Ania: Ta nowenna uczy przede wszystkim cierpliwości i pokory

Jak już pisałam mimo tych targających mną uczuć trwam i przyjmuję to co daje, i daje nie tak jak ja tego oczekuje Bóg.
Read More

Mateusz: Łaska wyzdrowienia z bólów lędźwiowych

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Jestem licealistą i moją pasją jest bieganie. Piszę świadectwo rok po udzielonej łasce, ponieważ odmawiam drugą nowennę i stwierdziłem że muszę opowiedzieć o łaskach danych mi rok temu przez Najświętszą Maryję Pannę.
Read More

M: Modlitwa choć trudna przynosi spokój

Tak czy inaczej o przerwaniu nowenny nie ma mowy. Wierzę, że Matka mną pokieruje. Teraz tylko w modlitwie odnajduję spokój.
Read More

Halina Maria: Nowenna uratowała moją duszę.

Po trzeciej nowennie coś we mnie drgnęło, czułam, jak ktoś mnie woła, a potem prowadzi. To Matka Boża Królowa Różańca Św. zaprowadziła mnie do tego Zdroju, do Sakramentu Pokuty, do swojego syna Jezusa.
Read More

Kasia: problem w pracy zniknął

Po zakończeniu modlitwy sytuacja sama się rozwiązała, a nawet w trakcie przed jej zakończeniem Matka Boska Natchnęła mnie jak można sprawę bez konsekwencji finansowych załatwić. Dziękuję Ci Matko Przenajświętsza za pomoc.
Read More

Aneta- LIST: Moje nowenny i łaski

Witam wszystkich odmawiających wielką modlitwę jaką jest Nowenna Pompejańska. Odmawiam obecnie swoją 5 nowennę, tym razem w intencji dusz w czyśćcu cierpiących. Zgodnie z daną Matce obietnicą pragnę złożyć swoje świadectwo. Moimi poprzednimi nowennami modliłam się o uratowanie mojego małżeństwa, powrót męża i potrzebne nam łaski. Póki co intencja nie została spełniona, jesteśmy po rozwodzie, mąż ma nową partnerkę. Gdzie tu łaski pomyślicie, a no tu, że jestem ogromnie spokojna o to co będzie,nie panikuję, nie załamuję się, po prostu mam pewność że wszystko będzie tak jak ma być,czyli dobrze i najlepiej dla mnie 🙂 Wiem, że Pan czuwa i pomaga, a wszystko co się dzieje jest po coś. Od czasu odmawiania NP jestem inną osobą, bardziej związana z kościołem, dokładniejszą w sprawach wiary, zwalczającą swoje mniejsze i większe grzechy, staram się być osobą dobrą i pokorną, na co dzień odczuwam opiekę Matki Bożej i Jezusa. Modlę się wytrwale dalej i czekam na to co będzie, bo to że będzie dobrze wiem na pewno 🙂 Każdemu życzę takiej pewności i dobrej modlitwy.

Z Panem Bogiem

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Aneta- LIST: Moje nowenny i łaski"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Jan
Gość

Też doszedłem do intencji za dusze. W pierwszych nowennach chciałem ugrać coś dla siebie. Dopiero potem uświadomiłem sobie, że trzeba się dzielić i pomagać innym.

Aneta
Gość

Oj ja niestety tak samo,nie mogę się skupić na intencji,myślę o tym co ja bym chciała… Ale polecam to Pannie Najświętszej,aby oczyściła to z pychy i egoizmu

żona
Gość
Aneto, cieszę się, ze masz taki pokój serca☺ja też walczę o małżeństwo, twoje świadectwo to też moje przeżycia, też tak czuję, jak Ty. Teraz jestem przed ostatnią rozprawą i orzeczenie rozwodu, do którego mąż dąży nie bedzie koncem swiata dla mnie, bo przed Bogiem nadal będziemy jedno. „W PANU złożyłam nadzieję” Jemu Zaufalam. Wiem, ze mąż wróci, choć jego obecne zachowanie jest bardzo bolesne, jest innym człowiekiem dzisiaj, bardzo dalekim, mieszka z kochanka i z pozoru wszystko mu sie układa. Wierzę, ze Pan go dotknie w odpowiedniej chwili i wróci do mnie i do dzieci.CHWALA PANU za wszystko, co uczynił… Czytaj więcej »
Aneta
Gość

Ja byłam 3 lata po ślubie, mąż ukrył alkoholizm, psychicznie nie szło tego znieść, tragedia…. Ale modlę się ciągle w jego intencji, cokolwiek się nie wydarzy, trzeba uratować jego duszę. I pamiętaj, „Nie ma takiej rzeczy, której nie dałoby się wyprosić na różańcu” – dlatego uwierz na 100%, módl się i czekaj na swój cud 🙂 Pozdrawiam Cię serdecznie

Ewa
Gość

Dziękuję Ci, Aneto, za Twój wspaniały optymizm, którym staram się też zarazić…. Tak, będzie dobrze, Bóg wie co dla nas najlepsze. Ja akurat cierpię po śmierci ukochanego Męża, ale modląc się NP, otrzymuję łaskę wyciszenia się i zaufania Bogu i Maryi. Szczęść Boże 🙂

Aneta
Gość

Bardzo Ci Ewo współczuje, w temacie utraty ukochanej osoby od razu wpada mi do głowy książka „Chata” – nie wiem czy czytałaś? Dokładnie, NP ma niesamowitą moc uspokajającą. Módl się za duszę ukochanego męża i pamiętaj, że on zawsze jest przy Tobie. Pozdrawiam ciepło

Obrazki z nowenną pompejańską?