Magdalena: Dzieci

Witam chce zlozyc swiadectwo a mianowicie modlilam sie nowenna pompejanska w 2015 roku o cud macierzynstwa dla mnie i mojej przyjaciolki w a w 2016 zostalysmy matkami moja przyjaciolka zostala mama coreczki a ja wraz z mezem adoptowalismy syna Chwala Panu i Matence Najswietrzej modlcie sie nowenna za jej przyczyna Matenka Najswietrza czyni cuda
Read More

Gabrysia: prosiłam Matkę Bożą o dobrego chlopaka

Swoją pierwszą nowennę odmówiłam kilka miesięcy temu. Nie ukrywam było ciężko, z perspektywy czasu widzę jak bardzo zły chciał mi przeszkodzić.
Read More

Ewa: zmiany w życiu :)

W swoim życiu udało mi się do końca odmówić dwie Nowenny Pompejańskie. Wszystkie w jakiś sposób były związane z Janem Pawłem II – dlatego zaczynam podejrzewać, że jeśli ktoś ma znaczne problemy z dokończeniem choćby jednej to warto JP II angażować do pomocy. Pierwszą dokończoną zaczęłam 2 kwietnia 2013 r....
Read More

Sylwia: Plan od Boga

I otrzymałam konkretny znak. W mojej parafii było nawiedzenie kopii obrazu Matki Bożej z Jasnej Góry i usłyszałam już na pierwszym dniu misji przed peregrynacją, że modlitwa różańcowa czyni cuda… Film o różańcu, a potem świadectwo reżysera spowodowało, że nie umiałam odmówić Maryi mojego czasu.
Read More

Ewa: Nowenna za dusze czyśćcowe

24/07/2017 r. zakończylam nowenne za dusze w czyśćcu cierpiące.  Odmawiajac nowennę prosiłam te dusze by one się za mnie modliły w mojej intencji. Chciałam przystąpić do spowiedzi ale miałam z tym duży problem. Zwlekałam z tym latami. Dusze czyścowe razem z Maryją pomogły mi tak wierzę.
Read More

Iza – LIST: Moja modlitwa

Zaczęłam się modlić 31 dni temu w intencji aby mój mąż do mnie wrócił i abyśmy stworzyli szczęśliwą rodzinę. Oczywiście odzyskuje spokój i podczas modlitwy widzę obrazy z naszego wspólnego życia. Obrazy, które mnie bolą. Tyle rzeczy zepsuliśmy, ze nie mogę nawet w to uwierzyć. Udało mi się naprawić relacje z synami, które przez nasz konflikt były złe. Pomoże to w stworzeniu nowej szczęśliwej rodziny. Martwi mnie to, ze mąż coraz bardziej zdecydowany jest na rozwód. Modlę się dalej i nasze życie poświęcam teraz woli Boga! Proszę Was – czytających moje świadectwo o modlitwę. Cały czas mam nadzieje, ze moja rodzina będzie szczęśliwa i mąż będzie ze mną. Kocham go bardzo!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

9 komentarzy do "Iza – LIST: Moja modlitwa"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
iwona
Gość

Droga Izo
czy znasz modlitwy do Sw. Jozefa?
Telagram do Sw. Jozefa
Pisz listy do Sw. Jozefa
juz sie modle za Was.
Pozdrawiam Iwona

Elzbieta
Gość

Pomodle sie również. Polecam Ci zostawić prośby o modlitwę za swoje małżeństwo w internetowych skrzynkach intencji. Moc modlitwy wstawienniczej jest potężna. Z Bogiem.

iwona
Gość

Ja zamowilam ksiazke moc modlitwy zony.

żona
Gość
Ja walczę już drugi rok o męża, piszę już, bo czas bardzo szybko mija, dzisiaj jestem inną osobą, bo Pan mnie uratował, wiem też ze uratuje nasze małżeństwa, przecież po wiedział ” Proście a będzie Wam dane …” Teraz zadbaj o siebie i dzieci, dołącz do Wspólnoty, jesli jest w poblizu, uczęszczaj na msze uzdrowieniowe lub odsłuchuj przez internet MIMJ, O. WITKO, Ks. Pawlukiewicz, ks. Dominik Chmielewski ( Maryja Mój Osobisty Raj – niespodzianka w środku), Sychar. Gdy będzie Ci źle to wzywaj imienia Jezus, Maryja, Jezu ufam Tobie, ja tak robię i wszystko się uspokaja. Proś Jezusa, aby się… Czytaj więcej »
Grzegorz
Gość
Grzegorz

Iza! Twoja rodzina będzie szczęśliwa i mąż będzie z Tobą! Kochaj Twoich chłopaków, nie ustawaj w modlitwie do Bogarodzicy, nabierając mocy w wierze. Trzymaj się!

kinga
Gość

Ja mam taką samą sytacje , stan deprsji załamania …do tego inne poważne problemy rodzinne …proszę o modlitwę przez tych co mogą bo JA już nie mogę sil brak ….

iwona
Gość

PROSZE O MODLITWE W INTENCJI POWROTU MAZA I OJCA DO DO NAS.

Żona i córka
Gość
Żona i córka
Pomodle sie zaWas wszystkich. Mam taką samą sytuację. Po 20 latach usłyszałam od męża że wypalił się. Teraz wiem że od lat miał kochankę a z nami żył normalnie- mamy córkę i to ona daje mi siłę do walki o rodzinę.o męża. Ma dziecko z kochanką, chce rozwodu, a ja już ponad rok w sądzie proszę o nieozeczenie rozwodu. Uwierzcie to cud, bo rozwód w takiej sytuacji orzekaja tak po prostu i nikt nie liczy się z drugim małżonkiem i dzieckiem. Walczcie o swoje małżeństwa, sama nie dowierzam że to piszę, bo jest bardzo ciężko patrzeć na cierpienie córki, ale… Czytaj więcej »
Żona i córka
Gość
Żona i córka

Prosimy z córką o modlitwę w intencji nawrócenia męża i powrót do rodziny. Dziękujemy