Ss. – LIST: Ich miłość do nas jest wielka!

Jeśli nie wiesz za kogo pomodlić się albo masz wątpliwości czy podjąć Nowennę Pompejańską- to mam dla Ciebie wiadomość- odmów ją bez zwlekania najpierw za dusze cierpiące w czyśccu a następnie- za osoby konsekrowane (kapłanów i osoby zakonne)… jestem pewna,że po szczerym ofiarowaniu swojej modlitwy za te osoby Twoje własne problemy i intencje zostaną rozwiązane w dobry sposób nawet bez ich wymieniania! Matka Boża cieszy się,kiedy modlimy się za innych. Dusze czyśccowe są w wielkiej potrzebie modlitwy i my możemy im przynieść ulgę a one- wierzcie mi- potrafią się odwdzięczyć i ich miłość do nas jest wielka! Doświadczyłam tego modląc się za nie a nawet dużo później, kiedy zamiast swojej intencji do NP z litości i miłości podjęłam się NP za nie… Druga intencja godna polecenia- to modlitwa za kapłanów i wszystkie osoby konsekrowane. Nie mamy pojęcia jak one często są doświadczane i kuszone ( bo ich upadek sieje większe zgorszenie niż grzechy „zwykłego” człowieka), dlatego potrzebują naszej modlitwy i miłości. Nie muszę chyba wspominać,że oni także modlą się za nas, służą nam swoją pomocą i posługą sakramentalną. Kochajmy kapłanów- szczególne tych,którym daleko do doskonałości.

5 myśli na temat „Ss. – LIST: Ich miłość do nas jest wielka!

  1. Ja odmówiłam nowenne rozwiązującą wezły za duszyczki czyśćcowe. Oj pomagają niewyobrażalnie!!! Wiele dobrego się zmieniło u mnie i każdego zachęcam do modlitwy za nie. Wczoraj nawet kolegę namówiłam co rzadko chodzi do kościoła. Tyle mu naopowiadałam, że powiedział że teraz już nie zaśnie bez modlitwy za nie 🙂

  2. Zapraszam do Róży Różańcowej modlącej się w intencjach dusz w czyśćcu cierpiących ( 1 dziesiątka Różańca dziennie + przynajmniej raz w tygodniu modlitwa św. Gertrudy za dusze w czyśćcu cierpiące – uwalniająca 1000 dusz ) – jeżeli ktoś z Was byłby zainteresowany modlitwą w tej Róży to proszę o kontakt na maila zadowolona_np(małpa)op.pl
    „Często to, co przez Świętych w Niebie uzyskać nie mogłam, otrzymałam natychmiast, kiedy zwróciłam się do dusz w czyśćcu. ” Św. Katarzyna z Bolonii.
    Modlimy się wspólnie w grupie ponad 40 osób także w ” Róży relacji międzyludzkich” oraz w „Róży osób szukających swojego powołania” w intencjach Róż a także naszych własnych.

A Ty co o tym myślisz? Napisz!