Malgosia: Tak wiele zrozumiałam

Nie pisałam jeszcze świadectwa mimo ze odmówiłam już kilka NP. Pisanie nie jest moja najlepsza strona – co nie zmienia faktu ze otrzymałam wiele łask i nie był to stracony czas. Serdecznie dziękuje Matce Bożej Pompejanskiej za wszystkie,jednak chciałabym zwrócić uwagę na jedna: niejako otworzyły mi się oczy, tyle zrozumiałam , moja modlitwa to teraz rozmowa, tak naprawdę to czuje – rozmowa – to takie wspaniałe. Życzę wszystkim tego i jeszcze raz DZIĘKUJE MARYJO MOJA MATKO

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Gabrysia Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Gabrysia
Gość
Gabrysia

Takie krótkie świadectwo też ma swoją urodę, wszak nie każdy ma tyle czasu aby zagłębiać się w dłuższych tekstach (takich jak moje). Ważne że dziękczynienie Matce Bożej płynie prosto z serca, uwielbiając przy Trójcę Przenajświętszą.

Gabrysia
Gość
Gabrysia

Do swojego komentarza, który przed chwilką napisałam, wypada napisać jeszcze jeden. W swym krótkim komentarzu popełniłam błąd, powinno być: „uwielbiając przy tym Trójcę Przenajświętszą”! Jak więc widać i pisanie zupełnie krótkiego tekstu wcale nie jest łatwe – także wymaga skupienia i uwagi.