Łukasz: dokładnie w dniu w którym skończyłem nowennę!

Rok temu modliłem się Nowenną Pompejańską o pracę dla Mojej Żony. Szukała od ponad pół roku bezskutecznie. Nowennę miałem ukończyć piętnastego kwietnia i wierzyłem, że do tego czasu na pewno coś się zmieni. Przeczytaj Łukasz: dokładnie w dniu w którym skończyłem nowennę!
Read More

Xavi: Wważnie słucham Słowa Bożego

Chciałem podziękować Matce Bożej za wielką łaskę nawrócenia którą od niej otrzymałem kilka lat temu:pomoc w wyjściu z depresji oraz zerwanie z nałogiem
Read More

Marta: Maryja mnie wyleczyła

Zaczęłam odmawiać nowennę kiedy koleżanka z pracy powiedziała, że syn przestał mieć po modlitwie napady padaczki. Miałam silne bóle stawów, które uniemożliwiały mi normalne funkcjonowanie. Tułałam się po lekarzach , którzy odprawiali mnie z kwitkiem bo podstawowe badania nic nie wykazywały. A na bardziej szczegółowe nikt nie chciał mnie na takie wysłać. Pomyślałam, że nie ma dla mnie nadziei, chociaż dwa lata wcześniej byłam bardzo aktywna sportowo i szczęśliwa.
Read More

Monika: Ksiądz przygotuje mnie na spowiedź

Pragnę złożyć świadectwo po pierwszej Nowennie Pompejańskiej, pierwsze nie ukazało się pomimo wysłania. Zaczęłam modlić się po dość trudnych doświadczeniach w moim życiu..Przyznaję, że nie żyłam w domu związanym z wiarą i sama byłam daleka od Pana Boga. Modliłam się o miłość, o dobrego człowieka w moim życiu. W trakcie dni modlitwy bardzo się wyciszyłam i zaczęłam zupełnie inaczej patrzeć na swoją przeszłość i zachowanie.
Read More

Katarzyna: Sytuacja na pozór bez wyjścia

Moja przygoda z Nowenną Pompejańską zaczęła się niespełna dwa lata temu. Wcześniej słyszałam sporo dobrych słów o jej działaniu ale nigdy nie mogłam się przemóc by potocznie mówiąc się za nią zabrać. Wszystko zmieniło się w momencie kiedy dobiegał koniec roku szkolnego i przyszło do wystawiania ocen. Strach, stres i pełno negatywnej energii zaczęło spływać do mojego życia. Mam siostrę bliźniaczkę i to z nią do końca liceum chodziłam razem do szkoły, kocham ją prawdziwą siostrzaną miłością i bardzo jesteśmy ze sobą zżyte.
Read More

Maria: Znalezienie drugiej osoby

Nowennę pompejańską odmówiłam dwa razy. Za pierwszym razem nie została wysłuchana. Źle określiłam swoją intencje, ponieważ modliłam sie o miłość pewnego chłopaka. Za wszelką cenę chciałam, żeby zauważył we mnie coś czego sama nie potrafiłam określić. Chciałam, żebyśmy sie do siebie zbliżyli. Tak sie nie stało. Jednak po odmówieniu tej nowenny udało mi sie o tym chłopaku zapomnieć. Potrafiłam sie z tym pogodzić i wrócić do rzeczywistości.
Minęło kilka miesięcy, kiedy postanowiłam odmówić nowennę po raz drugi. To był dzień, w którym otrzymałam od Matki Bożej znak. Przygotowałam sie do odmawiania nowenny, jednak cos mi przeszkodziło i musiałam wyjsć z domu. Zupełnie niespodziewalam sie, że w przeciągu godziny odkąd wzięłam różaniec do ręki, kogoś poznam. Właśnie tego popołudnia zaczepił mnie mój obecny chłopak. Wymieniliśmy sie numerami, ale po kilku dniach zerwałam z nim kontakt. Przestałam tez odmawiać różaniec bo przestraszyłam sie, że to on mógł być ta miłością, o która sie modliłam. Znalezienie odwzajemnionej miłości.
Minęło kilka tygodni, znowu zaczęłam odmawiać nowennę, miałam tak ogromne wyrzuty sumienia, że zerwałam z nim kontakt. Odezwałam sie. Tak minęło kilka tygodni, a teraz mija juz prawie rok odkąd sie znamy i jesteśmy parą.
Ta nowenna jest najsilniejsza modlitwą jaką znam.
Zawsze kiedy jest miedzy nami chwila słabości, przypominam sobie, że to za wstawiennictwem Matki Boskiej udało mi sie poznać tak wspaniałego chłopaka.
Na pewno nie był to ostatni raz kiedy ją odmówiłam. Jest tak wciągająca, że ma sie do niej ochotę powracać zawsze!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Maria: Znalezienie drugiej osoby"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Marcin
Gość
Marcin

Cieszę się, że Tobie się udało. Wiara czyni cuda. Niektórzy na owoce modlitwy czekają krótko, inni zaś nawet kilka lat, z Panem Bogiem

Jolusia
Gość
Jolusia

Dzisiaj zaczynam litania pompejanską własnie o znalezienie drugiej osoby. Mam nadzieję, iż moja modlitwa również zostanie wysłuchana <3