Szczęśliwa ciocia: Dar rodzicielstwa dla bliskich przyjciół

Swoją pierwszą NP odmówiłam w intencji wyjścia z alkoholizmu mojej matki jakieś kilkanaście miesięcy temu. Powiem szczerze, ze nie działo się nic co mogłabym przyjąć jako przejaw nadchodzącego cudu. Miewałam różne myśli (...) Może wcale to nie działa, a może to ja żle się do tego przyłożyłam, albo to,że moja wiara jest zbyt słaba. W tym czasie miałam w życiu wzloty i upadki. Starałam się jednak mieć Boga w sercu i kierować wiarą. Nadal jednak cisza.... Gromu z jasnego nieba brak ;-(
Read More

Barbara: Łaski – krótko i na temat

Z taką historią znaleźć takiego męża - tylko modlitwa!
Read More

Magda: Spotkania z córką

Moją drugą NP, odmawiam w intencji mojego brata, aby mógł bez przeszkód widywać się ze swoją córką, ponieważ jej mama utrudnia te kontakty. Sytuacja bardzo napięta. Modlitwę rozpoczynałam dwa razy i właściwie na starcie tak się składało, że przerywałam. Czułam jednak pokój w sercu i czekałam na moment, kiedy będę mogła znowu podjąć się modlitwy w tej intencji.
Read More

Rafał: Praca – cudowne wstawiennictwo Maryi

Witam wszystkich serdecznie, chcialbym podzielić się z Wami łaskami jakie otrzymałem w trakcie odmawiania Nowenny Pompejanskiej. O Nowennie dowiedziałem się od mamy. Mama zachęciła mnie do jej odmawiania. Dlugo sie zbierałem i jakos nie moglem. Pod koniec kwietnia podjąłem decyzję o rozpoczęciu. Zacząłem odmawiac 3 maja.Przeczytaj Rafał: Praca – cudowne...
Read More

Danuta: Mój nowy dom! Dzięki Maryi!

Dziękuję redakcji za codzienną opiekę i otuchę bo bez Was podjęła bym tego trudu i zdecydowała się na cudowną przygodę z Jezusem i Maryją.Niech Was Bóg prowadzi .
Read More

Iza – LIST: Moja modlitwa

Zaczęłam się modlić 31 dni temu w intencji aby mój mąż do mnie wrócił i abyśmy stworzyli szczęśliwą rodzinę. Oczywiście odzyskuje spokój i podczas modlitwy widzę obrazy z naszego wspólnego życia. Obrazy, które mnie bolą. Tyle rzeczy zepsuliśmy, ze nie mogę nawet w to uwierzyć. Udało mi się naprawić relacje z synami, które przez nasz konflikt były złe. Pomoże to w stworzeniu nowej szczęśliwej rodziny. Martwi mnie to, ze mąż coraz bardziej zdecydowany jest na rozwód. Modlę się dalej i nasze życie poświęcam teraz woli Boga! Proszę Was – czytających moje świadectwo o modlitwę. Cały czas mam nadzieje, ze moja rodzina będzie szczęśliwa i mąż będzie ze mną. Kocham go bardzo!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

9 komentarzy do "Iza – LIST: Moja modlitwa"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
iwona
Gość

Droga Izo
czy znasz modlitwy do Sw. Jozefa?
Telagram do Sw. Jozefa
Pisz listy do Sw. Jozefa
juz sie modle za Was.
Pozdrawiam Iwona

Elzbieta
Gość

Pomodle sie również. Polecam Ci zostawić prośby o modlitwę za swoje małżeństwo w internetowych skrzynkach intencji. Moc modlitwy wstawienniczej jest potężna. Z Bogiem.

iwona
Gość

Ja zamowilam ksiazke moc modlitwy zony.

żona
Gość
Ja walczę już drugi rok o męża, piszę już, bo czas bardzo szybko mija, dzisiaj jestem inną osobą, bo Pan mnie uratował, wiem też ze uratuje nasze małżeństwa, przecież po wiedział ” Proście a będzie Wam dane …” Teraz zadbaj o siebie i dzieci, dołącz do Wspólnoty, jesli jest w poblizu, uczęszczaj na msze uzdrowieniowe lub odsłuchuj przez internet MIMJ, O. WITKO, Ks. Pawlukiewicz, ks. Dominik Chmielewski ( Maryja Mój Osobisty Raj – niespodzianka w środku), Sychar. Gdy będzie Ci źle to wzywaj imienia Jezus, Maryja, Jezu ufam Tobie, ja tak robię i wszystko się uspokaja. Proś Jezusa, aby się… Czytaj więcej »
Grzegorz
Gość
Grzegorz

Iza! Twoja rodzina będzie szczęśliwa i mąż będzie z Tobą! Kochaj Twoich chłopaków, nie ustawaj w modlitwie do Bogarodzicy, nabierając mocy w wierze. Trzymaj się!

kinga
Gość

Ja mam taką samą sytacje , stan deprsji załamania …do tego inne poważne problemy rodzinne …proszę o modlitwę przez tych co mogą bo JA już nie mogę sil brak ….

iwona
Gość

PROSZE O MODLITWE W INTENCJI POWROTU MAZA I OJCA DO DO NAS.

Żona i córka
Gość
Żona i córka
Pomodle sie zaWas wszystkich. Mam taką samą sytuację. Po 20 latach usłyszałam od męża że wypalił się. Teraz wiem że od lat miał kochankę a z nami żył normalnie- mamy córkę i to ona daje mi siłę do walki o rodzinę.o męża. Ma dziecko z kochanką, chce rozwodu, a ja już ponad rok w sądzie proszę o nieozeczenie rozwodu. Uwierzcie to cud, bo rozwód w takiej sytuacji orzekaja tak po prostu i nikt nie liczy się z drugim małżonkiem i dzieckiem. Walczcie o swoje małżeństwa, sama nie dowierzam że to piszę, bo jest bardzo ciężko patrzeć na cierpienie córki, ale… Czytaj więcej »
Żona i córka
Gość
Żona i córka

Prosimy z córką o modlitwę w intencji nawrócenia męża i powrót do rodziny. Dziękujemy