Pablo: Dziś wiem że Pan nas wysłuchał

Od wielu lat modlimy się za moją chorą na wątrobę Żonę. Ta intencja stała się dla mnie motywacją do odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Na początku myślałem, że nie dam rady. Że tak dużo tych "zdrowasiek"...Ale z czasem różaniec stał się częścią mojego dnia. Zamiast bezmyślnego patrzenia w okno tramwaju - różaniec.
Read More

Joanna: Jak wielka jest dobroć Najświętszej Panienki

Moj maz jest palaczemi naduzywa alkoholu, postanowilam poprosic Matke Boska Pompejanska o pomoc. Zaczelam odmawiac nowenne I juz w ostatni dzien modlitwy blagalnej , moj maz kupil sobie rower I zaczal jezdzic zeby utrzymac forme a przy tym postanowil ze nie bedzie palil. Przeczytaj Joanna: Jak wielka jest dobroć Najświętszej...
Read More

Izabela: Matka Boża jest zawsze z nami – to jest najważniejsze

To już moje drugie świadectwo. Od stycznia odmawiam Nowennę Pompejańską.Prosiłam o uzdrowienie , i to własnie się dzieje. Najdroższa Pani obdarza mnie łaską uzdrawiania i wierzę, iż całkowicie wyzdrowieję. Wielbię Pana Boga za wszystkie wyniki , te dobre i nieco słabsze. Jestem szczęśliwa, że poznałam tę wspaniałą modlitwę.
Read More

Anna: Nowenna Pompejańska zmieniła moje życie

Chcialabym oddac swoje Swiadectwo poniewaz DOSTALAM O WIELE WIECEJ NIZ CHCIALAM. Modlitwa za nie tylko zmienila moje zycie (kiedys chodzilam pare razy w roku do kosciola) Matka Boza obdarowala mnie nie tylko tym ze otrzymalam Piekne mieszkanie o ktoeym moglabym sobie pomazyc.Przeczytaj Anna: Nowenna Pompejańska zmieniła moje życie
Read More

Barbara: uzdrowienie na 3 płaszczyznach: fizycznej, psychicznej oraz duchowej

Świadectwo: odmawiając nowennę w intencji mojego uzdrowienia psycho – fizycznego i duchowego otrzymałam wiele łask. Trochę zajęło mi napisanie niniejszego świadectwa, lecz stwierdziłam, iż Matka Boża w pełni zasługuje na to, bym podzieliła się z innymi i opowiedziała o łaskach jakie od Niej otrzymałam. Wynika to chociażby z fragmentu modlitwy, jaką...
Read More

Jerzy: Moc modlitwy

Po odmówieniu pierwszej Nowenny (moje błagania o uzdrowienie zostały wysłuchane) nie wyobrażałem sobie, żeby nie kontynuować modlitwy do Matki Przenajświętszej. Niektóre intencje zostały już wysłuchane, na niektóre jeszcze czekam. Wierzę, że Matka Boża wie lepiej , kiedy i w jakiej formie spełnić moje prośby. Nowennie towarzyszy wiele „ubocznych” łask, przede wszystkim spokój wewnętrzny, którego tak brakuje w dzisiejszym świecie, umocnienie w Wierze….

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Jerzy: Moc modlitwy"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Magdalena
Gość
Magdalena

Właśnie, „spokój wewnętrzny” ja także doceniam to jako uboczną łaskę:-)
Szkoda, że jest całe mnóstwo ludzi, którym tak bardzo brakuje pokoju serca, jednak do modlitwy nie chcą się przekonać. Dziękuję Bogu, że nie jestem wśród nich.
Bóg jest dobry.

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?