Ss. – LIST: Ich miłość do nas jest wielka!

Jeśli nie wiesz za kogo pomodlić się albo masz wątpliwości czy podjąć Nowennę Pompejańską- to mam dla Ciebie wiadomość- odmów ją bez zwlekania najpierw za dusze cierpiące w czyśccu a następnie- za osoby konsekrowane (kapłanów i osoby zakonne)… jestem pewna,że po szczerym ofiarowaniu swojej modlitwy za te osoby Twoje własne problemy i intencje zostaną rozwiązane w dobry sposób nawet bez ich wymieniania! Matka Boża cieszy się,kiedy modlimy się za innych. Dusze czyśccowe są w wielkiej potrzebie modlitwy i my możemy im przynieść ulgę a one- wierzcie mi- potrafią się odwdzięczyć i ich miłość do nas jest wielka! Doświadczyłam tego modląc się za nie a nawet dużo później, kiedy zamiast swojej intencji do NP z litości i miłości podjęłam się NP za nie… Druga intencja godna polecenia- to modlitwa za kapłanów i wszystkie osoby konsekrowane. Nie mamy pojęcia jak one często są doświadczane i kuszone ( bo ich upadek sieje większe zgorszenie niż grzechy „zwykłego” człowieka), dlatego potrzebują naszej modlitwy i miłości. Nie muszę chyba wspominać,że oni także modlą się za nas, służą nam swoją pomocą i posługą sakramentalną. Kochajmy kapłanów- szczególne tych,którym daleko do doskonałości.

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
ZadowolonaUfnaMonika MakowskaMartaPiotr Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Piotr
Gość
Piotr

Świetne świadectwo , poprostu mam ochotę moja kolejna nowennę podjąć za Dusze Czyśćcowe

Marta
Gość
Marta

Pieknie dziekuje za przypomnienie tej intencji za osoby konsekrowane!
Bóg zaplac!

Monika Makowska
Gość

Bardzo Ci dziękuję za to świadectwo!!! Mam za sobą 3 Nowenny Pompejańskie za dusze czyśćcowe, a obecnie odmawiam za kapłanów. Pozdrawiam serdecznie!

Ufna
Gość
Ufna

Ja odmówiłam nowenne rozwiązującą wezły za duszyczki czyśćcowe. Oj pomagają niewyobrażalnie!!! Wiele dobrego się zmieniło u mnie i każdego zachęcam do modlitwy za nie. Wczoraj nawet kolegę namówiłam co rzadko chodzi do kościoła. Tyle mu naopowiadałam, że powiedział że teraz już nie zaśnie bez modlitwy za nie 🙂

Zadowolona
Gość
Zadowolona

Zapraszam do Róży Różańcowej modlącej się w intencjach dusz w czyśćcu cierpiących ( 1 dziesiątka Różańca dziennie + przynajmniej raz w tygodniu modlitwa św. Gertrudy za dusze w czyśćcu cierpiące – uwalniająca 1000 dusz ) – jeżeli ktoś z Was byłby zainteresowany modlitwą w tej Róży to proszę o kontakt na maila zadowolona_np(małpa)op.pl „Często to, co przez Świętych w Niebie uzyskać nie mogłam, otrzymałam natychmiast, kiedy zwróciłam się do dusz w czyśćcu. ” Św. Katarzyna z Bolonii. Modlimy się wspólnie w grupie ponad 40 osób także w ” Róży relacji międzyludzkich” oraz w „Róży osób szukających swojego powołania” w intencjach… Czytaj więcej »