Malgosia: Tak wiele zrozumiałam

Nie pisałam jeszcze świadectwa mimo ze odmówiłam już kilka NP. Pisanie nie jest moja najlepsza strona – co nie zmienia faktu ze otrzymałam wiele łask i nie był to stracony czas. Serdecznie dziękuje Matce Bożej Pompejanskiej za wszystkie,jednak chciałabym zwrócić uwagę na jedna: niejako otworzyły mi się oczy, tyle zrozumiałam , moja modlitwa to teraz rozmowa, tak naprawdę to czuje – rozmowa – to takie wspaniałe. Życzę wszystkim tego i jeszcze raz DZIĘKUJE MARYJO MOJA MATKO

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

2 myśli na temat „Malgosia: Tak wiele zrozumiałam

  1. Takie krótkie świadectwo też ma swoją urodę, wszak nie każdy ma tyle czasu aby zagłębiać się w dłuższych tekstach (takich jak moje). Ważne że dziękczynienie Matce Bożej płynie prosto z serca, uwielbiając przy Trójcę Przenajświętszą.

  2. Do swojego komentarza, który przed chwilką napisałam, wypada napisać jeszcze jeden. W swym krótkim komentarzu popełniłam błąd, powinno być: „uwielbiając przy tym Trójcę Przenajświętszą”! Jak więc widać i pisanie zupełnie krótkiego tekstu wcale nie jest łatwe – także wymaga skupienia i uwagi.

A Ty co o tym myślisz? Napisz!