KAROLINA: Nowenna siłą napędową

O Nowennie dowiedziłam się w dość nietypowy sposób. Pewnego razu nie mogąc znaleźć odpowiedzi na dręczące pytania wybrałam się w samotną podróż (mimo, że od kilu lat byłam w związku, ale moje problemy tyczyły się m.in. właśniego jego, więc chiałam złapać dystans, zebrać myśli).
Read More

Magda: Dziękuję za wszystko

Wiem że Matka Najświętsza zawsze każdego wysłucha ale w swoim czasie mi dała wspaniałą rodzinę,pracę i nauczyła mnie pokory.
Read More

Ania: Dzięki Tobie dostrzegam piękno życia

Chciałabym podzielić się ze wszystkimi łaską, którą otrzymałam. Modliłam się o zdrowie dla mojej babci, o szczęśliwą operacje. Z wielką radością mogę powiedzieć, że wszystko się udało. Operacja przebiegła bez jakichkolwiek komplikacji, babcia dobrze się czuje. Dziękuje Tobie Matko Łaskawa. Dzięki Tobie dostrzegam piękno życia, dostrzegam rzeczy, na które kiedyś...
Read More

Amadeusz: Maryja Królową naszych relacji

Witam. Chcę podzielić się moimi doświadczeniami z Nowenną Pompejańską. W moim życiu różnie bywało, różnie też układały się moje relacje z Bogiem. Nasze relacje można by porównać do paraboli, raz bardzo dobre, za jakiś czas sięgały dna. Raz moja wiara była bardzo żywa, za jakiś czas znowu odchodziłem od Niego....
Read More

Małgorzata: radość z życia z nowenną

Witam. Odmówiłam już kilka nowenn i zmieniły one moje życie. Jestem spokojniejsza pozbyłam się lęku zdrowo się odżywiam nauczyłam się gotować i piec jestem gotowa aby w naszym małżeństwie pojawiło się dziecko
Read More

Teresa: Matka Boża słucha naszej modlitwy

Na nowennę pompejańską trafiłam 4 lata temu. Wydawało mi się że nie podołam, oprócz codziennej modlitwy odmawiać jeszcze 3 części Różańca. Przekonałam się, że można, jeżeli czegoś bardzo się pragnie.

W pierwszej nowennie prosiłam o potomstwo dla wnuka – zostałam wysłuchana. Przyszedł na świat kochany maluszek.

W drugiej nowennie prosiłam o Sakrament Małżeństwa dla drugiego wnuka, również zostałam wysłuchana.

Następną nowennę odprawiłam o zdrowie bardzo chorego męża – ale jeżeli Wola Boża jest inna – to o szczęśliwą śmierć dla męża. Mąż odszedł spokojnie otoczony całą rodziną, mimo, że był to okres wczasowy.

Teraz odmawiam 4-tą nowennę w intencji Bogu wiadomej – i również jestem wysłuchana.

Jeżeli Bóg pozwoli to mam już intencję na następną nowennę.

Życie jest różne, dlatego pisząc to świadectwo pragnę zachęcić wszystkich, którym ciężko na sercu, aby oddali swoje troski Matce Bożej – Królowej Różańca Świętego – odmawiając nowennę pompejańską.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Teresa: Matka Boża słucha naszej modlitwy"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
K
Gość

Piękne świadectwo wysłuchania ale też zawierzenia Maryi, mogę Panią tylko podziwiać, wszystkiego dobrego!

Gosia
Gość

Tak piękne świadectwa dają mi siłę by wierzyć.

MICHAŁ
Gość
MICHAŁ

Bardzo piękne świadectwo ja też jestem w połowie 5 już nowenny pompejańskiej tylko ja odmawiam za jedną duszę czyli za 4 już skończyłem jestem w trakcie 5 i bardzo w to wierzę że zostały wysłuchane narazie nie mam żadnych znaków