mi w ręce „Traktat o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny. ” Wszystko to sprawiło, że coraz bardziej odkrywam piękno i sens pobożności Maryjnej, zapragnęłam stale przebywać w Jej Sercu, chronić się pod Jej płaszczem. Opiekę Matki Bożej zauważam w życiu, m.in. w pracy. Jeśli chodzi o same intencje, to jedna bardzo ważna dla mnie, której poświęciłam kilka nowenn, ale za każdym razem trochę inny aspekt sprawy, wymaga jeszcze sporo czasu, aby mogła się zrealizować, ale na razie otrzymałam kilka znaków, które dodają mi ufności w Bożą Opiekę, choć po ludzku sprawa wydaje się bardzo trudna. Modliłam się też za dusze czyśćcowe oraz za bliskie mi osoby. Choć czas jest nadal trudny, to łatwiej iść przez życie wierząc, że nie jestem sama.

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Ewa Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość
Ewa

Piękne świadectwo ! Niech Pan Bóg Ci błogosławi przez ręce Maryi !