Monika: dręcząca mnie dolegliwość ustąpiła

Nie złożyłam wtedy świadectwa, co powinnam była zrobić od razu, teraz moje dolegliwości powróciły, ale wierzę że ustąpią zupełnie. Maryjo- Matko Nasza Bądź pochwalona.
Read More

Agnieszka: odmówiłam nowennę dwa razy

Odmówiłam nowennę dwa razy – pierwszą o zdrowie, drugą o pracę dla taty. Prośby zostały wysłuchane, nie do końca zgodnie z moimi planami – tymi ludzkimi i w tym momencie, ale zgodnie z wolą Bożą i w Bożym czasie. Poza tym otrzymałam wiele łask „przy okazji”. Chwała Tobie Maryjo! :)Przeczytaj...
Read More

Nawrócona: Łaska odzyskania wiary

Okazało się, że Nowennę Pompejańską w mojej intencji odmawiała bliska mi Osoba. Dzięki temu nawróciłam się, odzyskałam wiarę i zbliżyłam się do Boga, a także do Maryi.
Read More

Ania: Bliskość Boga

Chwała Ci Matko Ukochana! W kolejnych Nowennach modliłam się za chorych ludzi
Read More

ulka: Jezu kocham Cię, dajmy dzisiaj razem czadu!

Witam wszystkich, których świadectwa tu opisywane pomagają wytrwać tej trudnej ale jakże później uzależniającej i uspakajającej modlitwie ;) Nowennę Pompejańską odmawiałam nieustannie około 2 lat. Zwykle były to intencje "za kogoś", których "spełnienie" było później ciężko zweryfikować. Mi oczywiście podczas Nowenny towarzyszył kojący spokój, pogoda ducha i ogromna nadzieja, że...
Read More

Zofia: Uzdrowienie z dolegliwości

Chciałam złożyć świadectwo o otrzymanej łasce uzdrowienia z bardzo męczącej i uciążliwej dolegliwości, która nie pozwalała mi normalnie funkcjonować.  Dziękuję Matce Boże Pompejańskiej za wielką łaskę której mi udzieliła.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?